PDA

View Full Version : Moderated:Точно преди да го направим ми спада пениса...



Prosto minuva4
04-30-2006, 20:48
Здравейте , значи проблема ми е такъв че вече 4-5 пъти тръгвам да го права с гаджето си ... до тука сичко хубаво ... сабличам я става ми оная работа но доде ме целуне ала бала и ми спадне , момичето я лапа смуче лиже , оная ми работа светва ама неможе пак да ми стане... преди никога не съм имамл тоя проблем , може ли да е от тва че предишните вечери съм се самозадоволявал и да спра ли да го права ако искам да спа с гаджето без да се излагам

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

shadowflare
04-30-2006, 21:31
ами аз лично незнам ама ако си го правил преди нз кав може да е проблема ама ако не си сигурно е от претеснение

04-30-2006, 21:43
ами аз лично незнам ама ако си го правил преди нз кав може да е проблема ама ако не си сигурно е от претеснение


преди сме спали и никви пр ... сега що така :(

shadowflare
04-30-2006, 21:59
аве я малко пости с чикиите :D

A/X
04-30-2006, 22:01
Виж, просто намали самозадоволяването, така че следващия път като тръгнете да го правите да си толкова загорял че едва да си го държиш в панталоните. Уверявам те, няма да да ти спадне отново. ;)

04-30-2006, 23:12
Виж, просто намали самозадоволяването, така че следващия път като тръгнете да го правите да си толкова загорял че едва да си го държиш в панталоните. Уверявам те, няма да да ти спадне отново. ;)


хаххаа разсмя ме :) ем тя си го иска секи ден ... ПОстата трябва да е голяма и да не я допускам в нас жена ми , щото иначе секи път свърпваме в леглото с нея :)

Alabama
04-30-2006, 23:30
Oт притеснение е пич , гледай да се отпуснеш и да се кефиш на момента....ако само мислиш дали ще ти стане - Няма ! Просто се отпусни...алкохол в малки количества може да ти помогне да се отпуснеш първите пъти.

05-01-2006, 00:27
мерси за съветите пичове страшни сте :) ще кажа тука утре др ден кво е станало :)

freestyler
05-01-2006, 18:19
prosto nedei da si bie6 4ekii 1-2 dni,sigurno 6e ti pomogne,ebati 4uvl sam da ne mu stava na nqkoi ma da ti spadne,ne znam moje da si se pritesnil i za tva da e

Deicide
05-01-2006, 18:30
о на батко убосника ...
въпрос първи ... що се самозадоволяваш при положение че имаш възможност да правиш секс ?
въпрос втори нема ...

П.П.: От импотентност никой не е умрял , но и никой не се е родил!

05-04-2006, 00:22
хммм 4 дена не се бех пипал изобщо днеска стана същата работа :( да хода ли на генеколог ... ?

SpermoDaritel
05-04-2006, 00:48
pich spored mene se pritesnqvash kakto kazaha ponagore f temata piini malko alkohol da se otpusnesh i rugai :)

05-04-2006, 19:55
pich spored mene se pritesnqvash kakto kazaha ponagore f temata piini malko alkohol da se otpusnesh i rugai :)


водка или нещо др ? :) я препоръчайе нещо дето не се усеща толкова че тя не ми дава да пия :)

osemenitelia
05-04-2006, 20:06
абе вие наред ли сте от какво да се притеснява като го е правил вече ?!?
или е от преумора или от чикиите(нз колко често го прави) или трябва да иде на лекар....