PDA

View Full Version : Naistina e vajno,molq vi vijte!!!



FiRe_LaDy
04-30-2006, 13:49
Moqt problem pochna predi 4 godini.Togava bqh po malka i vsichko mina byrzo.Bqha me saborili s edin chin i me udari v glavata v malkiq mozyk i bqh v bezsyznanie,sled nqkolko dena pak stana tova,no togava ne zagubih na pylno syznaniq.Togava ne obyrnahme vnimanie s roditelite mi.Nqmashe nikakvi simptomi ili neshto,koeto da ni kara da se pritesnqvame.Vsichko be zabraveno i ostana v syznanieto ni samo kato losh spomen.Minavaha godini,no zapochvashe vse i vse po chesto i po silno glavobolie.Dokato nachaloto na minaloto lqto kato bqh na trenirovki - pripadnah.Zapochnaha se pristapi sled pristapi.Leko natovarvane na tqloto i ne izdyrjah,nz kakvo mi stava.Trygnah po sastezaniq.Kakto bqgah - padah.Otidohme na lekar na roditelite mi i tam mi izpisala hapcheta,koito trqbva d apiq 3 meseca i da otida sled tova na kontrolko EEG.Pyrvoto EEG,koeto mi praviha pokaza,che imam neshto v lqvata chast na malkiq mozyk.Veche vtori mesec piq hapchitata,no nikakav efek.Sega seki den me boli se po silno i po silno.Nz kakvo da pravq na momenti mi e idvalo da se samoubiq.Boli me veche ne samo glavata ami i sarceto.Ne moga da spq nito az,nito roditelite mi.Spored nqkoi ot vas moje li da e neshto upasno tova neshto.Naprimer rak ili neshto podobno.MOlq vi nqkoi,ako ne zn da ne mi dava naprazni nadejdi,zashtoto naistina sam mn otchaqna. :smt010 :smt010 :smt010 Ako nqkade ima neshto pisano po moqta tema i zn ili vie ste chuvali.Spodelete pone.Blagodarq vi predvaritelno. :smt013 :smt009

skumrika
04-30-2006, 14:12
ami na4i moa samo da ti kaa 4e tva e mn vuzmojno da e tumor za6toto ba6ta mi be6e tuka i se okaza tumor na mozuka no go operiraha i sega si4ko e nared smisul na ba6ta mi se okaza 4e toq tumor mu e 20 godini :shock: pretstavq6 li si az bqh v ujas no go operiraha i si4ko e nared a ina4e imah i edin dr fr koito su6o ima6e tumor no go pottisnaha s hap4eta tuka4e spoko ne se pretesnqvai kakvoto i da e lekarite znaqt ko praat :) ako iska6 da pita6 ne6o pi6i na li4niq ili ako proso iska6 da si pogoori6 s nekoi az vinagi 6e namerq vreme da te izlu6am i da si pogoora s tebe:))

04-30-2006, 14:14
Na kolko god si i kakvo lekarstvo to4no sa ti izpisali?

FiRe_LaDy
04-30-2006, 14:31
skumrika mnogo ti blagodarq.ako imash elektronna poshta moje tma da si pishem.
MI na 14 godini sam(nz dali ima znachenie,no ne razbiram de) piq GonkoPrim i Tegretol.Bqha mi izpisali i vitamin B1,B6 i B12 ... ama poluchih prenasishtane na vitaminite i mi gi sprqha.
Blagodarq vi za vnimanieto.

skumrika
04-30-2006, 17:12
em pi6i mi na ludiat_garfield@abv.bg ili ako ima6 skype me tursi kato Bugs_Buni ae 6e te 4akam da mi pi6e6 :)

DrSmurph
04-30-2006, 19:11
Без да се знаят резултатите от ЕЕГ-то трудно могат да се правят предположения за причините за пристъпите ти. По медикаментите които са ти предписани да пиеш съдя, че е възможно да има връзка между случката с чина и сегашните ти пристъпи. Тегретол е препарат който се използва за подтискане на конвулсии и лечение на епилепсия. Състоянието в твоя случай е лечимо, и няма причина да се безпокоиш. Желателно е да си вътрешно убедена, че ще преодолееш проблема.

i'm so excited!
04-30-2006, 19:31
не съм лекар, нито специалист, но е вероятно да е епилепсия

SeXyTo_f
04-30-2006, 21:17
Mi zna4i..moje da si elipsi4ka! pri po silen udar na glavata...ne6to stava tam na mozuka...i v dadeni momenti ne dostiga kislorod v tazi 4ast i ne6to tam stavalo i tva mai ostava zavinagi...maika mi e lekarka...6te q porazpitam...i 6te ti dam pove4e info! :-k

FiRe_LaDy
05-01-2006, 12:41
SeXyTo_f shte chakam da mi kajesh ako nauchish neshto.Mnogo shte sma ti blagodarna.Blagodarq i na drugite.Psihicheski vse oshte ne sam se predala i vqrvam,che vsichko shte se opravi :roll: (nadqvam se).Proqtelite mi vinagi sa do men i me ukajavat,che sam dobre i che moje doktorite da sa obyrkali .... I ako nqkoi znae neshto poveche neka da kaje.

Composure
05-01-2006, 12:46
Без да се знаят резултатите от ЕЕГ-то трудно могат да се правят предположения за причините за пристъпите ти. По медикаментите които са ти предписани да пиеш съдя, че е възможно да има връзка между случката с чина и сегашните ти пристъпи. Тегретол е препарат който се използва за подтискане на конвулсии и лечение на епилепсия. Състоянието в твоя случай е лечимо, и няма причина да се безпокоиш. Желателно е да си вътрешно убедена, че ще преодолееш проблема.

слушаите него той е лекаря :) не предполагаите напразно за работи който са ви в пълна сянка само притеснявате момичето

deem
05-03-2006, 15:02
Fire Lady,можеш ли да дадеш e-mail?

аморе
05-08-2007, 15:59
Зравейте!Имам вашия проблем,с тази разлика че нямам главоболие и
предполагам че съм доста по- въэрастен от вас.Ще ви посъветвам без
да съм медицинско лице да не вземате ТОПОМАКС!От него припадъците ми зачестиха.Но най-добре е да се консултирате с доц.
Алексиев от неврологичната клиника вАлександровска болница.Желая
ви успех! :o