PDA

View Full Version : revnost



04-30-2006, 00:31
zna4i hodq s nai-dobrata si priqtelka ot nqkolko meseca i ni e super gotino 4e sme zaedno..no ponqkoga tq govori dosta za drugite si priqteli i me obhva6ta nqkva revnost i strah da ne bi nqkoi da me izmesti :? znam 4e nemoga da i kaja "nqma da ima6 drugi priqteli osven men" i nz kvo da prava prosto si mul4a i podtiskam taq revnost :(

Labelle
04-30-2006, 00:48
Ами има си решение най-културно, без да се карате я молиш да не коментира пред теб тази тема, защото не ти е приятно. Ако момичето държи на теб ще прояви малко толерантност и няма да засяга темата.

avril_lavigne
04-30-2006, 00:55
zna4i hodq s nai-dobrata si priqtelka ot nqkolko meseca i ni e super gotino 4e sme zaedno..no ponqkoga tq govori dosta za drugite si priqteli i me obhva6ta nqkva revnost i strah da ne bi nqkoi da me izmesti :? znam 4e nemoga da i kaja "nqma da ima6 drugi priqteli osven men" i nz kvo da prava prosto si mul4a i podtiskam taq revnost :(Ако се обичате и си имате доверие един на друг не трябва нищо да те плаши.Недей да я ревнуваш толкова.Дала ли ти е повод да го правиш?Това,че говори за другите си приятели нищо не значи.Какво толкова лошо има в това?Не може ли да има приятели?Ами помисли си,ако и тя започне да те ревнува от твоите приятелки...

MTV_GIRL
04-30-2006, 07:33
ne ne dei q revnuva tolkova za6toto ne6toto koeto nai-mnogo drazni momi4etata v edna vrazka e revnosta sdrajai se stiskai zabi vqrvam 4e nqma6 golemi povodi za revnost no se sdarjai za da ne napravi6 nqkoq belq :smt017 !!! Uspeh \:D/

dEnIsTy
04-30-2006, 11:26
zna4i hodq s nai-dobrata si priqtelka ot nqkolko meseca i ni e super gotino 4e sme zaedno..no ponqkoga tq govori dosta za drugite si priqteli i me obhva6ta nqkva revnost i strah da ne bi nqkoi da me izmesti :? znam 4e nemoga da i kaja "nqma da ima6 drugi priqteli osven men" i nz kvo da prava prosto si mul4a i podtiskam taq revnost :(Ако се обичате и си имате доверие един на друг не трябва нищо да те плаши.Недей да я ревнуваш толкова.Дала ли ти е повод да го правиш?Това,че говори за другите си приятели нищо не значи.Какво толкова лошо има в това?Не може ли да има приятели?Ами помисли си,ако и тя започне да те ревнува от твоите приятелки...
а ако постоянно го прави...? [-X по-добре поговори за това с нея,трябва да те разбере:)

ne6i4
04-30-2006, 11:32
ami vzemi si pogovori s neq!
ama kato vzemesh da poglednsh ot druga strana nima tq nqma pravo da ima priqteli :smt017 ne se pritesnqvai 4e nqkoi moje da te izmesti :D tova ako e pisano da stane 6te stane :!: :!:
:-k ycnex \:D/

LISICHKA
04-30-2006, 11:51
Помисли тя дала ли ти е сериозна причина за ревност?Това,че просто говори за тях не означава абсолютно нищо!Предполагам,че просто споделя мнението си с теб или това,което и се е случило :) А това си е много хубаво!Ако говориш с нея,според мен би станало само по-зле!Какво ще постигнеш?Първо - тя пак ще си се вижда с приятелите,просто няма да ти казва,за да не ревнуваш,а ти ще започнеш да се разяждаш от съмнения дали не крие нещо от теб (Това ли предпочиташ?) и второ може да ти се вкисне и то с право,защото с тази ревност показваш недоверие,съмнения и т.н. без да го е заслужила (а нали знаеш колко кофти би и било ако се почувства обвинена в нещо без причина )!Така че според мен поработи върху себе си - опитай се да не се впрягаш за незначителни неща,в крайна сметка тя не прави нищо лошо!Опитай да видиш нещата през нейните очи и ще видиш,че всичко наистина си е съвсем безобидно!Вложи силните чувства в любовта,не в ревността :wink:

L_i_z_I
04-30-2006, 11:58
Опитай се да преодолееш ревноста или поне да не се дразниш толкова много от това,че тя говори и за другите си приятели.Нормално е да има и други близки хора освен теб,даже ако нямаше такива щеше да е странно.Не се безпокой...не бъди тоолкова ревнив,и поговири с нея :wink: \:D/

ralli_kiss
04-30-2006, 12:17
Ами с моето гадже ходим от близо година и 2та си имаме доверие, но без поне малко ревност не може. Според мен най-доброто решение е да седнете и да я помолиш ако не друго поне по-малко да говори за приятелите си в твое присаствие.Аз също имах подобен проблем с моя и на него му беше кофти седнахме каза ми притеснява ме това и това моля те да ме разбереш че ми е доста кофти.И вече го нямаме този проблем.И все пак не дей да я ревнуваш много - само в допостимите рамки :wink:

Krem4eto
04-30-2006, 13:08
Ами има си решение най-културно, без да се карате я молиш да не коментира пред теб тази тема, защото не ти е приятно. Ако момичето държи на теб ще прояви малко толерантност и няма да засяга темата.

:smt023

Nadelina
04-30-2006, 13:54
Lubov i revnost ne se rimuvat :P

Azlan
04-30-2006, 13:59
Ревността е изкуството да причиняваш на себе си по-голямо зло отколкото на другите ( Франсоа Волтер)

Barbaronka
04-30-2006, 15:53
Emi prosto i kaji da ne ti govore za drugite momcheta i tam neinite bivshi zashtoto ti stava gadnu i gotovo ! :)

Chiana
04-30-2006, 16:20
Еми какво да ти кажа - кажи й го в прав текст, че това те дразни. Ние с приятеля ми ходим от 8 месеца и ако аз случайно спомена за бивш, и той веднага се дразни. Казва ми го и аз спирам. Колко му е. И той ако спомене някакво момиче, дори актриса от филм, че е хубава и аз веднага се вбесявам. Както и той де. И си го казваме, за да спрем да се дразним. Макар че се обичаме безумно много, и аз съм убедена, че съм единствена за него, и той няма да ми изневери, както и той е сигурен за същото в мен. Ама ревността си я има. И какво да се прави такива сме... ревнуваме си се, но това никога не ни е пречело на връзката. Просто и двамата правим опити да не провокираме волно или неволно другия да ревнува. Така че и вие направете същото. Просто й сподели абс всичко, за да нямате проблеми по-нататък. Както се вика проблемите трябва да се решават в зародиш. Иначе малките камъчки могат да преобърнат цялата кола.