PDA

View Full Version : Какво да направя като . . . .



Какво да направя ?
04-30-2006, 18:03
Добър вечер.
Скоро ще излезна с момиче с което си чатиме от повече от година , абсолютно съм сигурен че тя има чувства към мен , аз бих направил всичко за нея :Д
Питам се , като отида на 1-ва среща с нея , какво да направя ?
Подарък ли да и купя - и какъв ?
Цвете ли да и купя - и какво ?
Просто да съм мил , както се държа с нея в чата или какво ?
Много важно е за мене.
Къде да я заведа , аз ли да и платя сметката ? просто не знам аз съм на 14 - тя наскоро стана 15 и аз ставам на 15 скоро.



Благодаря предварително за отговорите , които ще ми дадете :)(надявам се ) :-({|= :-({|= :-({|= :smt005

bYmYSeLf
04-30-2006, 18:08
Това по-горе съм аз,тука що се регистрирах.

Bloodlust
04-30-2006, 18:15
Mislq, 4e prosto trqbva da b1de6 sebe si. Nedei da se prestruva6 na nqkoi drug - po zle 6te stane. Prosto b1di estestven, dr1j se milo i vnimatelno i mn mn ne mu misli :wink:

stel4eto__
04-30-2006, 18:19
като за парва среща не е задалжително да има чак цветя и подараци,ама ако си толкова навит давай едва ли ще ти се обиди по-скоро ще и хареса а ти сам трябва да решиш какво ще и купиш ние не знаем нищо за нея и ти я познаваш много по добре така че това ти си го реши и наи вече се драж естествено недеи да изтаква6 колко си готин колко яки неща си правил и не знам още там какво
айе и успех

The Interceptor
04-30-2006, 20:05
Барни се добре. Аз лично бих купил една червена роза или някакво малко подаръче. В никакъв случай не закъснявай за срещата! Дръж се естествено и не преигравай с цел да я впечетлиш. Тя ще иска да си такъв какъвто те познава от чата, т.е. самия себе си (or not!?). Ако ти я каниш, добре е ти да почерпиш.
Успех [-o<

dream_for_you
04-30-2006, 20:17
според мен ще е добре да и вземеш цвете,а не подарък,защото може да се почувства неловко.напълно съм съгласна,че трябва да си момчето от чата,което тя познава,а не да се правиш на някакъв дето не си.отпусни се и се забавлявай :mrgreen: успех!!!ай после кажи как е минало :wink:

ExTr3m3_GiRL
04-30-2006, 20:35
Барни се добре. Аз лично бих купил една червена роза или някакво малко подаръче. В никакъв случай не закъснявай за срещата! Дръж се естествено и не преигравай с цел да я впечетлиш. Тя ще иска да си такъв какъвто те познава от чата, т.е. самия себе си (or not!?). Ако ти я каниш, добре е ти да почерпиш.
Успех [-o<

Добра идея....това ми хареса :mrgreen: послушай го!
И най-важното :arrow: Никакво притеснение! Забрави за него! Наслади се на момента, дръж се естествено и това е не е толкоз страшно! \:D/ :smt007

bYmYSeLf
05-01-2006, 09:32
Благодаря ви хора !

Krem4eto
05-01-2006, 13:15
Може да и купиш малко плюшено сърчице ;) якичко ще е !!! Прегърни я по някое време говорете си,опознавайте се и гледай да си изкарате супер! ХаЙдЕ У*С*П*Е*Х!