PDA

View Full Version : Смс за рожден ден...но не какъв да е рожден ден..:(



04-30-2006, 20:09
Според вас, ако сте скъсали с приятелката си преди месец, и тя скоро има рожден ден, ще й пратите ли смс ? В смисъл такъв, историята ми е такава : преди месец се видяхме за 40-50 мин щот имаше работе и след това не се обади, не отговаря на смс, не пише в ирс (на мене, на другите да) и т.н.Просто все едно не съществувам. Нужно ли е да й пращам смс ? Знам, били сме заедно, прекарвали сме си супер, но болката която ми причини е ужасна !

Tamara†
04-30-2006, 20:15
Еми,да..според мен един смс.. е добре като за едно ново начало!Приятелско начало..това че сте скъсали незначи "край!" на всичко!Все пак една любов може да не може да се спаси,но едно приятелство.... Това е един вид уважение според мен!Незнам сам прецени,дали си заслужава или не.. и изобщо дали тя заслужава "такова внимание" или не! :::

04-30-2006, 20:16
Po hubavo nedei. Ako ste se razdelili po tvoq vina-moje bi bi trqbvalo. No aco tq te e zarqzala prosto nqma smisal. Dostata4no si napravil do sega i trqbva da q ostavi6 :( :(

Kianna
04-30-2006, 20:24
kato gledam shtom ne ti e otgowariala i t.n. ... niama smisul da produljawash da i wdigash samochustwieto na mackata [-X [-X

L_i_z_I
04-30-2006, 20:26
Емм да защо да не и пишеш.Както каза Тамара,това може да бъде едно страхотно начало,за добро приятелство :) O:)

penywise
04-30-2006, 20:34
ми аз не и пратих

I feel extremely comfortable...

04-30-2006, 23:06
L_i_z_I проблема е там, че аз като й се обаждах, тя ми затваряше. Не иска да има нищо общо с мене, тоест все едно несъществувам, както казах. Пред итова ми се обясняваше колко много ме обича, че няма нищо по ценнот от мен за нея и обратното, но до там..не знам и аз вече, има още 8 дена до рд-то й, ще си помисля и ще вида кво ще направя..най-вероятно няма да пратя, за да види, че не се сещам за нея, че както тя е направила, направил съм и аз. Спи ми се и не мога да пиша и да се обясня както трябва. Утре ще пиша на отпочинал мозък

[LP]```
04-30-2006, 23:17
emi tozi sms ena4alo sigurna na edno novo priqtelstvo.nqma ni6to lo6o da i prati6,no ti kazva6 4e tq ti e pri4inila mn bolka...ami na4i nqmaloo e smisal da se zanimava6 s neq i sled kato i ne ti otgovarq na sms-a(ne 4e e dlajna ama se pak nqkav znak 4e malko ili mn te yvajava o6te
)i ne ti pi6e v irc... :-s

05-01-2006, 08:13
Мда, и аз си мисля, че поне едно кликване можеше да направи. Преди като бяхме заедно, като си кликвахме значее, че си мислим един за друг и разни такива, аз и кликнах, тя не отвърна..няма да й пращам и тва е

Krem4eto
05-01-2006, 13:06
Напиши и!Това е уважение!!!

L_i_z_I
05-01-2006, 13:11
L_i_z_I проблема е там, че аз като й се обаждах, тя ми затваряше. Не иска да има нищо общо с мене, тоест все едно несъществувам, както казах. Пред итова ми се обясняваше колко много ме обича, че няма нищо по ценнот от мен за нея и обратното, но до там..не знам и аз вече, има още 8 дена до рд-то й, ще си помисля и ще вида кво ще направя..най-вероятно няма да пратя, за да види, че не се сещам за нея, че както тя е направила, направил съм и аз. Спи ми се и не мога да пиша и да се обясня както трябва. Утре ще пиша на отпочинал мозък

В такъв случай май по-добре ще е да не и пишеш.Може тя да се радва на твоето нещастие и този смс да покаже,че ти все още имаш някакви чуватсва към нея,което да я накара да се надува...пфф :-& Но това е само вариант в който и аз не съм много обедена.. :-s Щом тя не ти вдига и изобщо не дава никви признаци на живот,значи не иска да имате нищо общо повече.Направи и ти същото ..Забрави я :::

05-03-2006, 17:34
Хора не знам, обаче постоянно ми кликват некви непознати номера. Кликват 5-6 пъти на ден и аз накрая се обадя и те мънкат мънкат и викат, че било грешка. Обадиха се няколко пъти от домашен телефон, при което като вдигнах се мълча и затвори. (Бяха софийски). Според вас тва на кво ви прилича? :-k

05-03-2006, 19:01
Mnogo vyzmojno e da e tq,no ima variant da e nakarala nqkoia priatelka ili priatel da se ebava s tebe...nz...nakarai nqkoia tvoia priatelka da zvynne i da se napravi na lyda i da kaje che sa i zvynqli ot tozi nomer i da pita koi e ...malko teatur ot neina strana i moej i da razberesh..predpolagam che poznavash neinite priatelki taka che kato razberesh koi e shte vidish dali e tq ili e prosto nqkoi dryg...Uspeh :)

bibonka
05-03-2006, 19:04
Mnogo vyzmojno e da e tq,no ima variant da e nakarala nqkoia priatelka ili priatel da se ebava s tebe...nz...nakarai nqkoia tvoia priatelka da zvynne i da se napravi na lyda i da kaje che sa i zvynqli ot tozi nomer i da pita koi e ...malko teatur ot neina strana i moej i da razberesh..predpolagam che poznavash neinite priatelki taka che kato razberesh koi e shte vidish dali e tq ili e prosto nqkoi dryg...Uspeh :)

Tfa bqh az sorry no zabravih da se logna :)
i oshte neshto shte dobavq...vyzmojno e da e imalo nqkakva prichina ( da e chyla neshto,nqkoi da e napravil intriga ili prosto nqkoi da i e nagovoril gluposti za tebe,naprimer che i izneverqvash ili tam da i e razkazal nekfi neshta ) i za tfa da e skysala s tebe,zashtoto sled kato e tvyrdqlq che mnogo te obicha,seshtala se e za tebe s klipcheta i t.n. samoto i povedenie me nasochva kym misulta ,che tq moje da se syrdi za neshto...po-dobre razberi i govori s neq...yredete si sreshta ili nakarai nqkoi tvoi priatel da izleze s neq i ela s nego i taka pogovorete...

05-03-2006, 19:38
Едно ЧРД стига.

cvety_i_bebeto
05-03-2006, 19:54
mi ako se nadqva6 da se polu4i..ne6to otnovo...dori i priqtelstvo da e samo...i prati...ako ne po-dobre ne si pravi truda..

black_dimond
05-03-2006, 21:48
mi da no kratko i da pokazva 4e se durja na polojenie

05-04-2006, 20:37
Ако й прата смс, ще си помисли, че още искам да съм с нея и, че я обичам още, но може също така, както вие казахте, да започне да се надува и да се прави на..кой съм аз (както се казва). Но може да си помисли, че като получи смс-а да види, че още мисля за нея и че не ми е била безразлична. Чудя се много какво да направя от двете, но не съм още мн сигурен кое от двете. Ако бяхте вие на мое място какво бихте направили ?!

bibonka
05-04-2006, 23:43
Napishi i neshto ot sorta na "Chestit rojden den.Pojelavam ti cqloto shtatsie na zemqta,da sreshtnesh istinskata lubovm,da si jiva i zdrava.veselo izkarvane. "

Krem4eto
05-05-2006, 17:26
Ако й прата смс, ще си помисли, че още искам да съм с нея и, че я обичам още, но може също така, както вие казахте, да започне да се надува и да се прави на..кой съм аз (както се казва). Но може да си помисли, че като получи смс-а да види, че още мисля за нея и че не ми е била безразлична. Чудя се много какво да направя от двете, но не съм още мн сигурен кое от двете. Ако бяхте вие на мое място какво бихте направили ?!

Прати и това е уважение!!!Кажи ЧРД Пожелавам ти всичко най-хубаво и да срещнеш подходящия!!!

Или там нещо подобно!!!ХАЙДЕ Успех!