PDA

View Full Version : Несподелена любов?



speedermarto
04-30-2006, 23:14
Здравейте! Аз съм на 16, обаче харесвам една "какичка" на 20! Ние сме приятели, но аз започнах да изпитвам чуства към нея! До сега не съм и ги показал защото се страхувам, че ще я загубя като приятел... на кратко казано незнам какво да направя - да крия чуствата си и да се измъчвам или да и ги покажа като рискувам всичко? Предполагам, че ще кажете " Давай кажи и какво чусташ" , но не бих си го простил, ако я загубя като приятел! По скоро бих страдал и бих крил чуствата си, ако това е цената да я запазя като приятел!

Mem0reX
05-01-2006, 02:29
Emi i pri men beshe neshto takova samo 4e momi4eto beshe gadje na nai dobriq mi fr :) kazah i ..i ne q zagubih kato fr :)

05-01-2006, 09:06
Смисъл интересно ми е тя как е реагирала и какво ти е казала?

05-01-2006, 09:06
Смисъл интересно ми е тя как е реагирала и какво ти е казала?

machoka
05-01-2006, 09:09
Ами, вероятността да я 'изгубиш' е значително по-голяма, от тази не само да я спечелиш, но и да си останете на досегашните начала.

Все повече момичета тръгват да създават семейства едва ли не на тази възраст. Мисля, че тя ще търси зрял и отговорен човек на нейната възраст или по-голям. Може да си свестен пич, но не можеш да и предложиш това, което вече зрялата двайсет годишна жена търси от живота :wink:

speedermarto
05-01-2006, 09:12
Oще някой друг съвет? Казавайте моля ви ....

speedermarto
05-01-2006, 09:13
Ами, вероятността да я 'изгубиш' е значително по-голяма, от тази не само да я спечелиш, но и да си останете на досегашните начала.

Все повече момичета тръгват да създават семейства едва ли не на тази възраст. Мисля, че тя ще търси зрял и отговорен човек на нейната възраст или по-голям. Може да си свестен пич, но не можеш да и предложиш това, което вече зрялата двайсет годишна жена търси от живота :wink: Да осъзнавам това и осъзнавам, че тя едва ли би отвърнала на чуствата ми, но дали е добре тя да знае какво изпитвам аз?

machoka
05-01-2006, 09:19
Ами да, естествено че е хубаво да знае - но не да и правиш предложения, да викаш Море от Любов, да и падаш на колене с обяснения в ресторанти или да и подаряваш бижута - просто чисто приятелски да и кажеш 'така и така, имам чувства от теб, не те задължавам с мнение по въпроса, просто искам да си го кажа, лек ден'.. тя ако е свестна, ще знае как да постъпи така, че да не те обиди и същевременно да ти обясни, че е невъзможно да сте 'заедно', но 100% ще се чувства поласкана от чувствата ти.

Просто не и ги натрапвай и не и прави предложения, а просто си го кажи, и все пак не на шега, а си бъди сериозен :)

speedermarto
05-01-2006, 09:25
Да аз не съм тръгнал да и права предложения, просто се чудех ако седнем и й кажа така и така аз изпитвам чуства към теб не те задължалавм с нищо просто искам да го знаеш! и дано това не развали приятелството м/у нас! Дали?

cMeTaHka
05-01-2006, 09:30
ako bqh na tvoe mqsto bih si kazala vsi4ko,za6toto ako ne riskuvash e trudno da spelechelish,a tq ako naistina ti e priqtelka nqma da q zagubish kato takava...vqrvai v sebesi :!:

speedermarto
05-01-2006, 09:33
ako bqh na tvoe mqsto bih si kazala vsi4ko,za6toto ako ne riskuvash e trudno da spelechelish,a tq ako naistina ti e priqtelka nqma da q zagubish kato takava...vqrvai v sebesi :!: Виж аз едвали бих могъл да спечеля както каза machoka "зряля жена която си търси зрял мъж" , но поне ще ми олекне като съм си казал сичко. Тя мисля ,че ми е достатъчно добра приятелка, че да остане такава, но дали по някакъв начин ще се промени отношението и към мен?

cMeTaHka
05-01-2006, 09:46
vie ot kolko vreme ste priqteli s tova momi4e :?: neznam,az poznavam mnogo mom4eta koito hodat ot dosta dulgo vreme s momi4eta po golemi ot tqh s 2-3-4 godini.

speedermarto
05-01-2006, 09:49
Еми от сравнително отдавна и сме добри приятели, но ти не си ли съгласна с казаното от machoka
"Все повече момичета тръгват да създават семейства едва ли не на тази възраст. Мисля, че тя ще търси зрял и отговорен човек на нейната възраст или по-голям. Може да си свестен пич, но не можеш да и предложиш това, което вече зрялата двайсет годишна жена търси от живота " ??

cMeTaHka
05-01-2006, 09:56
ami 6tom si tolkova dobur priqtel bi trqbvalo da znae6 kakvo iska tq...a i neznam az ne gi razbiram teq ne6ta,az v kakvoto i polojenie da sm vinagi si kazvam za 4uvstvata,vqrvam v sebe si i gonq celite si!

speedermarto
05-01-2006, 10:02
Aз ако знаех какво иска тя нямаше да пусна темата а щях да действам :?

sometimes_
05-01-2006, 10:18
Напълно съм съгласна с machoka.
Кажи и какво чувстваш - убедена съм, че няма да я загубиш като приятел. Все пак тя не е някаква лигла на 10 годинки, а жена на 20... Мисля, че ще те разбере и няма да сложи край на приятелството ви... :wink:

cMeTaHka
05-01-2006, 11:53
i az sum ZA da i kaje6 :-)

L_i_z_I
05-01-2006, 12:00
Да подтискаш чувствата си и да премълчаваш чувствата си,не мисля,че е най-удачния начин.По скоро говори с нея,защото ако не го направиш,просто цял живот ще се питаш какво е щяло да стане.Ако пък те отблъсне и се отдръпне от теб,занчи просто не те заслужава,но пък има и друг вариант.Тя да не иска да те нарани и затова да се отдръупне.При всички случай ако иска да прекратите приятелството си,не я съди прибързано,а първо поговорете надълго и нашироко за чувствата ти .. :P :wink:

jadna_za_lubov
05-07-2006, 00:21
te kaki4kite sa mnogo otvoreni taka 4e vnimavai mnogo...ponqkoga obe4 priqtelstvoto e mnogo po silno ot lubovta za6toto tq e sladka nok radka!!ne riskuvai si4ko...slu6ai i RAzUMA si daje predi si4ko toi nikoga ne luje... :wink:

teenkopele
05-07-2006, 01:40
Ами да, естествено че е хубаво да знае - но не да и правиш предложения, да викаш Море от Любов, да и падаш на колене с обяснения в ресторанти или да и подаряваш бижута - просто чисто приятелски да и кажеш 'така и така, имам чувства от теб, не те задължавам с мнение по въпроса, просто искам да си го кажа, лек ден'.. тя ако е свестна, ще знае как да постъпи така, че да не те обиди и същевременно да ти обясни, че е невъзможно да сте 'заедно', но 100% ще се чувства поласкана от чувствата ти.

Просто не и ги натрапвай и не и прави предложения, а просто си го кажи, и все пак не на шега, а си бъди сериозен :)

Няма какво повече да се каже.
Напълно съм съгласен с този пост. :wink:

gerri_
05-07-2006, 16:45
Знаеш ли... аз съм на 17, момчето, което обичам е на 19... признах му чувствата си и не съжелявам! Все пак аз знам, че той знае и се чувствам много по- добре :) Честно казано, след като говорихме с него отношенията ни не са се променили ни най-малко(е, може би към маааааааалко по- добро ) :D Кажи й какво чувстваш и мисля че няма да сгрешиш. Успех!

ne6i4
05-07-2006, 16:51
Ами да, естествено че е хубаво да знае - но не да и правиш предложения, да викаш Море от Любов, да и падаш на колене с обяснения в ресторанти или да и подаряваш бижута - просто чисто приятелски да и кажеш 'така и така, имам чувства от теб, не те задължавам с мнение по въпроса, просто искам да си го кажа, лек ден'.. тя ако е свестна, ще знае как да постъпи така, че да не те обиди и същевременно да ти обясни, че е невъзможно да сте 'заедно', но 100% ще се чувства поласкана от чувствата ти.

Просто не и ги натрапвай и не и прави предложения, а просто си го кажи, и все пак не на шега, а си бъди сериозен :)

syglasna sym s tova mnenie