PDA

View Full Version : клиторен или вагинален



04-30-2006, 01:42
кой оргазъм ви кефи повече
клиторния или вагиналния?

04-30-2006, 12:41
eMI NZ raZLI4NO

^KaSiDi^
04-30-2006, 12:52
men lichno vaginalniq po me kefi :P

04-30-2006, 13:55
koe izbirate ? Analniq seks ili da se ebete v zadnika

freestyler
04-30-2006, 16:12
are kajete kat te tolkova umni (6toto ili az sam mnoo tap ili vie ste nekvi idioti0 kva e razlikata,a?!!!!!

Варки
04-30-2006, 16:44
Много ясно,че вагиналния!Той е 300 пъти по силен отколкото клиторния и продължава дори и малко,но все пак продължава повече :D !Глупав въпрос...

miss_kiss181
04-30-2006, 18:47
vaginalniq mn qsno produlgava pove4e vreme i e mn po silen abe po qk e ot klitorniq.

Deicide
04-30-2006, 19:16
Кфо се прайте на разбирачи не ми е ясно ...?

girlka
04-30-2006, 21:31
Абе що не се скриете тука сички на по 13-15 години ми изпитвали и клиторен и вагинален ... я стига ... вие не знаете от къде пикате кво остава за това ... ако бяхте толко наясно щеше ли да е пълен форума с теми от сорта на "той ми свърши в устата бременна ли съм" и "ако си пъхна аспирин в клитора ще умре ли бебето" :shock: [-X
Пишете само колкото да не заспите и пишете това което сте чули от някой друг :---) :---) [-X

penywise
04-30-2006, 21:42
мухаха :twisted:

а бе вие пишка не сте виждали още пък... :lol:

04-30-2006, 22:13
имам шкембе и затова не си я виждам....бтв...на 56 години съм

Варки
05-01-2006, 13:59
Абе що не се скриете тука сички на по 13-15 години ми изпитвали и клиторен и вагинален ... я стига ... вие не знаете от къде пикате кво остава за това ... ако бяхте толко наясно щеше ли да е пълен форума с теми от сорта на "той ми свърши в устата бременна ли съм" и "ако си пъхна аспирин в клитора ще умре ли бебето" :shock: [-X
Пишете само колкото да не заспите и пишете това което сте чули от някой друг :---) :---) [-X

Аре само да не говорим в множествено число.Да това е вярно,че повечето са на 13-14-15,но я не слагай всички под общ знаменател.Аз съм на 18 и доста неща съм видяла и изпитала така,че недей да философстващ много.Я да те видим ти дето така се изхвърляш на колко си а?

TSecret
05-01-2006, 14:04
Mislia 4e vav forum kato tozi trqbva da ima i dapalnitelen vapros dali parvo ste izpitvali vaginalen orgazum i sled tva koi vi kefi poe4e 6tot sam ubedena 4e forumcite mejdu 13-15 ne sa izpitvali vaginalen orgazum - v nai-dobriq slu4ai 1-2%/100% da sa go izpitvali!

kotence_f
05-01-2006, 14:30
abe tuka ne e polezno da pi6at si4ki . az sam a 17 i kogato re6a da napi6a ne6to prosto se 4udq vaob6te da 4eta li otgovorite na drygite kato znam 4e sa na 13-14-15 godini ama nqma na4in .. moje bi trqbva da se promenqt malko forumite i vseki da si kazva na kakva vazrast e za da se znae kolko da im se vqrva na dumite ..:)

girlka
05-01-2006, 14:44
Абе що не се скриете тука сички на по 13-15 години ми изпитвали и клиторен и вагинален ... я стига ... вие не знаете от къде пикате кво остава за това ... ако бяхте толко наясно щеше ли да е пълен форума с теми от сорта на "той ми свърши в устата бременна ли съм" и "ако си пъхна аспирин в клитора ще умре ли бебето" :shock: [-X
Пишете само колкото да не заспите и пишете това което сте чули от някой друг :---) :---) [-X

Аре само да не говорим в множествено число.Да това е вярно,че повечето са на 13-14-15,но я не слагай всички под общ знаменател.Аз съм на 18 и доста неща съм видяла и изпитала така,че недей да философстващ много.Я да те видим ти дето така се изхвърляш на колко си а?
На 18 навършени отдавна, КАКО... и леко с тона като не е така за теб кво се обиждаш ... комплексарка ... личи ти по държанието колко "много" си видяла. Я поработи върху държанието си .... :smt097

penywise
05-01-2006, 15:08
Абе що не се скриете тука сички на по 13-15 години ми изпитвали и клиторен и вагинален ... я стига ... вие не знаете от къде пикате кво остава за това ... ако бяхте толко наясно щеше ли да е пълен форума с теми от сорта на "той ми свърши в устата бременна ли съм" и "ако си пъхна аспирин в клитора ще умре ли бебето" :shock: [-X
Пишете само колкото да не заспите и пишете това което сте чули от някой друг :---) :---) [-X

Аре само да не говорим в множествено число.Да това е вярно,че повечето са на 13-14-15,но я не слагай всички под общ знаменател.Аз съм на 18 и доста неща съм видяла и изпитала така,че недей да философстващ много.Я да те видим ти дето така се изхвърляш на колко си а?

Congratulations!
Now you are an official whore!

=D>

Варки
05-01-2006, 15:40
Абе що не се скриете тука сички на по 13-15 години ми изпитвали и клиторен и вагинален ... я стига ... вие не знаете от къде пикате кво остава за това ... ако бяхте толко наясно щеше ли да е пълен форума с теми от сорта на "той ми свърши в устата бременна ли съм" и "ако си пъхна аспирин в клитора ще умре ли бебето" :shock: [-X
Пишете само колкото да не заспите и пишете това което сте чули от някой друг :---) :---) [-X

Аре само да не говорим в множествено число.Да това е вярно,че повечето са на 13-14-15,но я не слагай всички под общ знаменател.Аз съм на 18 и доста неща съм видяла и изпитала така,че недей да философстващ много.Я да те видим ти дето така се изхвърляш на колко си а?
На 18 навършени отдавна, КАКО... и леко с тона като не е така за теб кво се обиждаш ... комплексарка ... личи ти по държанието колко "много" си видяла. Я поработи върху държанието си .... :smt097

Абе нищо комплексарско не виждам в държанието ми - просто се подразних.Ей ама и вий начи научите 2-3 лафа и навсякъде едно и също.Ти знаеш ли въобще какво е да избиваш комплекси бе "како".
Не съм искала да те засегна,както ти казах просто се подразних защото това,че повечето тук са по-малки незначи,че този форум не се посещава и от по-големи!А и нека всеки си каже мнението защо се правиш на много компетентна?

Deicide
05-01-2006, 16:00
Абе що не се скриете тука сички на по 13-15 години ми изпитвали и клиторен и вагинален ... я стига ... вие не знаете от къде пикате кво остава за това ... ако бяхте толко наясно щеше ли да е пълен форума с теми от сорта на "той ми свърши в устата бременна ли съм" и "ако си пъхна аспирин в клитора ще умре ли бебето" :shock: [-X
Пишете само колкото да не заспите и пишете това което сте чули от някой друг :---) :---) [-X
Що ви съм съгласен а ?

Nadelina
05-01-2006, 16:10
Az si priznavam ... vaginalen orgazam ne sam izpitvala ..

Варки
05-01-2006, 17:10
Az si priznavam ... vaginalen orgazam ne sam izpitvala ..

С повече тренировки ще изпиташ :-D \:D/

AlitA
05-01-2006, 17:37
а какви по-точно ???

Варки
05-01-2006, 18:20
а какви по-точно ???

Ми сигурно с такива от който трябва да получиш вагинален оргазъм :lol: с повече ебане тоест:).Днес съм много груба в изказванията си :shock:
Или има и друго чувала съм примерно,че когато смениш партньорите може и тогава да стане.Тоест твоя пич не може да те доведе до оргазъм.Един савет в началото и аз не можех,но когато правиш секс настоявай ти да бъдеш отгоре.Поне аз по този начин получих.След това вече нямаше проблем.Просто ти диктувай темпото :-D
Успех!

gangbang
05-01-2006, 18:31
А що така въпроса или/или? Най-добре е май като изпитва мацката множествен оргазъм. Поне след това ме гледа ей така :smt007 :D

girlka
05-01-2006, 22:34
А що така въпроса или/или? Най-добре е май като изпитва мацката множествен оргазъм. Поне след това ме гледа ей така :smt007 :D
Множестевн оргазъм не означава да изпита клиторен и вагенален едновременно ... но разбира се ти си голам е*ач и от всичко разбираш ;-)

Jinno
05-01-2006, 22:52
Нямам никакви претенции кво мога и кво не мога ама каква всъщност е разликата м/у клиторен и вагинален оргазъм ? :-k

gangbang
05-02-2006, 07:55
А що така въпроса или/или? Най-добре е май като изпитва мацката множествен оргазъм. Поне след това ме гледа ей така :smt007 :D
Множестевн оргазъм не означава да изпита клиторен и вагенален едновременно ... но разбира се ти си голам е*ач и от всичко разбираш ;-)

Хайде малката да не ме поправяш :wink: А щом си толкоз запозната, кажи не какво НЕ означава, а какво Означава!?!??? 8)
Някъде четох, че се караш на момиченцата на по 14-15, че имали опит и преживяли много и ги порицаваш за това. Е ти до колкото разбрах си на 18 и си с голям опит сигурно!? :lol: Хайде не се излагай с подобни безмислени коментарчета, молим те "како" :mrgreen:

Варки
05-02-2006, 12:24
А що така въпроса или/или? Най-добре е май като изпитва мацката множествен оргазъм. Поне след това ме гледа ей така :smt007 :D
Множестевн оргазъм не означава да изпита клиторен и вагенален едновременно ... но разбира се ти си голам е*ач и от всичко разбираш ;-)

Хайде малката да не ме поправяш :wink: А щом си толкоз запозната, кажи не какво НЕ означава, а какво Означава!?!??? 8)
Някъде четох, че се караш на момиченцата на по 14-15, че имали опит и преживяли много и ги порицаваш за това. Е ти до колкото разбрах си на 18 и си с голям опит сигурно!? :lol: Хайде не се излагай с подобни безмислени коментарчета, молим те "како" :mrgreen:

Ха-ха-ха "каката" нещо се покри,защото не може да опровергае и 2ма ни.Май наистина някой се надува без покритие...и ми стана интересно,че много ги разбира тези работи - мноо компетентна по тоя въпрос.Излагане ама кво да правиш...нема начин :lol:

Jinno
05-02-2006, 12:46
И аз пак си питам каква е разликата ? :D

Варки
05-02-2006, 12:49
И аз пак си питам каква е разликата ? :D

Виж първата страница и ще разбереш!

Jinno
05-02-2006, 13:47
Питах за някакво по-точно определение, а не неща от сорта на "300 пъти по-як" на баба ми фърчилото :)

Варки
05-02-2006, 13:50
Питах за някакво по-точно определение, а не неща от сорта на "300 пъти по-як" на баба ми фърчилото :)

Ами то не може да се пресъздаде с думи.Бил ли си с жена и карал ли си я да свърши - така поне ще видиш как горе-долу изглежда отстрани.А с думи не мога да ти го опиша!

angel4e_s_krila
05-02-2006, 13:50
Предпочитам вагиналния,по-интензивен и разтърсващ е.Истината е обаче,че клиторният се постига по-лесно.

Jinno
05-02-2006, 14:22
Питах за някакво по-точно определение, а не неща от сорта на "300 пъти по-як" на баба ми фърчилото :)

Ами то не може да се пресъздаде с думи.Бил ли си с жена и карал ли си я да свърши - така поне ще видиш как горе-долу изглежда отстрани.А с думи не мога да ти го опиша!
Заеби, както и да е :)

girlka
05-02-2006, 22:30
Охх, че сте ми хитрички ... Варки и Kulio Gangstera. Няма кво да споря с глупаци ...
По-умният отстъпва са казали хората ... вие сте дървени философи... едно си знаете едно си баете ... О пресвещенна ТЪПОТА земете и вие млъкнете и все пак да ви светна заблудените главици, множествен оргазъм е когато жената изпита няколко оргазма последователно ... ноо вие сте опитни и сичко знаете ... ;-) :-# :smt098 :smt098

SpermoDaritel
05-03-2006, 03:47
offf pfff apffff nemoo razbera kfo sportie koq poveche razbirala ot seks i taka natataka na koi mu puka koq ot 2te razbira poveche i e vidqla poveche tuka horata pishat temi za da im se pomaga ne za da vi chetat sporovete ...

rysa kukla
05-03-2006, 13:56
klitoren

sladi4ko_lady
05-03-2006, 14:40
malko sum neveja i zatova pitam kakva e razlikata m\u klitoren i vaginalen sex :?

sladi4ko_lady
05-03-2006, 16:08
m\u vaginalen i klitoren sex...kakva e ?

VORTEX
05-03-2006, 17:22
Охх, че сте ми хитрички ... Варки и Kulio Gangstera. Няма кво да споря с глупаци ...
По-умният отстъпва са казали хората ... вие сте дървени философи... едно си знаете едно си баете ... О пресвещенна ТЪПОТА земете и вие млъкнете и все пак да ви светна заблудените главици, множествен оргазъм е когато жената изпита няколко оргазма последователно ... ноо вие сте опитни и сичко знаете ... ;-) :-# :smt098 :smt098


ne oga da razbera samo edno za6to postoqnno se zaqjda6 s nqko? kompleksi li izbiva6? pri tova ne e samo v tazi tema a vuv vsi4ki v koito re6i6 da se naburka6!


po temata po gotin e vaginalniq,no i klitorniq si go biva a i po loesno se postiga! i za da ne mi se zaqdete sum na 21 i sum vidqla predostatu4no za da dam kompetentno mnenie!!!

Qvkata_
05-03-2006, 17:24
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

VORTEX
05-03-2006, 17:38
Охх, че сте ми хитрички ... Варки и Kulio Gangstera. Няма кво да споря с глупаци ...
По-умният отстъпва са казали хората ... вие сте дървени философи... едно си знаете едно си баете ... О пресвещенна ТЪПОТА земете и вие млъкнете и все пак да ви светна заблудените главици, множествен оргазъм е когато жената изпита няколко оргазма последователно ... ноо вие сте опитни и сичко знаете ... ;-) :-# :smt098 :smt098


ne oga da razbera samo edno za6to postoqnno se zaqjda6 s nqko? kompleksi li izbiva6? pri tova ne e samo v tazi tema a vuv vsi4ki v koito re6i6 da se naburk


po temata po gotin e vaginalniq,no i klitorniq si go biva a i po loesno se postiga! i za da ne mi se zaqdete sum na 21 i sum vidqla predostatu4no za da dam kompetentno mnenie!!!


Не се заяжда просто Темата е поредната буберска изгазица
чудите се какво да кажете.




iska6 da kaje6 Puberska?! ne smtam 4e e takava!

Qvkata_
05-03-2006, 17:47
ЦЕНЗУРА!!!

т. 13. Повече няма да пишеш в този форум!

.: machoka :.

gangbang
05-03-2006, 21:03
@girlka, много захапваш тая терминолагия бе маце? Я по-добре сподели кой вид оргазъм, кога и как си изпитвала? Често ли го изпитваш и т.н.?
А относно терминологията... бе кой му пука щом му е готино? Има един трик, в много бавното и продължително облизване с върха на езика, може да ми помогнеш с термина му, аз бих ти го приложил практически :wink: Иначе теорията е лесно нещо :smt016

05-08-2006, 18:29
Кфо се прайте на разбирачи не ми е ясно ...?
dobre 4e ti im go kaza 4e ina4e 6tqh az da go napravq! O:) mnogo malko jeni stigat di vaginelen orgazam.Pove4eto stigat do klitoren i ne go razli4avat poradi vazbudata :)