PDA

View Full Version : Едно филмче :)



04-30-2006, 23:53
Такаа.... присетих се за един филм,който съм гледала няколко пъти,не за жалост не му знам заглавието. ](*,)
И сега по същество..филма е стар и в него се разказва за размириците по време на войната между Албания и Сърбия.Или по-точно за един американец(ако не се лъжа),който е пратен да воюва от страната на сърбите...та в последствие той и неговия приятел взимат една от жените,освободена от албанците,но когато приятеля му вижда че е бременна(все пак изнасилена от албанец) иска да я убие и в един тунел я рита в корема,но американеца не издържа и го убива.След тва се грижи за нея,а и за бебето след като се ражда...но после тя умира заедно с още много души при разстрел в една река...и във този филм звучи една сръбска песничка...но не се сещам за текста :(
Та ако някой има идея кой е филма и може да ми каже ще му бъда благодарна :) :smt007
Или пък просто ако сте го гледали да споделите мнение!

ComiX
05-01-2006, 12:17
Mmm.. dobre me podseti za tozi filmm .. gledala sum go 2-3 puri po Btv li beshe ne pomna veche .. shte go potursa zashtoto i az ne pomnia kak se kazva a iskam da go gledam pak.

05-01-2006, 14:03
Mmm.. dobre me podseti za tozi filmm .. gledala sum go 2-3 puri po Btv li beshe ne pomna veche .. shte go potursa zashtoto i az ne pomnia kak se kazva a iskam da go gledam pak.

И аз ...точно затова попитах за заглавието,ако някой може да помогне,защото наистина е много хубав и смислен филм. :)