PDA

View Full Version : kak da go svalq?



peperud4icata
04-30-2006, 14:47
haresala sam si edno mom4e, s koeto ne se poznavame.zasi4ali sme se nqkolko pati i kato se vidim i dvamata se gledame v o4ite i napravo se zaplesvame edin po drug... :smt007 :shock: :smt007 prosto si li4i 4e iam ne6to m/u nas :smt007
iskam sledva6tiq pat kato go vidq da otida pri nego (ako razbira se sabera smelost, za6toto ne e mnogo lesno :oops: ), no se 4udq kakvo da mu kaja.tapo e da otida i da mu kaja "zdr,iska6 li da se zapoznaem?". az sam si mislila ne6to ot roda na "6te mi dade6 li nomera si?", no i to mi se struva malko stranno.iskam da ne e ne6to banalno, da mu napravq vpe4atlenie.az ve4e sam mu napravila de, ama vse pak iskam da se zapoznaem po nqkakav po-origirnalen na4in.
vie kakvo mislite po vaprosa :?:

sabinka
04-30-2006, 15:17
аз за жалост имам същия проблем,но мисля,че ако познаваш някой негов приятел би било по-лесно.Така можеш да помолиш приятеля му да ви запознае.От там нататък всичко ще потръгне както трябва :wink: :wink: :wink:

Barbaronka
04-30-2006, 15:23
Emi.. ''Dnes imash mnogo qka teniska[ili bluza tam kfo e]''
i posle kaji .. ''kakto vseki den''
Ili neshto takofaaa.. ;)
Znam li i az .. ;))) :lol:

teenkopele
04-30-2006, 15:44
Еми, направи му някакъв комплимент и се запознайте. :)
Успех. :wink:

L_i_z_I
04-30-2006, 19:11
Emi.. ''Dnes imash mnogo qka teniska[ili bluza tam kfo e]''
i posle kaji .. ''kakto vseki den''
Ili neshto takofaaa.. ;)
Znam li i az .. ;))) :lol:

Добър савет :) и аз съм на същото мнение :),ноо първо виж дали имате някакви общи познати и те да ви запознаят..така ще е много по лесно ::: :P

penywise
04-30-2006, 19:15
с тупаница...

удар в брадичка може да свали почти всеки...

The Interceptor
04-30-2006, 19:46
мисля че съветите които ти дадоха са достатъчни :) Надъхваш се, набираш смелост и отиваш при него :P
Успех \:D/

Krem4eto
05-01-2006, 12:36
haresala sam si edno mom4e, s koeto ne se poznavame.zasi4ali sme se nqkolko pati i kato se vidim i dvamata se gledame v o4ite i napravo se zaplesvame edin po drug... :smt007 :shock: :smt007 prosto si li4i 4e iam ne6to m/u nas :smt007
iskam sledva6tiq pat kato go vidq da otida pri nego (ako razbira se sabera smelost, za6toto ne e mnogo lesno :oops: ), no se 4udq kakvo da mu kaja.tapo e da otida i da mu kaja "zdr,iska6 li da se zapoznaem?". az sam si mislila ne6to ot roda na "6te mi dade6 linomera si?",no i to mi se struva malko stranno.iskam da ne e ne6to banalno, da mu napravq vpe4atlenie.az ve4e sam mu napravila de, ama vse pak iskam da se zapoznaem po nqkakav po-origirnalen na4in.
vie kakvo mislite po vaprosa :?:

Добре е това което си си измислила да му кажеш!!!УСпЕХ!!!