PDA

View Full Version : Как да постъпя с него?



Vlubenataaaa
04-30-2006, 20:05
Начи хорааа ситуацията е следната . :)
От много време харесвам едно момче,казва се Георги.Като ви казвам от много го харесвам,значи наистина много.Но до сега не сме имали никакви контакти-Не сме си говорили,не сме си писали нито нищо.
Обаче на една екскурзия го питах има ли интернет,той каза да.След което започнахме да си пишем,вече близо седмица си пишем и станахме много близки.Всеки ден си пишем,разхождаме се заедно,даже оня ден ходихме на кафе,и той каза че вече всеки път ще ме взима с него на кафе.
Брат му каза Георги ме харесвал.Само че ако беше така той щеше да го показва малко от малко,а той нищо не прави.Да използвам ли момента че сме близки да му покажа че го харесвам,и как :|

The Interceptor
04-30-2006, 20:09
и как :|

Кажи му го \:D/

Tamara†
04-30-2006, 20:09
Ми..щом брат му ти е казал.. може би е така! :-k
Еми..според мен е по удачно да признаеш чуствата си към него!Може и да се получи нещо.. ::: Никога незнаеш!
Аз имам един редовен номер,когато си чатя с някой...който харесвам например!Се пиша "Lov333" и като ме пита кой лофф и аз казвам "тебе" ама..уж на шега!И после завъртаме разговора на тази тема... и тъй тъй.. и се получават нещата!

Vlubenaaaaaaa
04-30-2006, 20:14
Амии...Не мога да му го кажа право в очите защото ако брат му се е бъзикал и ако не ме харесва изобщо ще стане много кофти..После само ще ми се подиграват всички..А и ако ме харесваше щеше да го показва поне малко.. :smt005
Сега ще го изпробвам това с "Love" обаче като гледам няма намерение да ме пита кой лофф =P~

Djeilo
04-30-2006, 20:15
Mi mislq,4e ne e umestno da mu kaje6 napravo 4e go haresva6!Tva 4e ste se sblijili,4e si pi6ete seki den,4e se razhojdate podskazva 4e moje da izleze ne6to m/dy vas i 4e ne ste bezrazli4ni edin kum drug!Po nqkakav na4in mu pokaji 4e go haresva6!Druj se po milo s nego,vinagi go gledai v o4ite,flirtuvai s nego,zaka4aite se.... ei takiva ne6tica!Mislq 4e si4ko trqa da se podredi!Puk i vse pak ot edna sedmica..ne o4akvai tolkova barzo da se raqzviqt ne6tata!Bydi po turpeliva :wink:

Kianna
04-30-2006, 20:28
tfa w love e mn tupo..shtoto momcheto i da te hareswa moje da si pomisli,che go izpolzwash i che go bazikash samo da izlizate po kafeta i da se otkaje ot teb .. ili izchakai oshte malko wreme i wij kak se razwiwat neshtata [wse pak ti iskash za 1 sedmica da trugnete] ili riskuwai i mu kaji kwo chustwash .. a toi dori i da ne te hareswa,ako e tochen niama da si promeni otnoshenieto kum teb,shtoto ochewidno ne si mu bezrazlichna :roll:

Vlubenaaaaa
04-30-2006, 21:01
И кво,в крайна сметка да седя и да чакам ли :?

SeXyTo_f
04-30-2006, 21:04
Mi verno mu go kaji! :roll:

Krem4eto
05-01-2006, 12:45
И кво,в крайна сметка да седя и да чакам ли :?


КАЖИИИИ МУУУУ! УсПЕЕЕЕХ!!!