PDA

View Full Version : za vnimanieto?



04-30-2006, 17:23
Zdr, az sam na 15 i haresvam edno mo4m4e, koeto e dosta po-golqmo ot men (s okolo 7 god) zna4i, vijdame se 4esto i az iskam da mu napravq vpe4atlenie, no toi ne mi obra6ta ninakvo vnimanie.Pls, kajete kak da mu privleka vnimanieto i da go nakaram da zabeleji, 4e sa6testvuvam?

bYmYSeLf
04-30-2006, 18:15
Според мен нямаш такъв шанс !
Момичетата на такива години ходят с на тяхните или по-големи.
И обикновенно такива с коли и пари ( нищо не искам да кажа )
Заговори я , предложи и да отидете на кафе.
Ако ти каже "Не мога 'Нямам време' 'имам друга работа'"
Значи не я интересуваш и не иска да излезне с теб.
Така мисля аз : )

stel4eto__
04-30-2006, 18:23
Според мен нямаш такъв шанс !
Момичетата на такива години ходят с на тяхните или по-големи.
И обикновенно такива с коли и пари ( нищо не искам да кажа )
Заговори я , предложи и да отидете на кафе.
Ако ти каже "Не мога 'Нямам време' 'имам друга работа'"
Значи не я интересуваш и не иска да излезне с теб.
Така мисля аз : )
хех ми тя си е харесала мом4е а не моми4е ама нищо аиде сега :)
по темата мисла 4е няма6 6анс с него тои е на 22 доколкото разбирам а ти си на 15 замисли се малко в разликата и помисли да ли може6 да му даде6 това което тои иска а и 6том тои сам не те е потарсил едва ли може6 да направи6 не6то с което да те забележи,но не знам аиде и другите да кажат

SweetBunny
04-30-2006, 18:58
6tom toi ne te tursi, zna4i ne si mu interesna i toi znae, 4e ne si za nego :smt017
Imate razli4ni akuli, razli4ni interesi...nqma da namirate ob6ti temi na razgovori...toi 6te iska tova, koeto ne znam nqma dali 6te mu dade6...
Razbiram toi da te svalq6e...no :-k
...ne vijdam smisal da se opitva6 da mu privle4e6 vnimanieto ...

penywise
04-30-2006, 19:24
ми... не, че нещо ама - мухаха
и какво като му "хванеш вниманието"...

не се обиждай фъстък - но ти нямаш какво да му дадеш...

освен безплатна разходка до вас в 7:30, щото мама ти е казала да се прибираш...

ъм.. успех :)

ExTr3m3_GiRL
04-30-2006, 19:48
Съжалявам наистина, но май нямаш кой знай какъв шанс... :-k
Той е на 22 и на тези години мисля, че ще се интересува от други неща и ще иска по-сериозна връзка ( ако не е на твоя акъл де) А и от това, което си написала....съжалявам ама май си му безразлична ](*,)

The Interceptor
04-30-2006, 19:51
Съжалявам наистина, но май нямаш кой знай какъв шанс... :-k
Той е на 22 и на тези години мисля, че ще се интересува от други неща и ще иска по-сериозна връзка ( ако не е на твоя акъл де) А и от това, което си написала....съжалявам ама май си му безразлична ](*,)

същото мнение :-k

DeSsY`
04-30-2006, 20:45
Знам, че като четеш тези мнения, че нямаш шанс си се отчаяла, но това в истината. По-добре недей да се занимаваш с него, защото най-много да вземе да си играе с теб и да те помисли за няква к***а. Огледай се колко хубави момчета на твоята възраст има и го забрави. Успех! \:D/

Krem4eto
05-01-2006, 12:42
Zdr, az sam na 15 i haresvam edno mo4m4e, koeto e dosta po-golqmo ot men (s okolo 7 god) zna4i, vijdame se 4esto i az iskam da mu napravq vpe4atlenie, no toi ne mi obra6ta ninakvo vnimanie.Pls, kajete kak da mu privleka vnimanieto i da go nakaram da zabeleji, 4e sa6testvuvam?

Може да си мисли,че си малка за него :( но все пак говорете си и накрая ще имаш силата да му кажеш какво изпитваш към него!уСПЕХ!

L_i_z_I
05-01-2006, 12:57
Амм като за начало,НЕ бъди себе си :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Не не ..това са глупости :smt016 .Ами ...опитвай да бъдеш по весела...ааа не не сега не мога и едно хубаво мнение да напиша..я по добре се вслушай в думите на другите,а ако той не ти обърне внимание...остави го,пък и той май е доста големичак.. :-s

I_lo0ove_VaSk{}
05-01-2006, 15:11
O0o0hhhh, taka kato gledam mn kuraj ste i dali na momi4eto... :| Sajalqvam mili4ka, za tova, 4e si se vlybila v 4oveka, koito ne e za teb. :smt056 Prosto horata nad 20 se interesuvat ot po-seriozni ne6ta, no vse pak opitai da se darji6 dobre s nego, ne se ligavi (za6toto po-golemite ne ponasqt ligli), a nai-vajnoto ne se pritesnqvai i iz4ervqvai ako te popita ne6to. Prosto mu pokaji, 4e mn darji6 na nego, pomoli go za savet(nali e po-golqm, moje da ti pomogne :smt083 ). Haide uspeh i sledva6tiq pat - umnata :smt023

nunki
05-01-2006, 20:16
ne se zaburkvai mom4etata na dne6no vreme mislqt samo za s*x 6te te ispolzva i 6e te ostavi :( kakto pravqt si4ki :(