PDA

View Full Version : Разговори



OneStepCloser
04-29-2006, 23:18
Здравейте ,
минавам направо на въпроса . За какво си приказвате с гаджето ,защото някой път ми става много тъпо ... тя мълчи , аз мълча и нищо . Няма за какво да си приказваме . Благодаря предварително !

enjoy_the_party
04-29-2006, 23:29
mii govorim si za obshti raboti :) i pri nas v na4aloto be6e tai nishto ne mojehme da si kajem no... postepenno vsi4ko otmina i sega imame dosta neshta za prikazvane :smt016 moje i pri teb taka da stane ako pak se slu4i tova s mul4aneto probvai da kajesh neshto ne e mn` mn` vajno da e mn` umno prosto da e neshto :) pone az tai si mislq :smt016

04-30-2006, 01:02
Обсъждаме икономическото развитие на Евро и Азиятския съюз, както и американската пропаганда и действията в близкия изток, понякога и кризата в Иран и Ирак.

seductionfreak
04-30-2006, 07:43
Обсъждаме икономическото развитие на Евро и Азиятския съюз, както и американската пропаганда и действията в близкия изток, понякога и кризата в Иран и Ирак.
Добър изстрел, ние сме на Австралийските канибалски жертвоприношения, ловните състезания по Амазонка и състезанията 'кой ще се разглоби на най- малко съставни части при скок от Ниагара'?

Не знам каква връзка имате, ако няма какво да си говорите... Когато започнеш да й споделяш така, както разговаряш с най- добрия си приятел, тогава ще разбереш какво имам предвид.

MTV_GIRL
04-30-2006, 08:08
mi govorete si za televiziq muzika daskalo se 6te namerite za ne6to da se zahvanete da babrite govorete si za b6ti ne6ta !!! Uspeh #-o

sexy_dizzy
04-30-2006, 10:00
По принцип ние си пускаме постоянно бъзичета,аз го дразня,той ме дразни-в кръга на шегата много ясно.Например попитай я нещо за нея,нещо,което те интересува.Разкажете си някакви истории,смешни случки.Обсъждайте нещо,което ви е направило впечатление.С една дума:опознавайте се!

Ecstasy
04-30-2006, 10:35
ем де а знам то тва идва от само себи се :lol: започваш с какво прави днес и от там подвхащаш нещо друго или ако отговора е кратък се бъзваш с: " а какво прави гаджето?" :lol: и така :wink:

flying_girl
04-30-2006, 10:43
По принцип ние си пускаме постоянно бъзичета,аз го дразня,той ме дразни-в кръга на шегата много ясно.Например попитай я нещо за нея,нещо,което те интересува.Разкажете си някакви истории,смешни случки.Обсъждайте нещо,което ви е направило впечатление.С една дума:опознавайте се!
syglasna sam

L_i_z_I
04-30-2006, 11:27
За много неща можете да си говорите.Ако не сте били заедно през деня си разказвата какво ви се е случило...абее то само си идва от вътре :P :roll:

dEnIsTy
04-30-2006, 12:10
По принцип ние си пускаме постоянно бъзичета,аз го дразня,той ме дразни-в кръга на шегата много ясно.Например попитай я нещо за нея,нещо,което те интересува.Разкажете си някакви истории,смешни случки.Обсъждайте нещо,което ви е направило впечатление.С една дума:опознавайте се!
ихихи такам такам:)якичко е и после да се цункате... :smt007 \:D/

Krem4eto
04-30-2006, 13:24
mi govorete si za televiziq muzika daskalo se 6te namerite za ne6to da se zahvanete da babrite govorete si za b6ti ne6ta !!! Uspeh #-o
YES!!!