PDA

View Full Version : Moderated:Приятелката ми харесва едно момче,а аз тръгнах....



04-29-2006, 22:54
Daite mi mnenie po temata...sbyrkala li sam ili sam napravila dobre poneje sam se slushala w syrceto a ne v razuma..Edna moq sauchenichka hodeshe s edno momche predi godina..mislq che oshte go haresva..Govorih nqkolko pyti v irc za s nego za neq,no toi mi kaza che ne moje da q ponasq...a i vryzkata im e bila 2 sedmici..Snoshti toi me celuna i trygnahme..Sega sauchenichkata mi 100% shte mi se razsyrdi za towa neshto...znam che q naranqvam po tozi nachin,no vse pak sled kato tq ne moje da e s nego zashto i az da ne sym sled kato toi me haresva i az nego syshto?Tova mi kazvat vsichki...che vsichko m/u tqh e minalo i che ne trqbva da mi puka...no vse pak shto za priqtelka sym az sled kato i prichinqvam tova? :( :smt010


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

ProstoAz
04-30-2006, 09:41
Daite mi mnenie po temata...sbyrkala li sam ili sam napravila dobre poneje sam se slushala w syrceto a ne v razuma
Никак не си сбъркала!


no vse pak sled kato tq ne moje da e s nego zashto i az da ne sym sled kato toi me haresva i az nego syshto?
Точно в това е отговора на въпроса. Хубаво е, че сама го осъзнаваш! Задачата ти главно е да накараш и съученичката ти да го осъзнае!


no vse pak shto za priqtelka sym az sled kato i prichinqvam tova?
С това вече не съм съгласна! Ти си в пълното си право! Той не е нейна собственост и без значение дали тя все още има чувства към него или не това не го прави забранен за всички момичета от обкръжението и. Ако тя ти се разсърди и се скарате за това можеш да подложиш на съмнение единствено нейното отношение към приятелството ви - НЕ твойто! :wink:

05-01-2006, 12:34
Daite mi mnenie po temata...sbyrkala li sam ili sam napravila dobre poneje sam se slushala w syrceto a ne v razuma
Никак не си сбъркала!


no vse pak sled kato tq ne moje da e s nego zashto i az da ne sym sled kato toi me haresva i az nego syshto?
Точно в това е отговора на въпроса. Хубаво е, че сама го осъзнаваш! Задачата ти главно е да накараш и съученичката ти да го осъзнае!


no vse pak shto za priqtelka sym az sled kato i prichinqvam tova?
С това вече не съм съгласна! Ти си в пълното си право! Той не е нейна собственост и без значение дали тя все още има чувства към него или не това не го прави забранен за всички момичета от обкръжението и. Ако тя ти се разсърди и се скарате за това можеш да подложиш на съмнение единствено нейното отношение към приятелството ви - НЕ твойто! :wink:

:))) mnogo ti blagodarq naistina :){} naistina dumite ti mi pomognaha mn{}