PDA

View Full Version : Tattoo Help



mitkkk0o0o0
04-30-2006, 18:56
Аз съм от Варна и искам да си направя татуйровка. Препоръчаха ми студиото на Вацека на улица копривщица номер 4. Някой ако има по-добри идеи да казва.
Та проблема ми е че татуса ще се спуска от лявата страна на пъпа надолу към оная ми работа (сори за израза) и незнам със какво да се обезкосмя, за да нямам проблеми, да не ми излязат пъпчици и др. Сега се бръсна, но за 1 седмица космите излизат и незнам дали това няма да повреди татуса. Преди да си направя искам да знам и точно какви грижи трябва да полагам, мога ли сега да си я направя и след около месец да си ходя на плаж ? Искам да знам и за хигиената на татус-а като цяло.

Vampirela
04-30-2006, 20:04
Poprincip ne sum ot varna i nemoga da ti kaja kude da si q napravi6.No znam 4e vuv Varna bi trqbvalo da ima DarkMania ili ne6to podobno koeto se zanimava s tova no ne sum 100% sigurno.Dokolkoto znam nai podhodq6toto vreme e prez esenta ili zimata,vsmisul 4e ne e hubavo da si q pokazva6 na slun4e pone2-3 meseca.A za obezkosmqvaneto za da ne ti izlqzut puki si pravi kola-maska