PDA

View Full Version : странни съвпадения



white_chik
04-30-2006, 19:36
Хора я кажете кво мислите.Та една вечер бях на дискотека с едни приятелки и докато си танцувахме видях две момчета,едно от които много ми хареса.След тва няколко пъти пак се засичахме в дискотеката и около НДК.След това един ден отивам на даскало и го виждам в двора :-s След няколко дни пак отивам на дискотека и бях решила,че вече ще се запознаем,но него го нямаше.Обаче като се качих на автобуса той седеше на една седалка и нямаше как трябваше да се запознаем.Оказа се,че живее на една спирка от мен,а блока му се вижда от моя ](*,) След това пак няколко пъти се засичаме пред даскало,по центъра,при което и двамата се поглеждаме за 30 секунди и после поглеждаме надолу :oops: И вчера пак го видях в дискотеката или по-точно той ме потупа по рамото и некъв ми се усмихна и ми махна и,знам че е тъпо,но много се зарадвах.
След 2 седмици минаваме в тяхната смяна и аз искам да се сближа с него,но какво да му кажа като го видя следващия път?Не искам да ме помисли за неква нахалница,нито за неква сдухана.Айде давайте съветчета :wink:

DeSsY`
04-30-2006, 20:08
Ами като го видиш някъде, отиди при него, говорете си. Но в никакъв случай не оставай на това разстояние само да се гледате и да свеждате погледи когато се видите. Например излизаш с твои прятели и го виждаш. Отиди при него, говорете си. Хубаво е това, че сте се запознали. Той как се държа с теб? Имаш ли представа горе-долу какво впречатление си е изградил? Та това е - опознайте се, станете по-близки. :smt006

Glezlata
04-30-2006, 20:12
E za6to smqta6,4e e tupo,4e si se izkefila kato ti e mahnal v diskoto? Mnogo qsnu,4e 6te ti e gotino,6te se poqvi gudel4eto otvutre,to tova mu e gotinoto.Sega kato stanete edna smqna ne6tata 6te sa mn po lesni,za6toto po 4esto 6te se vijdate.Spored men iz4akai da vidi6 toi kak 6te se durji i togava predpriemai ne6to.Vij dali e zainteresoven.
P.S.V Amor li si bila ili Double Vision,moje da sme se vijdali \:D/

The Interceptor
04-30-2006, 20:14
Имаше едно готино филмче "Знак на съдбата" :lol:
Тааа.. ами като се видете попитай го дали не иска някой път да отидете на кафе. Разменете си телефоните. Съгласи ли се (в което съм сигурен) работат става лесна :)

white_chik
04-30-2006, 20:51
E za6to smqta6,4e e tupo,4e si se izkefila kato ti e mahnal v diskoto? Mnogo qsnu,4e 6te ti e gotino,6te se poqvi gudel4eto otvutre,to tova mu e gotinoto.Sega kato stanete edna smqna ne6tata 6te sa mn po lesni,za6toto po 4esto 6te se vijdate.Spored men iz4akai da vidi6 toi kak 6te se durji i togava predpriemai ne6to.Vij dali e zainteresoven.
P.S.V Amor li si bila ili Double Vision,moje da sme se vijdali \:D/
v double vision hodq po princip

white_chik
04-30-2006, 20:52
Имаше едно готино филмче "Знак на съдбата" :lol:
Тааа.. ами като се видете попитай го дали не иска някой път да отидете на кафе. Разменете си телефоните. Съгласи ли се (в което съм сигурен) работат става лесна :)
a dano da stane taka [-o<

SeXyTo_f
04-30-2006, 20:57
uha, ebati qkite suvpadeniq...iskam i az takuv kusmet! Mi prosto se zagovori s nego! ne vijdam ni6to nahalno!

ATAKABG
05-01-2006, 00:20
съдбата явно е предопределила да сте заедно :mrgreen:
Просто действай! :wink:

avril_lavigne
05-01-2006, 00:52
Ами като го видиш някъде, отиди при него, говорете си. Но в никакъв случай не оставай на това разстояние само да се гледате и да свеждате погледи когато се видите. Например излизаш с твои прятели и го виждаш. Отиди при него, говорете си. Хубаво е това, че сте се запознали. Той как се държа с теб? Имаш ли представа горе-долу какво впречатление си е изградил? Та това е - опознайте се, станете по-близки. :smt006 Мда,съгласна съм!Трябва да го заговаряш...

Krem4eto
05-01-2006, 13:02
Ами като го видиш някъде, отиди при него, говорете си. Но в никакъв случай не оставай на това разстояние само да се гледате и да свеждате погледи когато се видите. Например излизаш с твои прятели и го виждаш. Отиди при него, говорете си. Хубаво е това, че сте се запознали. Той как се държа с теб? Имаш ли представа горе-долу какво впречатление си е изградил? Та това е - опознайте се, станете по-близки. :smt006


Да!

L_i_z_I
05-01-2006, 13:06
Явно ти си го харесваш доста,щом едно потупване по рамото те порави щаслива.В това няма нищо лошо,и аз съм се ртадвала от сърце на такива малки неща.
>>>Излезте на кафе някох път.Поговорете си,опознайте си ..и нещатат сами по себе си ще си доидат \:D/

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 13:30
И аэ мисля така :roll: :wink: