PDA

View Full Version : Prosto suvet



nqmazn
04-30-2006, 17:50
hodq s pritelkata si ot godina i neshto no naposledak neshto ne vurvi v otno6eniata ni vsu6tnost nz to mai nikoga nee vyrvlo kakto trqbva Tq postoqno me naranqvashe karashe m da stardam i da mi e gadno dori bez da iska go pravii ne che naitina iska da mi e gadno tq me obicha kakto i as neq i reshi da se razdelimm razbiram 4e c cel da ne mi e gadno na mene no sega kato q vijdam na neq kakvo i i chak nz mn mi gadnu nqkoi ako moi da helpni.....

Bloodlust
04-30-2006, 18:21
6tom te e naranqvala i te e karala da strada6, ne zaslujava s1jalenieto ti. Tq ne te e s1jalila kogato ti e bilo e zle nali? Moqt s1vet e da prod1lji6 napred. Qvno mnogo d1rji6 na neq, no prosto trqbva da si jivee6 jivota. Ne se s1sipvai zaradi edno momi4e.

SweetBunny
04-30-2006, 18:40
Ot tova, 4e te e karala da strada6, ne moje6 da pravi6 zakliu4enie, 4e ne te e obi4ala silno...Estestveno zavisi kak te kara da strada6: ako e ne6to mimoletno, svurzano s denq i posle lesno se zabravq - okey, no ako ti izneverqva, luji - tova ve4e e lo6o :-k
Tq naistina moje da te obi4a i ne suznatelno da te naranqva. Opredeleno ne q opravdavam i znam, 4e ti ne zaslujava6 tova, no moje da ima hilqdi pri4ini za neinoto durjanie :-s :smt095
Moje jivotut i (predi, kakto i sega) da e bil gaden i mnogo da e stradala i sega podsuznatelno da te naranqva, za da "si go izbie na teb", tui kato ti si i nai-blizkiq 4ovek sigorno...Vij, opitvam se nagledno da ti obesnq kakvi mislq, 4e sa obstoqtelstvata, no ti dade mnogo malka informaciq za6to ste skusali...i ne moga da sum sigorna vuv vernostta na tova, koeto ti kazvam...
Puk i godina i polovina sa izkliu4etelno mnogo vreme za edna teen vruzka, taka 4e ima veroqtnost na neq da i e pisnalo, da iska ne6to novo, po-interesno...ne, 4e ti ne si interesen, prosto vsi4ko e poznato, lipsva trupkata mejdu vas :smt017 :roll: ](*,)
Razkaji malko pove4e za6to se razdelihte i ima li 6ans spored teb vsi4ko da se opravi :-)

L_i_z_I
04-30-2006, 18:57
Щом не сте били щасливи и тя постоянно те е карала да се чувстваш кофти,просто няма смисъл да се събирате отново.Пък и нали ти каза,че вече сте се раздевлили..е знчи щом така сте преценили,май няма връщане назад..опйтаи се да продължиш напред макар,да ти е трудно... :roll:

nqmazn
04-30-2006, 19:02
L_i_z_I
taka e no se si mnislq che 6te se promenqt neshtata men ne mi puk a ot nishto proshtaval sum i i sega sushto pih si zatvoril o4ite nihsto 4e sum iztradal mn kaktyo i tq razbira se ma nz

Krem4eto
05-01-2006, 12:31
L_i_z_I
taka e no se si mnislq che 6te se promenqt neshtata men ne mi puk a ot nishto proshtaval sum i i sega sushto pih si zatvoril o4ite nihsto 4e sum iztradal mn kaktyo i tq razbira se ma nz

Гадно е твой толкова близък човек да те наранява :( по-добре си намери друга,която наистина ще държи на теб!!! УСПЕХ!!!