PDA

View Full Version : Как да го накарм отново да ме заобича?



Lovebaby
04-30-2006, 23:41
Преди няколко месеца ходих с едно момче с което се запознахме в чата.След известно време почувствах че вече не изпитвам нищо към него и го скъсах.Но след раздялата ни той отново продължи да ми пише в чата и аз пак почувствах тръпката но аз го бях наранила страшно много и той неможеше да го преодолее.И аз отново почнах един вид да се зарибявам с него,но той ми каза че ще си помисли дали иска отново да сме заедно.И след това той тръгна с едно друго момиче с цел да ме забрави но те са се скарали и са се разделили.Наскоро аз му се извиних за това което съм му причинила и той ми прие извиненията но не съм напълно сигурна че той наистина мисли че сам разбрала какво му е било преди макар че той ме накара да се почувствам толкова зле когато аз постъпих толкова гадно с него.И сега незнам как да си върна доверието му .. а и адски много ми се иска отново да сме заедно но незнам дали ако не сега поне след време той отново ще иска да сме заедно но поне за сега незнам какво да правя .. ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

avril_lavigne
05-01-2006, 00:45
Това,което си написала в подписа си е много вярно-едва когато изгубиш някого разбираш какво си изгубил и колко голяма нужда имаш от него,както е и станало.Гадно си постъпила като си го зарязала и сега трудно ще си върнеш доверието му.А и какво очакваш?Когато искаш,сте заедно,когато ти омръзне-късате?!Играеш си с него и май не знаеш какво искаш.А сега като си наясно,че искаш отново да сте заедно,може вече да е късно.Може би трябва да поговорите и да си изясните отношенията.

Lovebaby
05-01-2006, 10:16
Наистина незнам какво да правя .. аз се подиграх с чувствата му по много гаден начин и сега много съжелявам.Една моя приятелка си чати с него и те станаха приятели и тя ми каза:"ако не беше го наранила така преди сега той щеше да те обичка много ама много".. :( Друга моя приятелка , с която си чатихме сносщи ми каза , че колкото и да нараниш един човек той може да ти прости и отново да те заобича ... тя го знае от личен опит ..

sometimes_
05-01-2006, 10:22
Когато нараниш някого силно, е много трудно да го накараш да повярва, че го обичаш... Трябва да си настоялна и търпелива, да му докажеш, че съжаляваш за постъпката си и, че не би повторила същата грешка...

Lovebaby
05-01-2006, 10:31
Никога до сега не съм била в такава ситуация и незнам как да го накарм отново да ми повярва.Единият ми недостатък е , че мразя да чакам , но пък ако е сигурно,че той отново ще ми повярва и че ще бъдем заедно съм готова на всичко!

Krem4eto
05-01-2006, 13:35
Трябва да му кажеш всичко това!!! Тогава ще ти олекне и ще знаеш какво мисли той!!!


УСППППППЕЕЕЕЕЕЕЕХ!!!!

05-01-2006, 14:38
Уфф ... страх ме е , че ако му призная всичко той може да не направи нищо по въпроса,в смисъл , че може да ме заебе както аз направих с него преди време .. но пък от една страна вече много приятели ми казват , че ако наистина ме е обичал пак ще ме обикне .. незнам да поизчакам ли малко време да мине или да му кажа веднага.Незнам,може би трябва да му покажа първо че отново може да ми има доверие и да разчита на мен .. но пък ако не се получи?! :-k ... или ако му кажа , че все още имам чувства към него и той не иска да сме заедно .. ще се почувствам като глупачка ](*,) .Наистина искам да съм с него и то адски много .. но той ми призна преди време,че го е страх да не поторя грешката си и пак да постъпя така с него .. :(

Lovebaby
05-01-2006, 14:46
последното мнение беше мое :wink:

^Show_Girl^
05-01-2006, 17:28
lovebaby` neam mnenie.Nimoga ti Pmogna.Ama ti si si vinovna ti si preebala mom4eto,ako toi iskb pak da trbgnite zna4i ili vinagi te e obi4al istinski ili i toi se ebava s teb.NaDqam sb namerish reshenie na vbprosb!Lqlqlq:p

LoneLy_BaBy``
05-01-2006, 17:34
Найстина много лошо си постъпила с момчето...Ако искаш отново да му спечелиш доверието трябва да се постараеш доста,но според мен не бързаи да му разкриваш чувствата си.Първо виж какво можеш да направиш по вапроса,но ако нищо не излезе от това тогава му кажи какво изпитваш кам него,понеже вече няма да имаш какво да губиш...Можеби ако наистина те е обичал ще преглътне обидата и ще ти даде втори шанс O:)

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 17:37
Сега много трудно момчето ще успее да ти се довери.Трябва да го подкрепяш в бъдеще,да усети първо,че в твое лице може да разчита и чак тогава може нещо да излезе.Успех :wink:

Lovebaby
05-01-2006, 17:58
off .. az mislih da mu priznaq vsichko dnes ..... no neznam kak shte reagira toi .. neznam kak da mu pokaja che moga da byda takava kakvato toi iska.Iskam adski mnogo da sym s nego obicham go ... no toi nqma da mi povqrva .... mnogo shte e trudno da go ubedq v tova .. a i pri tova NEZNAM KAK da go ubedq .. davaite syveti molq vi ! :cry:

Heart_Break_Kid
05-01-2006, 19:04
Покажи му,че наистина ти пука за него и аз нз. точно как :| но за друг начин не се сещам :-k

Lovebaby
05-01-2006, 19:20
ami shte mu pokaja no ne mislq che toi shte povqrva i che shte bydem otnovo zaedno. .. :cry: :cry:

Lovebaby
05-01-2006, 22:21
Казах му какво изпитвам към него , но мисля , че той няма да ме потърси отново :smt010 :smt010 :smt010 ... каза ми , че все още е много объркан и неможе да вземе решение ... сигурно няма да ме потърси повече никога :smt010 :smt010 :smt010 ... ЛУБОВТА БОЛИ СТРАШНО МНОГО!!! :smt010

speak^me^f
05-02-2006, 18:33
Сиске аз мисля че добре направи като му каза защото тои трябва да е наясно че имаш чувства към него,а и тои е много добричак и ще те разбере защото много добре му е познато това самата ти ми каза че и тои е билл в същата ситуация. O:) Еми незнам сиске ти си знаеш и ти наи-добре мойиш да си прецениш,които ии каквото да ти казва наи-добре ти да си прецениш. 8)

Krem4eto
05-03-2006, 13:57
Казах му какво изпитвам към него , но мисля , че той няма да ме потърси отново :smt010 :smt010 :smt010 ... каза ми , че все още е много объркан и неможе да вземе решение ... сигурно няма да ме потърси повече никога :smt010 :smt010 :smt010 ... ЛУБОВТА БОЛИ СТРАШНО МНОГО!!! :smt010

Изчакай го да реши!А през това време му се усмихвай и т.н. и Горе главата може и да стане!!! ХАйде УсПЕЕЕЕХ!!!

ashly besnata
05-03-2006, 15:10
STOP ostavigo da pomisli malko

Lovebaby
05-03-2006, 17:55
Ще го оставя ..надявам се да вземе правилното решение [-o< ... само , че незнам да му пиша ли в чата нещо или не ... и проблемът е , че много често се изнервям за глупости и си го изкарвам на всеки , който ми се изпречи на пътя .. а това не е хубаво .. и понякога си го изкарвам и на него ако ми е под ръка ...

DeSiTo0o
05-03-2006, 18:01
Hodila si s nego,no si smetnala 4e ne izpitva6 ve4e ni6to kum nego i si go otrqzala...Posle ste zapo4nali pak da si 4atite i ti pak si po4uvstala trupkata.Nima samo v 4ata q use6ta6 taq trupka?
Emii neznam kakvo da ti kaja...spored men mom4eto o6te te haresva i mislq 4e ima6 nqkakvi 6ansove....no malko me sumnqva 4e 6te ti ima pak doverieto koeto predi ti e imal....A doverieto e mnogo vajno!
Nzz... :-k

Lovebaby
05-03-2006, 18:12
Не я усещам само в чата обаче такива бяха обстоятелствата .. ние не излизахме заедно след като вече скъсахме ... но и в чата все пак има тръпка ...

Lovebaby
05-04-2006, 20:57
pomognete che se chuvstvam ujasno v posledno vreme ... :(

flirt^baby
05-04-2006, 21:30
Ами какво да ти кажа мила....най лошо е когато загубиш доверието на един човек.Явно наистина си го наранила страшно много,но това да отидеш при друго момиче не е решение на въпроса.ако искаш отново да си върнеш доверието му не му повтаряи постоянно че го обичаш а му го докажи.нека тои да разбере че си уценила това което е той и ти липсва.незнам дали точно аз съм човека който може да ти помогне и да те посъветва точно по този въпрос защото аз в момента съм в горе-долу е същото положение. :( абе като за начало му покажи че уценяваш това което е правил за теб и всичко тожа ти липсва.
незнам мацко наистина ти пожелажам успех!!!! :o :lol:

Lovebaby
05-05-2006, 22:16
ще направя всичко по силите си отново да бъде мой .. :) благоаря ви :smt006

teenkopele
05-06-2006, 00:19
Трябва да му кажеш всичко това!!! Тогава ще ти олекне и ще знаеш какво мисли той!!!


УСППППППЕЕЕЕЕЕЕЕХ!!!!

И аз мисля така. :wink:

Lovebaby
05-06-2006, 12:15
Krem4eto написа:
Трябва да му кажеш всичко това!!! Тогава ще ти олекне и ще знаеш какво мисли той!!!


УСППППППЕЕЕЕЕЕЕЕХ!!!!


И аз мисля така. Wink




Ами казах му .. обаче той каза,че ще помисли ... но наистина ми олекна много :) благодаря ви още веднъж на всички :wink:

dyAa
05-07-2006, 01:11
еми виж аз ще те подкрепям квото и да направиш...ама нали знаеш,докато не опиташ нещто не можеш да разбереш какво е..тка 4е кво 4акаш излей си си4ко на него и кажи какво искаш и какво мислиш..така ще ти улекне и ще разбереш какво ще стане по нататака...моя савет както винаги е ДЕЙСТВАЙ....влака никога не 4ака..нали знаеш :))))

Lovebaby
05-07-2006, 13:06
миии действах .. сега освен трябва да чакам,за да разбера какво е неговото мнение по въпроса и дали имам шанс да се получи нещо или не .. [-o<

05-07-2006, 18:10
naistina mnogo kofti polojenie

honey_reflection
05-11-2006, 20:02
Chui me dobre sega ! Od ne uspeshna vruzka da se prevurne v priqtelsvo ne se udava.. no ima i izklucheniq !! Za tova trqbva da mine vreme moje nqkade do polvin godina ili 1 cqla.. za da stane normalna situacqta mejdu vas - priqteli !

Lovebaby
05-12-2006, 01:48
Ами .. знам , че неможе да се получи веднага .. обаче си мисля , че той някак си иска да сме приятели .. макар , че и двамата сме много срамежливи :oops: и поддържаме уж някаква връзка в чата ... :roll: всеки ден се виждаме .. обаче дори едно здрасти не си казваме а това вече е ненормална работа .. незнам доколко наистина ми е простил .. аз спрях да го търся и не му пиша вече в IRC , чобаче наскоро той почна да ми се включва ... незнам какво да мисля ..

ht_7j
05-12-2006, 04:45
Найстина много лошо си постъпила с момчето...Ако искаш отново да му спечелиш доверието трябва да се постараеш доста,но според мен не бързаи да му разкриваш чувствата си.Първо виж какво можеш да направиш по вапроса,но ако нищо не излезе от това тогава му кажи какво изпитваш кам него,понеже вече няма да имаш какво да губиш...Можеби ако наистина те е обичал ще преглътне обидата и ще ти даде втори шанс O:)


защо да е постъпила лошо????? Момичето е спряла да има чувства към него???? Да остане с него и да го лъже, надявайки се, че чувствата и ще се върнат???? Глупости....
Говори с него и спокойно му обясни как чувстваш нещата и му кажи, че нещата сега зависят от него....Той ще вземе правилното решение...И не се страхувай от нищо...така само губиш време...УСПЕХ!!! ;)

Krem4eto
05-13-2006, 09:02
Ами .. знам , че неможе да се получи веднага .. обаче си мисля , че той някак си иска да сме приятели .. макар , че и двамата сме много срамежливи :oops: и поддържаме уж някаква връзка в чата ... :roll: всеки ден се виждаме .. обаче дори едно здрасти не си казваме а това вече е ненормална работа .. незнам доколко наистина ми е простил .. аз спрях да го търся и не му пиша вече в IRC , чобаче наскоро той почна да ми се включва ... незнам какво да мисля ..

Поддържай връзка пишете си казвай му здравей и въобще не се отказвай!!!


УСПЕХ!!!

Вътьо
05-13-2006, 09:38
разберете се за среща и го млясни 2 пъти...

PleasureSeeker
05-13-2006, 10:05
Казах му какво изпитвам към него , но мисля , че той няма да ме потърси отново :smt010 :smt010 :smt010 ... каза ми , че все още е много объркан и неможе да вземе решение ... сигурно няма да ме потърси повече никога :smt010 :smt010 :smt010 ... ЛУБОВТА БОЛИ СТРАШНО МНОГО!!! :smt010 може да го е казал...за да се разкаеш...и ти да се почувстваш както него преди време..и да се съгласи..не губи надежда

barbi-DOLL
05-13-2006, 10:13
dosta trydno 6te si wurne6 dowerieto mu,a i az mislq 4e edin wid si si igrala s negowite 4uwstva,netrqbwa taka-liubowta ne e pri6tqvka

Lovebaby
05-13-2006, 21:51
разберете се за среща и го млясни 2 пъти...

Ейй четеш ми мислите :) това мислих да направя още тази вечер щях да му кажа да излезем обаче той неможел да влезе в чата .. освен утре .. обаче пък ме е страх да не каже че имал работа незнам си кво .. ами ако винаги има няква работа иу немойем да излезем ?! :roll: :-s дано поне ако излезем да събера смелост и да го целуна .. така поне може и да скъся малко периода му на мислене :oops: 8) :P :smt007 .. обаче пък като се замисля ... едва ли ще събера тая самелост и да го целуна щото аз съм толкова срамежлива ... просто нямам думи .. незнам и аз какво да правя .. мн кофти е така немога да се отпусна някак си .. ама ако пък приеме да излезем ще направя всичко възможно и дано да събера смелост ... ама все пак всичко зависи от него защото все пак той решава дали иска да излезем .. утре като го засека в чата ше му кажа :)

maldini
05-13-2006, 22:35
Преди няколко месеца ходих с едно момче с което се запознахме в чата.След известно време почувствах че вече не изпитвам нищо към него и го скъсах.Но след раздялата ни той отново продължи да ми пише в чата и аз пак почувствах тръпката но аз го бях наранила страшно много и той неможеше да го преодолее.И аз отново почнах един вид да се зарибявам с него,но той ми каза че ще си помисли дали иска отново да сме заедно.И след това той тръгна с едно друго момиче с цел да ме забрави но те са се скарали и са се разделили.Наскоро аз му се извиних за това което съм му причинила и той ми прие извиненията но не съм напълно сигурна че той наистина мисли че сам разбрала какво му е било преди макар че той ме накара да се почувствам толкова зле когато аз постъпих толкова гадно с него.И сега незнам как да си върна доверието му .. а и адски много ми се иска отново да сме заедно но незнам дали ако не сега поне след време той отново ще иска да сме заедно но поне за сега незнам какво да правя .. ПОМОГНЕТЕ МИ!!!

След като един път си излъгала човек,той много трудно би ти повярвал пак,това е и прилагано при много други хора,поне според мен шансовете ти той да има тези чувства,които е имал преди да се разделите са уникално малки,затова и нямам идея как да ти помогна,защото за мен няма шанс за бъдеще във връзката ви!

Lovebaby
05-13-2006, 23:03
уфф .. тъкмо малко се надъхах че може да имам някакви шансове и отново всичко се срина .. :(

dyAa
05-14-2006, 00:37
emi vij ...tova 'otnovo da me zaobicha' MMm otnovo..kak otnovo lubofta e 1put..otide li si trudno se vrashta ne mojesh po sashtiq na4in da gu spe4elish otnovo..nqma da e kakto predi i 4ovek ne moje da se 'nakara' da te zaobi4a 'otnovo'

CCCP
05-14-2006, 08:34
Според мен имаш шанс ---> и то голям. Щом е ходил с друго момиче и са се разделили, то най-вероятно е защото не може да те забрави. А бе дай му малко време и ще видиш, че ще се върне ---> :) ---> Я ми прати некой лог от чата по ЛС да видя как точно те е впечатлил отново, за да мога и аз да се опитам да върна бившата ми приятелка ---> :roll:

Lovebaby
05-14-2006, 09:59
Според мен имаш шанс ---> и то голям. Щом е ходил с друго момиче и са се разделили, то най-вероятно е защото не може да те забрави. А бе дай му малко време и ще видиш, че ще се върне ---> :) ---> Я ми прати некой лог от чата по ЛС да видя как точно те е впечатлил отново, за да мога и аз да се опитам да върна бившата ми приятелка ---> :roll:


офф де да бяха толкова прости нещата .. той е тръгнал с това момиче не защото е искал да ме забрави а защото я е обичал О_О :shock: ... а за тези логове .. имам но то не е от логовете а просто защото .. незнам и а зкак да го обясня обаче нещо отново ме привлече в него .. ноо .. явно вече няма никакъв смисъл :( дано да го забравя... ще ви покажа някой неща от раговора ни преди малко .. просто незнам вече какво да правя ..


------------------------------> <---------------------------------


[10:08:25] <Lovebaby`> shtqh te pitam dali si svoboden
[10:08:27] <Lovebaby`> neska
[10:08:30] <Lovebaby`> ili izobshto taq sedmica
[10:08:59] <*****> mmm nz
[10:09:00] <*****> 6to
[10:09:06] <Lovebaby`> pitam :)
[10:09:27] <*****> mi kaji de ..
[10:09:31] <Lovebaby`> mii
[10:09:43] <Lovebaby`> stranno mi e da go kaja
[10:09:46] <Lovebaby`> s edna duma
[10:09:48] <Lovebaby`> da izlezem ..
[10:11:23] <*****> koi az i ti ?
[10:11:35] <Lovebaby`> mm
[10:11:40] <Lovebaby`> mai da
[10:13:54] <*****> fff tyi li be6e tolkoz vajnoto?
[10:14:07] <Lovebaby`> da
[10:16:12] <*****> off i zatyi trqa6e da stana v 9 4asa kato v4era edva sam si legnal kam 4 za malko da si po4ina deto sam igral 4 ma4a za 2 dena sam s natro6eni kraka nemoa stapq i sam tolkoz iznerven i trqa6e da stana za tyi tolkoz vajnoto i dr pat deto moi6e da mi go kaje6......
[10:18:54] <*****> mi az nqma da vlqza skoro i zatyi "vajnoto" ne6to vlqzax sq ....
[10:22:22] <Lovebaby`> i v kraina smetka kvo reshi
[10:22:37] <Lovebaby`> da ne nemoga neiskam
[10:23:17] <*****> nz
[10:23:29] <*****> i po kav povod da izlizame ?
[10:23:36] <Lovebaby`> ei taka
[10:23:38] <Lovebaby`> nemoje li
[10:24:04] <Lovebaby`> nz dali si chuval ama priqtelite izlizat ..
[10:24:11] <Lovebaby`> priqtelite ..
[10:25:14] <*****> ama ne vseki..
[10:25:29] <Lovebaby`> emm .. mda
[10:28:55] <Lovebaby`> ama powecheto
[10:29:05] <Lovebaby`> izlizat
[10:29:43] <*****> az kogato izlizam s priqtel izlizam s 4ovek s koito moga da si pogovorq da se posmeq da si napravq kefa i dr ne6ta ako izlezem znam kvo 6te e ............
[10:29:57] <Lovebaby`> kvo she e
[10:29:57] <Lovebaby`> ?
[10:30:52] <*****> ko 6ii ti6ina v zalata ..... kvo moi da e .,..
[10:31:20] <Lovebaby`> nemojeswh da si siguren
[10:31:32] <*****> i 6to tai si misli6
[10:31:39] <Lovebaby`> shtoo
[10:31:41] <Lovebaby`> shtoto
[10:32:05] <Lovebaby`> horata se promenqt a i .. pri tova ne si izlizal s men ot mn vreme
[10:32:10] <Lovebaby`> a kakto kazah horatra s epromenqt
[10:32:13] <Lovebaby`> s vremeto ..
[10:33:46] <Lovebaby`> i nemojesh da si siguren
[10:35:40] <*****> mooff na mene nameri da mi gi govori6 teq kolkoto i da si se promenila mene sa me promenili mn pati pove4e ..i kogato iskam ne6to silno se postaravam mn za nego oba4e v toq slu4ai ne e taka i znam kak 6te se darja prosto....
[10:36:26] <Lovebaby`> kak shte se dsyrjish?!
[10:37:51] <*****> znae6 li kvo praqt klukarkite stoqt i gledat seir i ne im puka za ni6ty po tozi na4in
[10:38:08] <Lovebaby`> I kvo
[10:38:43] <*****> mi to togaa 6te si proli4i kolko si se promenila..
[10:38:56] <Lovebaby`> aff
[10:39:02] <*****> iskam da mi kai6 kvo iska6 da postigne6 s taz sre7
[10:39:05] <*****> iskam da mi kai6 kvo iska6 da postigne6 s taz sre6ta/
[10:39:07] <*****> 4?7?8?9?13?9?8?7?8?9?13?9?8?7?8?9? 13?9?8?
[10:39:08] <Lovebaby`> nishto
[10:39:09] <Lovebaby`> !
[10:40:34] <*****> si4ki ste ednakvii...
[10:40:44] <Lovebaby`> way
[10:40:52] <Lovebaby`> tova ne go bqh chuvala do sega
[10:41:09] <Lovebaby`> ama nemoga da razbera samo zashto slagash vsichki pod 1znamenatel
[10:41:48] <*****> off ako be6e maj 6te6e da go razbere6
[10:41:52] <*****> ai ne maj az ne sam maj mom4e
[10:41:54] <*****> ..
[10:46:24] <Lovebaby`> po taq logika koqto vadite che momichetata sme ednakvi znachi i momchetata ste ednakvi ..
[10:46:35] <Lovebaby`> nachi vsichkite trqbva da vi slojil pod 1 znamenatel
[10:46:50] <Lovebaby`> hoite s momichetata samo da gi ... i are .. chao
[10:46:52] <Lovebaby`> ...
[10:47:42] <Lovebaby`> az te pitah kato horata ti vse da mi obqsnqvash tam nqkvi teoremi ze da mi vadish emi kaji neiskam i tolkova
[10:47:56] <Lovebaby`> nqma smisyl prosto ..
[10:52:45] <*****> iSKAM SAMO da kaja nqkoi raboti za [10:46:46] <Lovebaby`> hoite s momichetata samo da gi ... i are .. chao mi vsqko mom4e si ima nujdata ot sex ako ne pravim sex sme si geiove s apak vie ste si vinovnite 4e ni davate kakvo da napravim 4e v nqkoi slu4ai i sami puskate bez da sme poiskali?a ako ne go napravim za da si zapazim vrazkata sme geiove pak nali e kvo da govorq poi4e...
[10:54:37] <*****> kato te pitax v kav podov da izlizame za6to pone ne si prizna to kolkoto i glupav da sam 6te 4atna... kato e ei taka za6to ne izleze6 naprimer s...s ****?
[10:57:05] <*****> eto to4no za tova ti kazax 4e ste si ednakvi strax vi e da si poiskate ne6ty ne poemate ris a nie kato go pravim da ne misli6 4e ni e mn veseli4ko..
[10:57:22] <Lovebaby`> a na teb
[10:57:57] <Lovebaby`> nqma li da ti e typo ako kajesh na edno momiche che iskash da izleze i to pyk da te pita shto iskash da izlizate i ti da mu kajesh .. i posle tva momiche da ti kaje "mi neiskam"
[10:58:08] <Lovebaby`> 99% she ti stane oshte po typo
[10:58:28] <Lovebaby`> zatova neiskah da ti kazvam
[10:58:36] <*****> a xubu li e tai a? ti kolko pati me odrqzva6e taka predi a ?
[10:58:55] <Lovebaby`> ..
[10:58:59] <Lovebaby`> i ti sega si go vryshtash
[11:00:16] <*****> moje bi da moje bi ne moje i da si go vra6tam moje i da iskam da ti pokaja kak sam se 4yvstval
[11:00:58] <Lovebaby`> i kato mi pokajesh kak si se chuvstval kvo shte postignesh s tova ?!
[11:01:07] <Lovebaby`> ti tova mi go pokaza
[11:01:13] <Lovebaby`> predi mn vreme
[11:03:10] <*****> nau4ixa me da sam razli4en da ne sam mek za6toto samo 2 sa bili s mene meki i sa m idokazvali 4e trqq da sa mili s teb za da moje i ti da si mil s tqx
[11:03:23] <*****> mislq 4e moje6 da mi zagree6 misalta ?
[11:06:45] <Lovebaby`> i v kraina smetka kvo izliza .. neiskash da izliazsh s men shtoto shte malcha , ne ti kazah zashto iskam da izlezem i shtoto si go vryshtash
[11:08:25] <*****> +
[11:16:22] <*****> 6ti go obqsnq s 2 dumi i da izlezem i da ne izlezem se se56tata
[11:18:18] <*****> ni6ty nqma da se polu4i a i har dr ..
[11:18:53] <Lovebaby`> ei tva iskah da chuq
[11:19:07] <Lovebaby`> a taq dr e ****
[11:19:38] <*****> amm da
[11:22:13] <Lovebaby`> uspeh ti pojelavam togava
[11:22:14] <Lovebaby`> :}
[11:22:59] <*****> mersi ama nii nqma da izlezem sigurnu taka 4e...




.... просто .. незнам какво да ви кажа .. това другото момиче ми е "приятелка" която се зарибяваше с него ... а и сносхти имасхе нахалството да ми звънне по телефона да съм и дала номера му да му звъннела защото нямало кво да прави .. е добре де толкова ми няма на кои друг да звънне ?!ама то .. такова нахалство никъде го няма хем знае че няма д аи дам номера му хем пак ме пита .. еми кво е тва нещо сега ?! просто иска да ме подразни .. и после ще ми вика че аз не съм я уважавало ли ко било.. не съм държала на нея .. ха че кой ще държи на такава "приятелка" човек трябва да е бахти наглия за да се обади на приятелката си и да и поиска номера на момцхето което приятелката и харесва и да му звъннела защото нямало кво да прави ...
:shock: е тва е бахти тъпото ...

П.С - неисках да пиша толкова много но когато съм изнервена немога да се овладея и .. КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМАГА .. работата е сериозна ..

CCCP
05-14-2006, 11:59
Казвай му здравей. Продължаваите да си говорите в чата и ще видиш, че нещата ще се уредят. Така изведнъй нищо не става. Просто пича е объркан.

Lovebaby
05-14-2006, 12:11
Наистина много искам да вярвам , че ще се получи отново нещо м/у нас .. обаче как като аз съм песимист :( а за здрасти-то неможе така изведнъж да почна д аму казвам здратси просто .. някво кофти ми е такова , защото то трябваше да си казваме здрасти още от началото .. а сега .. се получава малко след дъжд качулка .. а за това че е объркан той сам каза в разговора ми днес , че дали ще излезем или не все тая е ... а преди ми казваше , че бил объркан и неможел да реши дали иска или неиска да сме заедно отново .. имал време да помисли нензма си кво .. а и някак си си мисля , че направих грешка , защото едни приятелки ми казах да не го търся повече .. да се правя на недостъпна..обаче той ми се включи веднъж там за няква малка глупост и аз .. направо се разтопих .. :oops: .. и така .. заговорихме се нещо и на следващия ден неможах да се сдрържа и му писах :oops: и беше готино .. аз тогава се писах Luff и той тъкмо щеше да си ляга обаче аз тогава си смених ника и той ме попита "кои luff бе " ама тои нарочно ем попита .. иначе тои знаеше , че заради него се бях написала така .. ама както и да е аз му казах , че е тои :) .. и така .. и вече аз му пиша .. ама няма повече! няма няма и няма! :smt010 нетрябва защото той така още повече се отдръпва , а когато не му пиша да не надяваме той сам да пише :) И все пак ако имате някакви съвети казваитее \:D/

Krem4eto
05-14-2006, 14:28
Тоя доста яко те подиграва...
Може би трябва да го забравиш :(

Lovebaby
05-14-2006, 15:07
Ami shte s eopitam da go zabravq .. :) az sym nqkva mn stranna takava iskam go mnogo i kogato stane moi .. i veche nqkak si ne go iskam veche .. a znam che ako trygnem pak pak shte stane taka i ot edna trsna neiskam da go naranq otnovo .. moje bi taka e po dobre .. abe shte svikna .. nqma nachin :) a otnosno taq "MOQ PRIQTELKA" tq e prosto .. ujas .. too vie sigurno prochetohte tova koeto pisah po gore zvynna mi da iska nomera mu da mu zvynnela shtoto nqma lo kvo da pravi abe ai siktir .. dasi gleda rabotata az ne q imam za niva priqtelka da se spasqva .. kolkoto do momcheto .. kato go vida ... sinite mu ochi ... :oops: prostooo raztapqm se .. ama nqma nachin .. vse pak toi e i 1godina po malyk .. abee kakto i da e minalo veche .. nishto nqma da se vyrne .. i moje bi taka e po dobre .. kakvoto bilo bilo .. moje bi sled vreme moje i da se vyrne pri men .. neznam ,... za sega shte mislq kak da go zabravq .. :) blagodarq vi za vsichko pichove i pichki {}{}{} :mrgreen: :smt006

sexy_malinka
05-14-2006, 19:42
Казах му какво изпитвам към него , но мисля , че той няма да ме потърси отново :smt010 :smt010 :smt010 ... каза ми , че все още е много объркан и неможе да вземе решение ... сигурно няма да ме потърси повече никога :smt010 :smt010 :smt010 ... ЛУБОВТА БОЛИ СТРАШНО МНОГО!!! :smt010
Abe mace znae6 li kakov ti predlagam nai dobre go zabravi toi prosto ne te zaslujava,samo se prai na interesen !!!!Ostavi go i nai dobre nameri drugo mom4e ,za6toto mislq 4e toi ne ispitva su6tite 4uvstva kato predi......za6toto ako iska6e ne6to do sega ve4e da be6e napravil.......zna4i nai dobre go osvavi i nai dobre go zabravi ne se qdosvai s nego vse pak ne e edinstvenoto mom4e! :cry: Kolkotot i da ti e trudno naparvi usilie da ne ti puka za nego! :D

Lovebaby
05-16-2006, 18:41
Ами .. щом няма друг изборр .. ше трябва да го забравям .. е не съм лудо влюбена в него че да е болка з аумиране обаче пък щом няма друг избор .. :roll: ше кажа само едно : НЕПОВТАРЯЙТЕ грешката ми да оставите човека до себе си .. просто еи така защото ви е скимнало е искате свобода .. :smt018 :wink: