PDA

View Full Version : Moderated:Какви заведения предпочитате?!



слаДката Мим
04-29-2006, 21:55
Здражейте на всички... :D така... искам да ви попитам-Какви заведения по принцип обичате? и Каква музика по принцип слушате? Какво не харесвате на заведенията в които ходите...?


Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

air_J
04-30-2006, 10:36
Ами, нямам кой знае какви предпочитания, но мразя механите. Защо? Ами, защото първо цените са надути до не знам си къде, второ се слуша изключително и само чалга (при това дъни оркестър на живо, от който абсурд да си чуя приказката), а нещо не съм зарибен от перскективата да си плащам като поп, за да слушам нон-стоп чалгата. Мога да стана да раздрусам 2-3 гюбекос, но да плащам сума ти кинти и цяла нощ да си тровя здравето - не, мерси! :-({|=

sexy_dizzy
04-30-2006, 11:02
Заведенията,където има сепарета са моята страст.Предпочитам да седна(легна е по-подходящо като се замисля)сгушена до гаджето,просто ми е много по-отпуснато.Да звучи някаква модерна силна музика-без значние дали е хип хоп или чалга.
Мразя заведения3където има оркестър или пеят наживо.

`Death`Whore`
04-30-2006, 11:05
1. По клубове не ходя, но ако е ретро, е яко. Ходила съм на ретро в "Библиотеката" - мъничко, музика на живо, нямаше селяни, нямаше и селянии.
2. Друг вид заведения:
- Да има ядене.
- Да не е скъпо.
- Да няма чалга /Радио Сити не ми пречи/
- Най-добре да е по-смотано, за да не трябва да спазвам благоприличие.

Briseis
04-30-2006, 13:03
Мда и аз не опичам по задимените кафета/кръчни.Предпочитам в парка, на някоя пейка или пък по улиците.Жалко, че зимата е студено и...Принципно ходя в едно тукашно, малко ауткаст кафе или пък в една кръчма, където се събираме свестни хора и няма чалга \:D/

maldini
04-30-2006, 13:22
Ами аз не хода много много по заведения :!: Предпочитам си вкъщи иначе много харесвам някоя и друга сладкарница или пицария и там отсядам да похапна когато съм по път и ми се яде нещо! :mrgreen:

Barbie
04-30-2006, 13:24
na vsqkude moga da hodq...v zavisimost ot nastroenieto i kompaniqta..na nqkoq peika moga da piq biri4ka (ili ne6to drygo po-veroqtno)...edna priqtelka mn obi4a da me mukne po razni zadimeni kru4mi...ama i tva stava...i po razni...po-taka...bar4eta i kafeta moga da hodq...4estno kazalo mn obi4am divan4eta :lol: udobno mi e...predpo4itam muzika..koqto e dostatu4no silna, 4e da vnese nastroenie...no i dostatu4no slaba, za da mojem da si prikazvame...po vuzmojnost da ne e 4algs :) i na diskoteki hodq...kudto me zamuknat :) tui 4e - vsi4ko :)

teenkopele
04-30-2006, 14:20
...
2. Друг вид заведения:
- Да има ядене.
- Да не е скъпо.
- Да няма чалга /Радио Сити не ми пречи/
- Най-добре да е по-смотано, за да не трябва да спазвам благоприличие.

И аз съм така. :wink:

Labelle
04-30-2006, 14:37
Приятна обстановка, тиха музика , културно разговарящи хoра около мен, любезен персонал.....

i'm so excited!
04-30-2006, 19:24
не обичам да кисна по заведения никак, предпочитам градинка, паркче ...
и все пак ако съм на заведение да е топло, евтинко, колкото може по-смотано и мизерно за да мога да си простея на воля и да не пускат чалгии... а и ако обслужващия персонал са готини това е голям плюс...

the_o.c_girl
04-30-2006, 19:31
ami Arbanasi mi e nai lubimo :lol: obi4am mehani v koino ima 2 gradini zimni i lqtna ako ima vodna kaskada 6te e dobre

midian
04-30-2006, 20:29
1. По клубове не ходя, но ако е ретро, е яко. Ходила съм на ретро в "Библиотеката" - мъничко, музика на живо, нямаше селяни, нямаше и селянии.
2. Друг вид заведения:
- Да има ядене.
- Да не е скъпо.
- Да няма чалга /Радио Сити не ми пречи/
- Най-добре да е по-смотано, за да не трябва да спазвам благоприличие.
мн добре зву4и,и аз така :-D

ProstoAz
04-30-2006, 22:20
Различни заведения обичам в зависимост от настроението ми и компанията...Обичам ресторанти с тиха музика, така че да можем да се чуваме и с не много високи цени. Обичам механи с оркестър (вчера бях и си прекарах супер, до 3 часа сме въртяли кючеци) - само чалгии - по-добро от това за мене няма, без значение цените! :) Обичам и по-изисканите кафенца с модерна музика и приятна обстановка, а не с някакви простаци на съседните маси. Обичам разбира се и кафенцето до даскалото - класика. :lol:
Дискотеки мразя! Предпочитам нещо по-така...БИАД например, ама трудно ме пускат... :D

ycMuBkaTa
04-30-2006, 22:26
По принцип заведението няма значение за мен, а компанията.
Като съм си с приятели и на една пейка да седнем пак ще ни е яко.
Иначе обикновено ходим на някоя кръчмичка - долнопробните кръчми са ни стихията, с лека музика, ниски цени и мизерни условия :mrgreen:
С гаджето предпочитам да ходя на кафе - по-тихо и приятно е. Иначе си ходим на дискотека, най-вече на ретро парти.
Но с класа предпочитаме да сме на домашно някъде, за да не се излагаме групово. :mrgreen: :mrgreen:

Estranged
04-30-2006, 23:37
Слушам рок, но по метъл кръчми рядко ходя, за жаллост. Иначе ми се налага отвреме-навреме по дискотеките в Студенски и по центъра. Абе музиката хич не ми харесва, но поне е весело. Иначе мечтата ми е бар, в който да се слушат метъл балади, но да не е някаква долнопробна кръчма...

mariella_17
05-01-2006, 06:54
ne obi4am nqkvi kra4mi imehani ina4e obi4am da e nqkoe priqtno mestence s tiha muzika i abeee... priqtna atmosfera

favor_91
05-03-2006, 09:59
mnogo obi4am retro partita i ne hodq po kafeta kadeto puskat 4alga...a ina4e na no6tna ne me puskat (na 15 sam) no ne bih otkazal i tam edno retro party 8)

SEXtreme
05-03-2006, 13:09
Ами обичам кафета, ресторанти, барове, клубове, дискотеки и такива...не обичам кръчми дето смърдят на бъчва и пикоч...иначе в заведенията харесвам спокойна музика :)