PDA

View Full Version : one life one love priqteli daite mi suvet....



bebsy
04-29-2006, 21:32
zdrr na si4ki ot foruma dosega ne sum vi pisala no reshih i as da vi drasna nqkoi red i da vi iskam suveta kakvo da pravq znachi s edno moche zapochnahme da si chatim sled tova se zapoznahme v edna bilqrdna zala i v nachaloto sichko vurveshe idqlno zapochna neshty kato flirt mejdy nas toi postoqno kazvashe kolko sum sladka i mi vikashe postoqno pate bebe i sichkite qki raboti koito te karat da se chuvstvash obichana tova traeshe do predi dva dena dokato sichko ne propadna ne si chatehme veche ne izlizame veche nishto se edno izvednyj sichko ruhna as mu pisha toi si izmislq se nqkakva prichina che trqbvalo da pravi i na mi pishe v vsushtnost si pishe s drugite i tva super mn me naranqva a predi dva dena mi kaza bebe nali znaesh che si te obichkam i sega mn me boli ot durjanieto mu kakvo stava zashto sichko se promeni toi si e kurvarche de mn hodi po jeni shtoto e super gotin de ama mn sme si spodelqli i toi e imal nqkolko super seriozni priqtelki no sam i toi si go e kazval he si e kurvarche obache mi kaza che mene si me obichka i iska da si e s men a sega izvednyj sichko propadna i mene mi e super oburkano i nz kakvo da pravq nito na kakvo se dulji opitvam da pogovorq s nego no toi samo mi se durpa i nervi predi nebeshe taka pls daite mi suvet mn sum se otchaqla...

04-30-2006, 00:29
Писнало му е... Тя тръпката е свършила и вече не муу е интересна, иска ново...

avril_lavigne
04-30-2006, 01:06
Писнало му е... Тя тръпката е свършила и вече не муу е интересна, иска ново...За съжаление май е така.Той сам ти е казвал,че е курварче и може просто да те възприема като поредната бройка.Щом те отбягва и си измисля някакви причини,за да не ти пише,значи май наистина вече не си му интересна.Замаял ти е главицата с мили думички,докато не хлътнеш по него и сега като е постигнал целта си не си му интересна...Такъв като него не заслужава вниманието ти.Ако продължи да се държи така по-добре го зарежи,не му тичай след гъза.Ако наистина те обича както е казал,сам ще те потърси.

04-30-2006, 01:29
i as mislq kakto prednite 2ma ili prednite dve po to4no :wink:

ebal li ta E ?ko ne ta e ebal na4i ne si mu bila porednata broika ako ta e ebal tova e kofti za teb.emi pomisli sama kakvo e i stigni sama do re6enieto tuka toz forum ne moje da ti pomogne tolkova.

seductionfreak
04-30-2006, 06:41
Напълно тривиално... Образът на Големия Сваляч е пределно ясен... Изобщо не ми го побира главата как може да се прехласвате по такива. Детска си му работа.

MTV_GIRL
04-30-2006, 07:14
Писнало му е... Тя тръпката е свършила и вече не муу е интересна, иска ново... !!! dam i az taka mislq za sajalenie !!! Uspeh :smt017

Krem4eto
04-30-2006, 12:05
Хм,май наистина е к*рвар може би трябва да забравиш за него!!!

LISICHKA
04-30-2006, 12:14
Много е вероятно наистина да му е омръзнало както казват всички по-горе,щом си е курварче :roll: От друга страна може пък в момента да си има някакви проблеми човекът,на всеки му се случва,щом само от два дена е така...От къде знаеш,че примерно не се е скарал с техните или нещо не му върви в даскало и не иска да те тревожи,но все пак настроението му се отразява и на вашите отношения,без да ги засяга пряко...Не знам,ти си го познаваш,според мен изчакай още малко да видиш дали нещата няма да се променят и поговори с него.Така най-добре ще разбереш!Успех!

bebsy
05-01-2006, 02:25
lyv4eto` ne sum se ebala s nego a naistina dali mu e omruznalo mn mi e nqkvo oburkany zasega po4vame pak da si pi6em no nz ne e su6toto kakto predi a za omruzvaneto na6ty ne e ot skoro primerno a ot 2 meseca za tiq 2 meseca toi ne s eotkaza