PDA

View Full Version : Какво ще направите ако гаджето ви удари???



SheLLia
04-30-2006, 13:08
Здравейте!искам да споделя с вас,защото вече не знам на какво и на кого да вярвам.
С гаджето ми съм от 6 месеца,почти живях при него,повече бях у тях от колкото вкъщи с родителите му се разбирах повече от колкото с моите родители и настъпи момента когато днес той ме удари и то доста силно.проблема е че аз никога не съм го очаквала от него като до преди час ме уверяваше колко много ме обича и колко съм скъпа за него.аз съотвтно си събрах багажа и сега съм си у нас,много ми е тежко не знам какво да правя.за всеки случай не бих се върнала и не бих търпяла отново такива унижения.някой ако иска да сподели ако е имал същия случай ще се радвам да пишете.просто ми беше много тежко и реших да споделя с вас.не го пожелавам на никой :cry:

Barbie
04-30-2006, 13:10
oooo...mila...po kakuv povod e stanalo tova? ujasno... (awe, kakuvto i da e povoda, ni6to ne go izvinqa, ma vse pak pitam) ina4e...v4era vidqh edni priqteli...postoqnno se biqt...tq go ydrq...ama toi i otgovarq!! ne razbiram kakva e taq vruzka ama...

`Death`Whore`
04-30-2006, 13:12
Не ми се е случвало да ме удари сериозно.

Krem4eto
04-30-2006, 13:15
Щях да си тръгна от него!

mnogomili4kata-sf
04-30-2006, 13:17
Добре си направила,че си се махнала от там...веднъж направи ли го...ще повтори

648541
04-30-2006, 13:17
ayyy do sega ne mi se e slu4valo i se nadqvam da ne mi se slu4i!! No imah edna priqtelka gadjeto i sistemno si q bie6e i dosta.
edin den doide na daskalo i az q zagledan ednata i buza be6e cqlata sinq.Popitah q kvo i e a tq kaza 4e ba6ta i q e udaril i i se vurzah i si vikam kak moje b6ta da udari deteto si :-k ](*,) posle oba4e edna dr priqtelka mi kaza 4e toq proslovutiq glupak q bil udaril e izdivqh :smt013 :smt013 :smt013 no tq si produlji s nego toi pak si q bie6e i tq pak s nego ](*,) ](*,) :-k Maika i daje be6e hodila v policiqta da se oplakva oba4e nikuv rezultat mn kofti rabota e tva :-# :evil:

SheLLia
04-30-2006, 13:19
знам че веднъж направи ли го ще повтори но много го обичам и ми е много тежко без него.просто в момента не знам къде се намирам , не мога да опиша каква болка изпитвам.....

FiRe_LaDy
04-30-2006, 14:19
Nikoga ne me e udrql priqtelq mi,no momche mi e posqgalo.I opravdaniqta an roditelite im ili tehnite sa bile `` mii toi q haresva i zatova ``,no tova che nie sme po nejniq pol ne im pozvolqva da si pravqt s nas kakvoto iskat.I vse pak mila kolkoto i da te boli si napravila dobre,che si se mahnala ot tam.POzdravleniq,che si bila tolkova silna.Ako bqh az moje bi nqmashe da imam taq smelost. ](*,)

Sabrina27
04-30-2006, 14:43
Mi vednaj 1 bib6e gaje me udari, :smt013 az mu go vurnah, sritah go v slabinite :smt019 i si trugnah. Ottogava ne sum go vijdala.

648541
04-30-2006, 14:46
Mi vednaj 1 bib6e gaje me udari, :smt013 az mu go vurnah, sritah go v slabinite :smt019 i si trugnah. Ottogava ne sum go vijdala.

HAHAHA EVALATA =D> =D>

Barbaronka
04-30-2006, 15:33
Znaq,che ti e tejko,no po dobre si trugni ot nego dokato ne e stanalo kusno !!
Ako sega se vurnesh pri nego i ste mnogo vreme zaedno i pak zapochne da te udrq nqma mnogo lesno da se otkachish ot nego !
6 meseca ne e koi znae kolko dulug period !
Idi si sega !
Spored men tiq momcheta deto razpravat kolko mnogo obichat edno momiche a posle go udrqt sa nqkakvi licemeri,lujci!!
Takuv Ne ti Trqbva!
Kade li shte mu izleze kraqt?
Maika mi i bashta mi sa ot 25 godini zaedno i toi nikoga ne q e udrql.. !!!
Ta poslednite mi dumi sa.. ::
''Bqgai Dokato e Vreme'' !!! :smt006 :smt006

mnogomili4kata-sf
04-30-2006, 16:05
Znaq,che ti e tejko,no po dobre si trugni ot nego dokato ne e stanalo kusno !!
Ako sega se vurnesh pri nego i ste mnogo vreme zaedno i pak zapochne da te udrq nqma mnogo lesno da se otkachish ot nego !
6 meseca ne e koi znae kolko dulug period !
Idi si sega !
Spored men tiq momcheta deto razpravat kolko mnogo obichat edno momiche a posle go udrqt sa nqkakvi licemeri,lujci!!
Takuv Ne ti Trqbva!
Kade li shte mu izleze kraqt?
Maika mi i bashta mi sa ot 25 godini zaedno i toi nikoga ne q e udrql.. !!!
Ta poslednite mi dumi sa.. ::
''Bqgai Dokato e Vreme'' !!! :smt006 :smt006

Бих добавила,че такива хора също решават проблемите си с това,че искат всичко да им е под контрол,проблемите си със себичността си,именно по този начин

Atika
04-30-2006, 16:22
I na men ne mi se e sluchvalo .. i vinagi sym si kazvala che bih prostila vsichko no ne i tova .. prosto e otvratitelno grozno .. I vse pak nqma neprostimi neshta .. no e neprostimo ako se varnesh pri nego i toi go povtori :!:

RoSsY88
04-30-2006, 17:25
Имаше едно такова момче...защлеви ми мн силен шамар и аз просто се обърнах и повече не го погледнах в очите.Почна да ме търси ама аз нито му вдигам телефона нито го поздравявам на улицата пълен игнор от всякаде...Да беше мислил преди да ме удари!Повече никога няма да получи даже "Здравей" от мене!

ani88
04-30-2006, 17:36
MN dobre napravila che si si trugnala ,ne trqbva da pozvolqvash da go napravi pak ako se varnesh pri nego a az mislq che ne biva da se vrushtash.Shtom ti e posegnal edin put to dori i da obeshtae che nqma da go napravi rano ili kusno pak shte go napravi.PO tarsi si drug priqtel nqkoi koito nqma da pravi takiva neshta s teb :(

L_i_z_I
04-30-2006, 18:31
Найстина много кофти ситуация...Обаче ако нейстина го обичаш по добре му прости.А ако и тои те обича ще проумее грешката си и ще съжалява.Според мен е по добре да му дадеш втори шанс...
>>>Все пак на всеки от нас понякога му се сличва да си изпусне нервите и да направи нещо за което после жестоко ще съжалява =D>

penywise
04-30-2006, 19:18
като момче нямам подобни проблеми

сори

Варки
04-30-2006, 19:26
Всеки понякога изкарва яда си в по-груб вариант.Някой говорят какви ли не неща,които повярвай могат да те заболят повече от шамар.Други пробягват до подобни силови мерки.Всички сме хора и няма как наистина да не допускаме грешки.Прости му той ако е точен и разбере какво е направил съм сигурна,че няма да го повтори.А направи ли го пак просто незнам тогава...нали знаеш веднъж прощаваш,втори път не.Дано се сдобрите и дано той проумее грешката си.

sexy_dizzy
04-30-2006, 19:30
Може да прозвучи малко нетактично,но ще те попитам за причината,която е довела до шамара.Явно доста си го ядосала.
Направила си добре,че си тръгнала.Въпреки силните чувства не трябва да позволяваш проява на груба сила от негова страна-недей да търпиш това.Надявам се поне той да понесе извиненията си по подходящ начин,но все пак се разделете временно.По този начин той ще разбере грешката си и ще съжалява за удара.
Аз лично не бих позволила някой да ме удари,а направи ли го,отвръщам със същото.Това е унижение!Никой не го е правил досега и се надявам да не се случи.

ExTr3m3_GiRL
04-30-2006, 19:36
Само едно ще ти кажа мила Много добре си постъпила =D>
И аз бих направила така, защото не позволявам да ме унижават [-( [-X
Разбира се има едно НО :arrow: Той може наистина да те обича много, а това да е просто някакъв изблик на гняв или нз, НО може би и сега той съжалява и се моли да се върнеш :-k Сложна ситуация наистина незнам как да ти помогна ](*,) Ти трябва да решиш дали искаш наистина да си с него, дали той истински те обича и дали можеш да му простиш!
Най точно ще ти каже сърчицето :) послушай го!!!

Tamara†
04-30-2006, 19:47
Найстина много кофти ситуация...Обаче ако нейстина го обичаш по добре му прости.А ако и тои те обича ще проумее грешката си и ще съжалява.Според мен е по добре да му дадеш втори шанс...
>>>Все пак на всеки от нас понякога му се сличва да си изпусне нервите и да направи нещо за което после жестоко ще съжалява =D>
ОМФГ! :evil:

Значи..наистина много кофти ситуация (уф..защо си почнала да пишеш като мене мама му стара..във всичко ли ме копираш :evil: ) на мен досега не ми се е случвало.. и да но не се случи
Според мен добре си направила.. като си се махнала!Защото..знаеш че щом се случи един път... ще се случи и по-вече!Според мен..трябва да го зарежеш!Колкото и да го обичаш...Таа как ще те удря?Кой е той?Не не.. немога да го възприема!Винаги съм мразила насилието... и хората които употребяват насилие.Просто...направо като прочета нещо такова.. и направо се изнервям! :evil:
Спомням си един път..ходих до магазина(беше около 22:00ч.) и имаше едно момче и момиче зад блока.. и аз като минавах видях че момчето бие момичето!Направо цялата настрахнах..неможех да стоя така и да гледам как я пребива!Предитова ги бях видяла да се целуват..за това веднага предположих че са гаджета...тааа нали видях че той я удря.. и хич не беше лекичко!Та веднага се качих у нас.. и викахме полиция!Тоя си получе заслуженето!Миличкото момиче..цялата трепереше!Един гад по малко... ^ ^

Едит: Колкото до мнението на L_i_z_I според мен си писала гомели глупости!Да..трудно е да намериш истинската любов..трудно е и да обикнеш!Но как може да обичам човек който..ти вреди!И да се върнеш при човек който.. те удря!Според мен няма бъдеще с него.И все пак поговорете с приятеля си.. но ако се повтори!Просто няма смисъл да продължаваш мила!Наистина няма...

honey_reflection
04-30-2006, 19:50
Az sam mn mn mn mn mn mn mn... protiv 1 momche da bie gadjeto si.. eh moje suvsem lekichko kato za shega no da ne se useshta..!! No takiva dolni neshta da prai, kato samoto biene, udrene ne go akceptiram!!
Ako na men bi mi se sluchilo takova neshto, voobshte nqma kakvo da se zanimavam s takova momche.. No za shtastie ne mi se e sluchvalo nikoga, i dano da ne se sluchi..
Btw. mn dobre si napravila, che si si trugnala od nego i nqma kakvo da sujelqvash jivota ne svurshva na 1 momche, moje da ti e tejko no shte go preodoleesh ;)

FiRe_LaDy
04-30-2006, 21:07
Bih kazala,che kogato edno momche bie momiche pokazva kolko e slab pred neq!Ne mislish li,che e taka?Zashtoto samo s boi mojed a postigne svoeto,a tova e nai typiq i grozen nachin. ](*,)

POLA^_^
04-30-2006, 21:32
ей,това точно никога не бих го приела!Момче да удари момиче независимо дали му е гадже или нещо друго,адски е тъпо и мн мразя момчета,които по тоя начин си избиват нервите! :smt011

SheLLia
05-01-2006, 08:23
Може да прозвучи малко нетактично,но ще те попитам за причината,която е довела до шамара.Явно доста си го ядосала.
Направила си добре,че си тръгнала.Въпреки силните чувства не трябва да позволяваш проява на груба сила от негова страна-недей да търпиш това.Надявам се поне той да понесе извиненията си по подходящ начин,но все пак се разделете временно.По този начин той ще разбере грешката си и ще съжалява за удара.
Аз лично не бих позволила някой да ме удари,а направи ли го,отвръщам със същото.Това е унижение!Никой не го е правил досега и се надявам да не се случи.


ами мила какво да ти кава - причината е супер тъпа и може да ти прозвучи адски смешно но се скарахме защото аз съм спала по много и не съм му обръщала внимание(а това не е така) просто си бяхме легнали в 7 сутринта и в 10 и 30 той ме закачаше ала бала и аз му казах да ме остави да поспа наистина адски ми се спеше и тогава той ме обиди и аз станах и си събрах багажа.през това време той ен го свътраше на едно миасто постоянно говореше нещо но е пълен инат и не посмя да ме спре и накрая нещо ми каза и ми вика "ще ти заш;ева един ..." и аз казах "давай" ....наистина НИКОГА не го очаквах и в същия момент усетих един шамар по дясната ми буза лек беше и както си завъртях главата още един в лицето който хич не беше лек след като имам още раничка на устните.Аз знам че повече няма да се върна при него.едва ли някой ме разбира какво ми е,защото наистина много го обичам и още го обичам.от вчера не съм спирала да плача и не ми олеква.изключила съм скайпа и сичко дет може да ми пише,защото ме е страх да не му проста.аз не съм от най-силните наистина понякога проявявам много голяма слабост и от това ме е страх защото втори път няма да го понеса .... :cry: