PDA

View Full Version : Много СЪМ НАРАНЕНА не знам към кого да се обърна..........



НаРаНеНа
04-30-2006, 19:11
хора помогнете не мога повече......обичам едно момче но не можем да сме
заедно защото сме от различни градове и той ме обича но онази вечер
по чата ми каза че иска да сме само приятели..колкото и да ме обича защото сме били от различни градове и не можем да сме заедно това много ме нарани.........два дена нямам желание за нищо :cry: :cry: :cry:
молявиии помогнете какво да правя...да го забравя но ще ми е мнооооого
друдно кажетееееее идва ми да се самоубия ве4ее писна ми.....а го обичам :cry: :cry: :cry:

penywise
04-30-2006, 19:14
изобщо не се впрягай...

след време дори няма да си спомняш за него...

живот

сори

Варки
04-30-2006, 19:20
Дамз миличка гадно е,но за напред поне вече ще знаеш да не се впускаш във връзки по чата,защото повечето пъти оставаш разочарована.Той може да ти каже какво ли не все пак това е чат не забравяй!Това не значи,че трябва да му вярваш!
Смисъл ако връзката не е реална,не сте се виждали,не сте си говорили,не сте били приятели няма начин да разбереш за какъв човек става на въпрос.
Аз ще те посаветвам да излезеш навън,а не да се забиваш пред компа.Излез с компания,разходете се.Момчета навсякъде все ще намериш твоя човек.А пък и на фитнес да идеш пак ще ти помогне.Айде дори и не на фитнес някъде с нещо да се занимаваш пак ще ти е в полза.Просто не оставай сама у вас,защото така ще се измъчваш още повече.

sometimes_
04-30-2006, 20:28
Нямаш друг избор, освен да се опиташ да го забрави... Ако мислиш за него ще стане по-зле. Приеми нещата такива, каквито са, колкото и да е трудно...
Успех!

Kianna
04-30-2006, 20:32
macka ,sorry che tolkowa grubo she go kaja ama.. izglejda ne te hareswa/obicha,shtoto .. ako imashe jelanie mojeshe da produljite wupreki,che ste ot razlichni gradowe ...ama spox,teen love,she ti mine ;D

Glezlata
04-30-2006, 20:33
Macka moito gadje su6to e ot drug grad,no za nas tova ne e koi znae kakuv problem 6tom se obi4ame.Govori s nego,kaji,4e na tebe tova ne ti pre4i.Smisul kofti e,4e ne se vijdate 4esto,no moga da ti kaja,4e tezi vruzki sa edni ot nai-silnite.Nie sme na 500km i sme zaedno ve4e 6 meseca.Kaji mu,4e vse o6te go obi4a6 i ,4e iska6 da zapazite lubovta vi.Bori se!! Ne se predavi! :!:

DeSsY`
04-30-2006, 20:49
Ами ако те обича истински, не би ти казал тези думи просто така. Най-добре се постарай да го забравиш. Виж все пак колко пичове има наоколо! \:D/

SeXyTo_f
04-30-2006, 21:10
Mi i az nqmam jelanie za ni6to...ve4e pove4e ot mesec...samo4e moq slu4ai e nespodelena lubov! obqsni mu 4e lubov ima i na raztoqniq...ili kak be6e izraza tam... 8-[

POLA^_^
04-30-2006, 21:53
забрави го!Трудно е,но ще се получи,нали знаеш-времето лекува всички рани!Връзките от разстояние са мн трудни(не са невъзможни),но трябва много желание и воля за това,а както живдаш на него му липсват!
Горе главата и давай напред! :smt006 :smt006 :smt006

penywise
04-30-2006, 22:01
ми...
амииии...

обърни се на другата страна
завий си кръста

и заспивай

sherry
04-30-2006, 22:15
Знам какво е чувството на болка,когато обичаш някого,а не можеш да го целунеш,да го гушнеш,защото не е до теб :(
Знам,че те боли,знам,че не ти се живее,но няма как да си помогнеш ,ако не дадеш всичко от себе си,за да бъдеш силна.Трябва да продължиш напред,да намериш отново щастието си,колкото и да те боли,това е единственото решение.
Не можеш да се предадеш,ще сбъркаш!Има мнгоо още години пред теб,ще бъдеш пак щастлива,по-бързо се съвземи,по-бързо ще си върнеш щастието така,успех!

Krem4eto
05-01-2006, 12:51
Време....След време...Изобщо времето лекува,радвай се на приятелството!!!