PDA

View Full Version : Да бъде или не - това е въпросът (II част)



MrAnderson
04-30-2006, 03:04
Драги съфорумци,

Това е продължение на една тема, която започнах преди малко повече от месец. Целта на тази тема беше да ми помогне да събера мнения относно това как да подходя в една много деликатна за мен ситуация. В настоящата тема няма да ви занимавам с разказ на проблема, пред който бях изправен. Който желае да прочете цялата история и дискусията по нея може да го направи тук (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=33395). Останалите просто можете да продължите по-нататък или изобщо да не си губите времето с четене на чужди драми, към които не се чувствате съпричастни.

По-нататък... Гореспоменатата тема стана арена на разгорещена дискусия, за което искам още веднъж да благодаря на тези от вас, които се отзоваха. Мненията, които получих, ми помогнаха в степен, която далеч надхвърля представите ви. Те ме въоръжиха с увереност, готовност и оптимизъм, чието комбинирано действие изгради непробиваема броня срещу притеснението, съмненията и нерешителността.

През живота си съм имал както силни, така и слаби моменти. Нито един силен и нито един слаб момент не е в състояние да блести по-силно или да помрачи събитията от днешния ден. Когато станах сутринта, вътре в себе си знаех, че този ден ще е по-различен от останалите. Във всеки момент от началото на срещата ни в мига, когато я видях да приближава към мен, до самия край, когато се разделихме, ситуацията беше под съвършен контрол. Запомнете, леденото спокойствие и самообладанието са могъщи съюзници.

Часовете, които прекарах с момичето, завинаги ще останат запечатани в паметта ми. Прекарахме един незабравим ден, който без съмнение отиде далеч отвъд най-смелите ми очаквания. Стигнах до убеждението, че всякакви планове, сценарии и постановки са просто загуба на време. С нея всичко придобива една особена флуидност и логичност, нещата сякаш се движат от само себе си и не се нуждаят от намеса, за да бъдат коригирани, времето се изпълва с една особена неопределеност.

Прекарахме един прекрасен ден заедно, но всичко завърши без да й призная чувствата си към нея. Реших да постъпя в разрез с общоприетите начини на действие за такива случаи и да не развалям магията. Така или иначе имам солидни основания да смятам, че тя разтълкува идеята на нашата среща и което е по-важно, не направи опит да й се противопостави. Часът е почти пет сутринта, така че спирам да пиша. Всякакви мнения, коментари, интерпретации, въпроси, критики и т.н. са добре дошли. Чао от мен засега!

04-30-2006, 03:23
Пишеш уникално малоумни дивотии,не знам дали се усещаш :mrgreen:
Планове,стратегии,някъв висок стил на писане...сякаш не става въпрос за хващане на гадже,а за разрешаване на проблемите със световния глобализъм или откриване на някаква нова физична теория :mrgreen:
Просто съвет - излез от филма :wink:

MTV_GIRL
04-30-2006, 07:24
dam saglasna sam s tova - Пишеш уникално малоумни дивотии,не знам дали се усещаш
Планове,стратегии,някъв висок стил на писане...сякаш не става въпрос за хващане на гадже,а за разрешаване на проблемите със световния глобализъм или откриване на някаква нова физична теория
Просто съвет - излез от филма

black_dimond
04-30-2006, 09:45
leko stranno zvuchi no vseki si ima razlichen podhod vupreki che sus stategiq ni6o nqma da sane no 6om taka si re6il probvai i 6e vidi6 che nai priqtnite momenti sa spontanite i neochakvanite

Krem4eto
04-30-2006, 12:21
Хубаво е,че се чувстваш добре!!

"Кока-кола-Бъди оптимист!!!"

ne6i4
04-30-2006, 12:29
NE SI DOBRE!!!!!!!!!!!!!! [-( po dobre zemi "izlez ot filma" :D :D :D :D :D

mnogomili4kata-sf
04-30-2006, 13:26
Здрасти от мен! :wink:
Значи в крайна сметка нищо не си и казал...добре си направил...понякога нещата имат нужда от време...то се усеща кога. Продължавайте да си изкарвате хубаво,пък не се знае какво ще стане...надявам се да е добре за всички :smt006

MrAnderson
04-30-2006, 13:56
Пишеш уникално малоумни дивотии,не знам дали се усещаш :mrgreen:
Планове,стратегии,някъв висок стил на писане...сякаш не става въпрос за хващане на гадже,а за разрешаване на проблемите със световния глобализъм или откриване на някаква нова физична теория :mrgreen:
Просто съвет - излез от филма :wink:
Единственото, което усещам, е, че с малоумните си дивотии киселея на хейтърите като теб. Ако пренебрегна очевидния факт, че не си вложил много смисъл в това, което пишеш, няма как да подмина факта, че не си инвестирал много време в четенето на първоначалната тема, което междувпрочем е и главната причина написаното от теб да контрастира с безмислието си на общия фон. Въпрос на малко по-задълбочено внимание и концентрация е да разбереш, че не се опитвам просто да си хвана гадже. А дори и да беше така, пак не виждам кое прави планирането излишен елемент. Не знам какво имаш предвид под „разрешаването на проблемите на световния глобализъм”, но проблем със световния глобализъм имат май само радикалните ислямисти и в този смисъл не виждам какво има да му се разрешава. Това за откриването на нова физична теория просто няма да го коментирам, тъй като не се вписва в нито една рамка на контекста. В заключение бих искал да ти благодаря за опита да подобриш и без това доброто ми настроение с хумористичната си словесна изява.

П.П. От вчерашния филм няма скорошно излизане, вервай ми.

mnogomili4kata-sf
04-30-2006, 16:07
Абе MrAnderson....не им обръщай внимание...
А на другите...който няма какво да му каже и не си праи труда да прочете за какво става въпрос,а се изказва неподготвено-по-добре да си мълчи

MrAnderson
04-30-2006, 16:55
mnogomili4kata-sf: Привет и от мен ;) . Да, реших, че е по-добре да оставя срещата ни с отворен край, а освен това не мисля, че мотивите ми са останали непрозрачни за нея. Подходящ момент да й разкрия чувствата си не липсваше, но вярвам, че скоро отново ще имам възможност да го направя.

An`Ji_l4
04-30-2006, 19:47
mnogomili4kata-sf: Привет и от мен ;) . Да, реших, че е по-добре да оставя срещата ни с отворен край, а освен това не мисля, че мотивите ми са останали непрозрачни за нея. Подходящ момент да й разкрия чувствата си не липсваше, но вярвам, че скоро отново ще имам възможност да го направя.
na kolko si?

MrAnderson
04-30-2006, 20:06
Какво значение има?

04-30-2006, 20:58
Да, прави са хората "събуди се бе човек " :!:

MrAnderson
04-30-2006, 21:06
От какво?

05-01-2006, 00:36
Пишеш уникално малоумни дивотии,не знам дали се усещаш :mrgreen:
Планове,стратегии,някъв висок стил на писане...сякаш не става въпрос за хващане на гадже,а за разрешаване на проблемите със световния глобализъм или откриване на някаква нова физична теория :mrgreen:
Просто съвет - излез от филма :wink:
Единственото, което усещам, е, че с малоумните си дивотии киселея на хейтърите като теб. Ако пренебрегна очевидния факт, че не си вложил много смисъл в това, което пишеш, няма как да подмина факта, че не си инвестирал много време в четенето на първоначалната тема, което междувпрочем е и главната причина написаното от теб да контрастира с безмислието си на общия фон. Въпрос на малко по-задълбочено внимание и концентрация е да разбереш, че не се опитвам просто да си хвана гадже. А дори и да беше така, пак не виждам кое прави планирането излишен елемент. Не знам какво имаш предвид под „разрешаването на проблемите на световния глобализъм”, но проблем със световния глобализъм имат май само радикалните ислямисти и в този смисъл не виждам какво има да му се разрешава. Това за откриването на нова физична теория просто няма да го коментирам, тъй като не се вписва в нито една рамка на контекста. В заключение бих искал да ти благодаря за опита да подобриш и без това доброто ми настроение с хумористичната си словесна изява.

П.П. От вчерашния филм няма скорошно излизане, вервай ми.

Смешен си,брато. "Хейтър" съм бил ахаха? И за кво? :lol: Щото ти казвам истината ли? Ами да - пишеш глупости и се превземаш. Правиш се,играеш. Което е тъпо. Четох ти и първата тема,и тя беше написано в този смешен стил и също така превзета като тази. Световния глобализъм няма почти нищо общо с радикалните ислямисти,така че не се прави на умен,без да си. Със заучени фрази всеки може да говори,но няма смисъл. Смешно е и е жалко за теб. Не знам кое е това момиче,което се е излъгало да ходи с теб,но пък може и тя да е някаква такава като теб - побъркана и превзета. :mrgreen:
И за да видиш че не съм "хейтър" ти пожелавам успех с момичето. Дано срещнеш точния човек и да се осъзнаеш малко. Може пък това момиче да е точния човек,не знам. И дано те изкара от "филма",за твое добро е :wink:

MrAnderson
05-01-2006, 11:13
Започвам да си мисля, че ме храниш съвсем тенденциозно... Направи си услуга и спри да се излагаш с прибързани заключения за хора, които не познаваш, защото ако има някой, който хвърля думите си на вятъра, то това несъмнено си ти. Позволи ми също така да ти напомня, че по едно или друго стечение на обстоятелствата преценката дали писанията ми са в стил, подходящ за този форум, принадлежи на модераторите и администраторите, тъй че бъди така добър да ми спестиш цензурата си, comprende? А, да... Следващия път, когато решиш да прибегнеш до употребата на понятия като "световен глобализъм", те съветвам да си абсолютно сигурен, че си подготвен със знания, а не само с претенции за такива. Коментарите ти относно момичето само разводняват темата и са абсолютно излишни и не на място, тъй че смятам да ги игнорирам сега и занапред без оглед на съдържанието и насочеността им. Що се отнася до нея, бъди сигурен, за мен тя е Единствената. Благодаря за пожеланието, аз от своя страна ти желая all the best.

Поздрави, MrAnderson

Absconding
05-01-2006, 11:30
Тука вечно трябва да има някакви конфликти и подобни глупости. Това, че на вас стила му не ви харесва и намирате нещо позьорско в него, в крайна сметка не е по темата.. И аз може да смятам същото, но няма да тръгна да си губя своето и неговото време в писане на критики. Пък и разберете го човека, все пак е влязъл в Матрицата. ;)
Пишете по-добре по темата..

А иначе за MrAnderson.. И аз ти пожелавам успех с момичето. А за това, че не си и признал чувствата си още в самото начало.. Мисля, че правилно си направил. Но все някога е добре да го направиш, а не да разчиташ на това, че държанието и отношението ти са били "непрозрачни".. Момичето, според мен, ще се зарадва повече не само ако усети, че я харесваш, ами И ако й го кажеш. :)

MrAnderson
05-01-2006, 11:44
Нали знаеш, разни хора, разни идеали... ;) Определено нямам намерение да разчитам на това, че тя се е досетила за какво иде реч. При следващия удобен случай ще й разкрия картинката изцяло. Благодаря за мнението по темата.

05-04-2006, 03:24
Виж как сам го написа - "Разни хора,разни идеали". Точно за теб е тва. :mrgreen:
И излез от тая "Матрица" вече,отмина модата по нея,не искаш ли да си актуален,а не демоде? :mrgreen:

MrAnderson
05-04-2006, 16:35
Най-любезно ще те помоля да адресираш всичко, което няма връзка с темата, към мен на ЛС. Благодаря предварително!

05-05-2006, 05:32
Чакаме трета част на темата ти,пич. :lol: Разкажи ни отново какво се е случило с момичето ти в стил "Нео" :lol:

Death^Forever
05-05-2006, 07:08
Човекът си има изграден стил...проблем ли е това?! На всичкото отгоре няма нищо общо с темата...но тук винаги е така...все едно...

MrAnderson...може би си постъпил правилно...но следващият път би трябвало да действаш, не просто да залагаш на надежди, че съответното момиче е усетило твоите чувства...все пак нищо не се знае...някои неща се решават с дискутиране на проблема...както и в твоя случай...а колкото повече чакаш, толкова повече всичко се задълбочава...така че...
Действай и дерзай...

MrAnderson
05-05-2006, 09:34
@Death^Forever: По този въпрос сме на едно мнение ;) . Имам една идейка, която смятам да реализирам идната седмица. Залагам единствено на надеждата тя да се съгласи да излезем.

@Госта: Май четеш доста селективно... Помолих те съвсем учтиво. С риск да се повторя, ако имаш някакъв проблем със стила ми на писане, предлагам да го обсъдиш с модераторите или администраторите. Ако пък чак толкова изгаряш от желание да си комуникираш с мен, регистрирай се и ми прати ЛС. Радвам се, че следите темата ми с интерес, макар да не разбрах защо говориш от първо лице множествено число...

Krem4eto
05-05-2006, 17:39
Виж как сам го написа - "Разни хора,разни идеали". Точно за теб е тва. :mrgreen:
И излез от тая "Матрица" вече,отмина модата по нея,не искаш ли да си актуален,а не демоде? :mrgreen:

Че какво му е лошо на "Матрицата" ?!

Да сте чували саунтрака....много е як

P.S. Сори за офтопика.