PDA

View Full Version : Moderated:Аз ли греша, че се отдалечавам така от тези, които



jjjjjjjjjjjjjjoojj
04-30-2006, 15:14
zdraveite all..
problemyt mi e sledniqt... veche si misloq che sym defekstna zashtoto povecheto priqtelki podchertavam priqtelki otnachalo vsichko e nared a posle zapochvat nqkak si da mi dyrjat smetka edva li ne s kogo izlizam... edva li ne che trqbva vinagi d ami se izliza s dadenoto momiche i che kato izlqza s nqki dr znachi veche ne sym i fr na neq.. nqkvo takova... pisna mi.. pochti vsichki sa takiva ... i veche si mislq che az sym defektna.. trqbva da da imam samo edna dve fr i da izlizam s tqh.. i te kato pravqt taka .. prosto.. se otdalechavam ot tqh bez da iskam.. samo zaradi tova koeto pravqt i zaradi opitite ida me ogranichat not tova da syzdabvam mn novi kontakti. ponqkoga da se sybiram s drugi hora.. neznam.. tova che en se vijdam vseki pyt s edna i syshta ne oznachava che ne sme priqtelki.. mislq che edno istinsko priqtelstvo se osnovava na tova kogato vyprosnite hora sa zaedno da si prekarvat chudesno da spodelqt.. i dapokazvat s dela.. s toba koeto pravqt, s uslujlivostta si v truden moment che sa verni fr..
kaje mi pls az li neshto gresha che se otdalechavam taka ot tezi koito pravqt taka ili... ??? i kakvo da pravq vyobshte.. ako im kaja.. po nikakyv nachin nqma da razberat che greshat..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!