PDA

View Full Version : Дали е така?



хм`хм`хм
04-30-2006, 14:31
еи кажете ми как е секса с Близнаци,така де аз сам М-че,а гаджето ми е Зодия Близнак и искам да права секс с нея,но сам чул 4е те са страхливи в леглото и т.н!Ако сте правили секс с такива ф-чета кажете как беше?

MidnightScream
04-30-2006, 14:35
abe glupostii.. toz pa i toi ot kude pada ti kat baba mi "TIHOOO HOROSKOPA " ! zavisi ot choveka a ne ot zodiqta uhhh 8-[

freestyler
04-30-2006, 14:39
ti lud li si be,az parvona4alno re6ix 4e za troika govori6 ati za zodiqtaa!!!!Boje bliznaci na toq svqt sigurno sa miliardi i vseki e razli4en be 4ovek! =;

RoyTheReaper
04-30-2006, 15:29
horoskopite sa izmislica. glupavo e da se vodi6 po tqh vav vsqko edno na4inanie. kakto kazaha predi men, zavisi ot 4oveka.

CCCP
04-30-2006, 15:32
еи кажете ми как е секса с Близнаци,така де аз сам М-че,а гаджето ми е Зодия Близнак и искам да права секс с нея,но сам чул 4е те са страхливи в леглото и т.н!Ако сте правили секс с такива ф-чета кажете как беше?
Как вярвате в хороскопи ---> много ми е интересно ---> или пък още по-лошо ---> в богове. Не ви ли е ясно, че такива неща няма и те се използват с цел промиване на мозъка ---> =D> А относно темата - ми пробвай и ще видиш.

SuN4o_F
04-30-2006, 15:41
ti lud li si be,az parvona4alno re6ix 4e za troika govori6 ati za zodiqtaa!!!!Boje bliznaci na toq svqt sigurno sa miliardi i vseki e razli4en be 4ovek! =;
e mnogo qsno :evil:

sometimes_
04-30-2006, 21:13
Ооо не ти трябва да се занимаваш с нея - зарязвай я. Абе тя е зодия Близнаци,бе! Как си се хванал с нея. Направо се чудя и мая... Те, момичетата-близнаци, като видят пи**ка и бягат, да знаеш...
П.С: Само такава простотия не бях чувала...

SpermoDaritel
05-03-2006, 06:04
seki chovek za sebesi be momche ako mislish che sichko ot edna zodia sa ednakfi i sichki ot dr zodia sa ednakfi ..... seki sam za sebesi OneManArmy ! :PP

Night_Knight
05-03-2006, 06:58
еи кажете ми как е секса с Близнаци,така де аз сам М-че,а гаджето ми е Зодия Близнак и искам да права секс с нея,но сам чул 4е те са страхливи в леглото и т.н!Ако сте правили секс с такива ф-чета кажете как беше?
Хаха - моя опит с момиче Близнаци... ухааа. Най-нестрахливото същество, с което съм правил секс. \:D/
Никога не бих и отказал, въпреки, че вече не сме заедно :smt010

п.п.: Всеки има право да вярва. Било във хороскопи, било в богове, било във футболни отбори. Не сме ние тези, които да отсъдят кое е правилно, и кое не.
п.п.п.: Принципно и аз си падам нещо малко нихилист, но пък познаването на зодиите си е част от общата култура на човека :mrgreen:

SpermoDaritel
05-03-2006, 07:53
i taka da e vseki izkazva sobstfenoto si mnenie .... nali za tfa e toq forum se pak ..

Night_Knight
05-03-2006, 08:57
i taka da e vseki izkazva sobstfenoto si mnenie .... nali za tfa e toq forum se pak ..
Тц. Идеята на форума е друга. :wink:
Както и да е, явно не си го разбрал досега.

Пък и току що наруших т.9 и 10 от правилника. А ако продължаваш в този дух - ще наруша и т.2.

П.П.: Да не говорим, че темата е в нарушение на т.7. :mrgreen:

favor_91
05-03-2006, 09:09
zodiqta nqma nikakvo zna4enie...tva sa nekfi izmislici a ina4e si e ot 4oveka... :::

R0lfc0pter
05-03-2006, 09:20
ti lud li si be,az parvona4alno re6ix 4e za troika govori6 ati za zodiqtaa!!!!Boje bliznaci na toq svqt sigurno sa miliardi i vseki e razli4en be 4ovek! =;
хахахахха и аз абсолютно същото като тебе.. зодия аре моля ви се спрете с тия бабешки глупости, а? само да им пълните гушите на тия ..

osemenitelia
05-03-2006, 10:33
а секс с коза и риба пробвали ли сте ?

SpermoDaritel
05-03-2006, 10:38
i taka da e vseki izkazva sobstfenoto si mnenie .... nali za tfa e toq forum se pak ..
Тц. Идеята на форума е друга. :wink:
Както и да е, явно не си го разбрал досега.

Пък и току що наруших т.9 и 10 от правилника. А ако продължаваш в този дух - ще наруша и т.2.

П.П.: Да не говорим, че темата е в нарушение на т.7. :mrgreen:
o gospodi sajalqvam mnogo che ti narushi tezi t. ot pravilnika :(

osemenitelia
05-03-2006, 10:46
ще бъдеш жестоко наказан за това по т.2343242 ал.23234 от закона за нарушаване на точките в форума

Labelle
05-03-2006, 10:51
Хора, спрете се, бе!!!!!!!!!!! От половин час само вашите простотии чета!!!!!!! Не сте ми интересни с хлапашкото си "правя се на интересен във форумите щото съм анонимен!!!!!!!!!!" Чудя се как може за толкова малко време да се избълват толкова много глупости!!!!!!!!!!!1

SpermoDaritel
05-03-2006, 10:55
emi ka moi li mi gledai i sha viish ka moi :))

bibonka
05-03-2006, 11:09
OMFG...sexa nqma nishto obshto sys zodiqta,az v Bog vqrvam,no na horoskopi ne,vqrno che gi gledam i gi cheta,no mi e po skoro navik..Zashto ne vzemesh da probvash s gajeto ti kak e i shte se yverish sam,ne vqrvai na horoskopi,zashtoto edinstvenoto,koeto moje da postignesh e da se razdelite...Zashto ne vzemesh da se zamilish:chetesh v horoskopa "Bliznacite ne gi biva v sexa" i i go kazvash : "Az nqma da pravq sex s tebe,zashtoto taka pishe v horoskopa ti!!!".Kak mislish che shte se pochyvstva tq !? Postavi se na neino mqsto,davai napred i izobshto ne cheti tezi gluposti..KAKTO KAZAHA ZAVISI OT CHOVEKA :)

osemenitelia
05-03-2006, 11:11
еее кой ме обижда на анонимен бе ?!?
кво искаш да ти дам здравния си картон ли че да несъм анонимен за теб... мнооо си куха

SpermoDaritel
05-03-2006, 11:20
akta za rajdane

Night_Knight
05-03-2006, 11:20
еее кой ме обижда на анонимен бе ?!?
кво искаш да ти дам здравния си картон ли че да несъм анонимен за теб... мнооо си куха

//офф
От сега виждам мода със секирата. Готви си нов ник. :mrgreen:
п.п.: честно, не искаш флейм-въргал с мен.
//офф

Личния ми опит показва, че зодиакалния знак има някакво влияние върху психиката на човека. Ако питате мен - това си е чисто самовнушение от типа - аз съм "Лъв" - значи трябва да подхождам към проблемите в живота със самочувствие или аз съм "Скорпион" - значи съм секс машина. Нз.

osemenitelia
05-03-2006, 11:22
еее кой ме обижда на анонимен бе ?!?
кво искаш да ти дам здравния си картон ли че да несъм анонимен за теб... мнооо си куха

//офф
От сега виждам мода със секирата. Готви си нов ник. :mrgreen:
п.п.: честно, не искаш флейм-въргал с мен.
//офф

Личния ми опит показва, че зодиакалния знак има някакво влияние върху психиката на човека. Ако питате мен - това си е чисто самовнушение от типа - аз съм "Лъв" - значи трябва да подхождам към проблемите в живота със самочувствие или аз съм "Скорпион" - значи съм секс машина. Нз.
че колко му е .... никва свобода няма тука сички сте кухи кво да ви направя...

Night_Knight
05-03-2006, 11:26
че колко му е .... никва свобода няма тука сички сте кухи кво да ви направя...
Дам, вервай ми - всички тук са кухи. Само ти си ентеуекта.http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/lol.gif
Честно, нито си ми на годините, нито на акъла, нито на парите, нито на к.ра, за ми говориш както на баща си. http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/worry.gif

SpermoDaritel
05-03-2006, 11:30
minutki za reklama i shouto na slavi prodalji ....

osemenitelia
05-03-2006, 11:30
че колко му е .... никва свобода няма тука сички сте кухи кво да ви направя...
Дам, вервай ми - всички тук са кухи. Само ти си ентеуекта.http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/lol.gif
Честно, нито си ми на годините, нито на акъла, нито на парите, нито на к.ра, за ми говориш както на баща си. http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/worry.gif
е боклук не те знам къв си що си ама ако имаш нещо ще го казваш към мен бе гашник няма говориш за баща ми че ще те пречукам .. ти от къде знаеш на колко съм кви пари имам и колко ми е голям хуя бе нещастник!!!

SpermoDaritel
05-03-2006, 11:33
niki dobre che nespomena i akula che shtehme na praim gaf u studiutu

Labelle
05-03-2006, 11:39
Зодиите са интересна материя, абсолютно невярни според мен , но има много информация , която ако не друго е любопитна. А това кой какъв е в леглото е плод на булевардната литераура - някакви писачи , които от нямане на работа си измислят и украсяват с единствена цел - интерес към книжлето им. Пълно е с такива хороскопчета и хороскопи, които човек не си заслужава и да отвори.

Night_Knight
05-03-2006, 11:50
че колко му е .... никва свобода няма тука сички сте кухи кво да ви направя...
Дам, вервай ми - всички тук са кухи. Само ти си ентеуекта.http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/lol.gif
Честно, нито си ми на годините, нито на акъла, нито на парите, нито на к.ра, за ми говориш както на баща си. http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/worry.gif
е боклук не те знам къв си що си ама ако имаш нещо ще го казваш към мен бе гашник няма говориш за баща ми че ще те пречукам .. ти от къде знаеш на колко съм кви пари имам и колко ми е голям хуя бе нещастник!!!
Някой се изнервя, май. Доколкото забелязвам, поне за акъла спор нямаме. БастОн. http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/hehehm.gif

BTW. малко прекали с офтопика. никакво възпитание няма тази младеж, ей. :smt005
п.п.: ще ме пречука. рофлол. http://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/lolup.gifhttp://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/lolup.gifhttp://files.hardwarebg.com/ftp/gtzvetkov/hwbg.smilies/misc.php_files/lolup.gif

Nimfetkata
05-03-2006, 11:55
еи кажете ми как е секса с Близнаци,така де аз сам М-че,а гаджето ми е Зодия Близнак и искам да права секс с нея,но сам чул 4е те са страхливи в леглото и т.н!Ако сте правили секс с такива ф-чета кажете как беше?

pitai Ivan Zvezdobroeca to NOVA TV :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

we po princip sa dobri eba4i majete s jena ot taa zodia ne s1m bila, az s1m vodolei i si pasvam dobre s blizneta \:D/

puh4ee_bg
05-03-2006, 12:00
bojeeee,kakvi sa tezi gluposti be 4ovek :?: kak moge da vqrva6 na tova sas zodiite :?: vseki 4ovek si e razli4en ne moge da se sadi po edin za vsi4ki ostanali ot tazi zodiq,ne vqrvai na izmislicite :!: sabudi se ei :!: a 6tom s eotnasq do vaprosa ti - ako te kefi f-to se probvai s neq i 6te si otgovori6 na vaprosa,ok :wink:

05-03-2006, 13:08
Ami az sum bliznaci i ne sum mnogo strahliva i m/u to4no obratnoto e za bliznacite kudeto i da sum 4ela.Qvno nqkoi te e izlugal!
I vse pak seki si e razli4en,probvai i 6te razbere6

VORTEX
05-03-2006, 16:16
tova koeto sa ti kazali za zodiqta bliznaci ne e vqrno! i vupreki 4e i tq u4astva v obrazuvaneto na malka 4ast ot haraktera,ne e nai vajnoto! vsi4ko si e do 4ovek! taka 4e davai smelo!