PDA

View Full Version : Незнам какво да правя,за пръв път ми е



Неразбираща
04-30-2006, 21:48
Значи преди много време обикнах едно момче.Нещата между нас се получиха.Той иска да правим секс.Но не само той и аз искам.Но се притеснявам.За пръв път ще ми е.Пък аз съм пълничка и ме е срам.Имам няколко въпроса и незнам кой да питам освен вас.Значи:
:arrow: Когато го направим..вярно ли е че няма да мога да вървя..или нещо от този род.
Аз споменах по нагоре че съм леко пълничка и имам целулит на дупето и исках да питам: Дали това ще се набие на очи?

thirteen
04-30-2006, 22:02
хаха трябва да е много брутален за да не можеш да ходиш,споко ще можеш то първия път може почти да не се ебете защото може да те боли... а пък за целулита , ако е бая няма как да не се забележи , но не мисля , че е проблем и че си пълничка , щом сте си избранници.

`Death`Whore`
04-30-2006, 22:06
Приятелят ти е забелязал, че си пълничка, така че няма да се погнуси от теб. Много момичета иматг целулит, дебели коремчета, дупета, малки гърди, но това не пречи на гаджетата им да казват, че са невероятни и да се възбуждат от тях. :)

Неразбираща
04-30-2006, 22:10
Да също и имам още един малък проблем..когато се възбуждам.. не правя никакви физиономии!Имам предвид..нито звуци,нито нищо..стоя като замръзнала!Това дали ще се отрази? :oops:

TeroglisT4o
04-30-2006, 22:22
amm 6ibano e taka

04-30-2006, 22:42
amiii az kato go pravih pyrviq pyt i sledvashtite dva dni ne mojeh da hodq, imam predvid che imah muskulna na krakata i dosta boleshe

a tva che si pylna da ne ti pyka.. az syshto ne sym slaba..
a qvno momcheto s koeto si te haresva i takava
enjoy \:D/

SuN4o_F
04-30-2006, 23:10
a be za6to se filmirate tolkova... spokoino 6te mojesh da hodish estestveno.... a za celulita kakvo tolkova ne sme idealni nali taka ... ne se pritesnqvai... be happy

krem4et0
05-01-2006, 09:18
За това дали ще можеш да ходиш е много индивидуално да ти кажа-аз да речем не можех и ме боля цял ден след това. И следващите няклко пъти беше така.Сега няма проблем,но може в началото малко да те боли.А може и да мине супер.Важното е да се отпуснеш и ако почнеш да изпитваш болка да спрете.Все пак сексът е за удоволствие,не за да ти причинява болка!
Колкото до това,че си пълничка-не е проблем.нима пълните хора д не правят секс. Първо ако гаджето ти е влюбен в теб-той ще харесва и целулите и коремчето и дупето ти. И второ като е възбуден едва ли ще им обълне внимание. И аз не съм манекенка-имим си тук-таме излишни нещица,но това не пречи на гаджето ми да е винаги възбуден и да ме желае.Така че споко момиче и действай! да не забравиш предпазните средства ей!

micron
05-01-2006, 12:44
Щом се обичате неби трябвало да му пречи че си пълничка...
ако му пречи това значи не е заради любовта с тебе а заради секса
А за това дали няма да можеш да ходиш момичетата трябва да си кажът мнението за това се пак те са хората които носят последствията..

Варки
05-01-2006, 13:07
Нема се плашиш душата всеки минава през там.Ще можеш да вървиш,но ще си личи че си се ебала.Или дето му викаме "като прясно ебана" :D нема се плашиш.Ако пича те обича няма да му направи впечатление това,че си по пълничка.

freestyler
05-01-2006, 18:06
da be da,nqa da moje6 da xodi6 ,ti luda li si na toq da ne mu e 50santa i izvit nalqvo?!