PDA

View Full Version : Момичетата не знаят какво искат!



04-30-2006, 23:48
Значи днес пътувах с автобуса и едно момиче на около 15-16 години до мен си говореше с приятелки. Момичето каза: "ние момичетата на тази възраст изобщо не знаем какво искаме". Говореха си за момчета. Според вас така ли е? Момичетата в тинейджъпска възраст и особено от 14 до към 18 години, не занят какво искат!

ProstoAz
04-30-2006, 23:50
Има разлика от момиче до момиче...нали разбираш...Зависи си от самия човек според мен - нямаш право да слагаш всички под общ знаменател. :wink:

ATAKABG
05-01-2006, 00:17
Абсолютно е така! Изпитвал съм го на свойта глава!

IdontGiveaFuck
05-01-2006, 00:22
Интересно,че когато става дума за момчета-винаги сте различни и т.н,но говори ли се за момичета-до една сме еднакви.Не ни слагайте под общ знаменател :-)

avril_lavigne
05-01-2006, 00:29
Има разлика от момиче до момиче...нали разбираш...Зависи си от самия човек според мен - нямаш право да слагаш всички под общ знаменател. :wink: Така е!

shalqlqlqlq
05-01-2006, 01:33
Как така какво искат, искат здрав, прав и по-корав :twisted: А тия малките, за да им дойде акъла им тряя един секс, и после, чао...действа :mrgreen:

Jamalska
05-01-2006, 09:02
Аз бих казала друго...Разбира се наистина има такива които не знаят какво искат...
Но другите знаят какво искат и го търсят като опитат с човека..Ако не го намерят се разделят с него и за това той решава,че не знаят какво искат щом са искали в началото а после не...
ли още от началото момичето иска нещо ,което не се харесва на момчето и не е много от очакваните неща(връзка,любов тн)...

dEnIsTy
05-01-2006, 09:12
Как така какво искат, искат здрав, прав и по-корав :twisted: А тия малките, за да им дойде акъла им тряя един секс, и после, чао...действа :mrgreen:
да не си пробвал :!: :?: :twisted: много си далеч от истината за желанията ни... така че тихичко :twisted: :!:

Spider_Web
05-01-2006, 11:17
nqkoi momi4eta naistina neznaqt kakvo iskat no spored men te sa malcinstvo i 6te e dobre ako si ostanat taka...

Absconding
05-01-2006, 11:39
Момичетата в общия случай не знаят какво искат. (на тази възраст)
Момчетата пък знаят - да си топнат чушката.
Е за мене нещата са равнопоставени. Дали няма да знам какво искам, или желанията ми ще се изчерпват с един секс, който на тази възраст дори не представлява нищо особено.. все едно. Ама както се казва, за всяко правило си има изключение. Просто в тази възраст 14-15 .. изключенията са по-малко. :)

п.п. Нормално е момичетата и момчетата на 14 год. да не знаят какво искат. В крайна сметка те още не са напълно изградени личности и не са наясно с желанията си. Пък и има хора на по 30-40, които също не знаят какво искат.

L_i_z_I
05-01-2006, 11:54
Найстина не можеш да слагаш всички момичета под общ знаменател.Аз лично съм имала такива периоди в който да съм объркана,и незнам какво искам от себе си,от останалите и от живота.Предполагам,че при всяко едно момиче има такива периоди,при някой са по дълги,а при други минават за няколко дена :) \:D/

sdw
05-01-2006, 12:21
е аз съм срещал па момиче което на пръв поглед знае какво иска и всичко е 6,но в един момент и тя самата си го призна.

Krem4eto
05-01-2006, 13:50
Да понякога незнаят какво искат,но само понякога!!!

sometimes_
05-01-2006, 14:09
Хах, аз не мисля така !
Няма момиче или жена, която да незнае какво иска - има мъже, които си мислят, че жените незнаят какво искат. Една иска любов, друга - пари, трета - секс, четвърта - богат батко и т.н... Но няма жена, която да няма някаква цел и прави всичко възможно, за да я постигне.
Както казах - има само мъже, които вярват в тези глупости, за да оправдават факта, че са зарязани...

ashly besnata
05-01-2006, 14:31
xaxax sometimes_ e napulno prav/a

penywise
05-01-2006, 15:00
Хах, аз не мисля така !
Няма момиче или жена, която да незнае какво иска - има мъже, които си мислят, че жените незнаят какво искат. Една иска любов, друга - пари, трета - секс, четвърта - богат батко и т.н... Но няма жена, която да няма някаква цел и прави всичко възможно, за да я постигне.
Както казах - има само мъже, които вярват в тези глупости, за да оправдават факта, че са зарязани...

Хохо... не си особено права...

макар, че като видях изброените неща от теб:

пари
богат батко
секс

хих - после да не се сърдите... Щото една от тия 4 иска любов нали ;)
Аз избирам 75%-товия шанс - другите 3 и давам първо тия неща :smt005 :smt005

Labelle
05-01-2006, 16:04
Аз пък си мисля, че жените във всичките си възрасти не знаят какво искат.............. Като получат едно нещо вече се чудят за какво им е и започват да се питат защо не са избрали другата алтернатива..........

Samo_za_teb
05-01-2006, 16:13
Az kato edna ot tezi vaprosni teenager-ka moga da kaja tvardo che znam kakvo iskam,no tova koeto iskam rqdko nqkoi moje da mi go dade i ot tam idvat povecheto problemi,zashtoto vsqka si misli kak da zamesti tova koeto lipsva. Eto zashto povecheto si mislqt che neznaem kakvo iskame,a naprotiv e tochno obratnoto-znaem a nqma koi da ni go dade.

sexy_macka
05-01-2006, 16:13
sometimes_ Пуснато на: 01.05.7 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Хах, аз не мисля така !
Няма момиче или жена, която да незнае какво иска - има мъже, които си мислят, че жените незнаят какво искат. Една иска любов, друга - пари, трета - секс, четвърта - богат батко и т.н... Но няма жена, която да няма някаква цел и прави всичко възможно, за да я постигне.
Както казах - има само мъже, които вярват в тези глупости, за да оправдават факта, че са зарязани...



Az sushto sm suglasna s teb ! \:D/

Deicide
05-01-2006, 16:13
как ше не знаят ..? знаят я .. знаят, знаят ама аз оная си раота на лапешори не давам ....

Over 25 Only!!!

black_dimond
05-01-2006, 19:57
mi ne vinagi no ima momenti v koito i az ne znam kakvo iskam moje bi za6oto zelaniqta mi sa prekaleno mn

mnogomili4kata-sf
05-01-2006, 20:04
Според философията на 1 приятел: "Момичетата не знаят какво искат,но го искат на момента" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Naughty-Girl
05-01-2006, 22:01
Момичетата незнаят какво искат, но винаги го постигат :lol:

n0mak
05-01-2006, 22:04
mdamz... samo Mel Gibson znae kakvo iskat jenite... izqjte se ot qd!! [-X

Jinno
05-01-2006, 22:29
Ами повечето момичета м/у 14-16 години най-вече, найстина не са наясно какво искат. Естествено има и изключения, но повечето са така, много пъти съм го виждал. Обикновено от 16г нагоре почват да се оправят ;)

v0yager
05-02-2006, 05:43
Здравейте...
като видях тази тема и ми стана смешно.
ето ви един струващ си въпрос - дали НАИСТИНА незнаят какво искат? Или това е само което показват на повърхността, за да разкарат 90% от мъжкото население? Мдаам. ;) дойдохме си на думата. Според мен причината за това поведение е че те просто си търсят някой който знае какво иска... и го намират (ако имат късмет). Подсъзнателно всеки знае какво иска.. дори и тя ;)

priti_kiti
05-02-2006, 08:40
Интересно,че когато става дума за момчета-винаги сте различни и т.н,но говори ли се за момичета-до една сме еднакви.Не ни слагайте под общ знаменател :-)

Jinno
05-02-2006, 11:53
Здравейте...
като видях тази тема и ми стана смешно.
ето ви един струващ си въпрос - дали НАИСТИНА незнаят какво искат? Или това е само което показват на повърхността, за да разкарат 90% от мъжкото население? Мдаам. ;) дойдохме си на думата. Според мен причината за това поведение е че те просто си търсят някой който знае какво иска... и го намират (ако имат късмет). Подсъзнателно всеки знае какво иска.. дори и тя ;)
Голям се разбирач извъди :) Като не ти разбира главата не се опитвай да учиш другите на акъл :)

`Death`Whore`
05-02-2006, 11:56
Почти всяка жена и момиче не знае какво иска.

He3HauKa
05-02-2006, 12:47
Kogato iskam neshto vinagi go poluchavam a kogato e ot momche/myj tova stava nai lesno ! :mrgreen: Napalno sam saglasna s sometimes_ zashtoto edna jena vinagi znae kakvo iska i go poluchava ( a tova e nai vajnoto ) :smt016

DeSsY`
05-02-2006, 12:52
Има разлика от момиче до момиче...нали разбираш...Зависи си от самия човек според мен - нямаш право да слагаш всички под общ знаменател. :wink:

Съгласна. :wink:

05-02-2006, 21:46
Много ясно, че не знаят какво искат! По-лошото е, че дори и след тази възраст си остават такива - не знаят какво искат...

ashly besnata
05-03-2006, 15:23
mhm podkrepqm te

Jinno
05-03-2006, 15:54
mhm podkrepqm te
Мда :) И все пак да не забравяме, че има и изключения. Но изказвания от рода на "аз взимам всичко каквото искам" и тн. са супер комплексарски и смешни :) :-D

FizeuRa
05-03-2006, 17:13
аз си мисля че все пак не само ние момичетата,но и дори момчетата та дори и по-възрастните се разделяме на такива каквито знаят какво искат и такива каде не знаят :wink: все пак всичко опира до самия човек и ситуация O:)

Jinno
05-03-2006, 17:24
аз си мисля че все пак не само ние момичетата,но и дори момчетата та дори и по-възрастните се разделяме на такива каквито знаят какво искат и такива каде не знаят :wink: все пак всичко опира до самия човек и ситуация O:)
Ами има го и този момент, но това главно се забелязва при момичетата и то най-вече в определена възраст ;)

_FroZeN_TeaRs_
05-03-2006, 17:49
Вярвам, че има момичета, които наистина знаят какво искат и какво търсят в едно момче ... говоря разбира се за 15-18 годишните ..
Просто аз не съм срещал такава досега .. последните ми две приятелки имаха навика да повтарят някакви заучени фрази "Наистина съм много объркана, незнам какво да мисля, в главата ми е каша" .. Попитах едната, от какво е толкова объркана, дали аз нещо съм сгафил или какво .. а тя цялата работа била в това, че си харесала друг и дори вече ходели от няколко дена, без мое знание ... явно на някои момичета прекалено бързо им омръзват приятелите, а направих толкова много за нея, толкова много :smt011
Оттогава реших, че ми е по-добре да съм сам и дори вече започнах да свиквам със самотното си съществувание ... Не желая да бъда ПОРЕДНИЯ в нечий списък :smt009
Знам, че сам съм родил и в ковчега пак ще бъда сам(by Fisoliny) :-({|=

DeSiTo0o
05-03-2006, 18:04
Има разлика от момиче до момиче...нали разбираш...Зависи си от самия човек според мен - нямаш право да слагаш всички под общ знаменател. :wink:
Suglasna sum s teb! :wink:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-03-2006, 18:53
[quote="Анонимко"]Значи днес пътувах с автобуса и едно момиче на около 15-16 години до мен си говореше с приятелки. Момичето каза: "ние момичетата на тази възраст изобщо не знаем какво искаме". Говореха си за момчета. Според вас така ли е? Момичетата в тинейджъпска възраст и особено от 14 до към 18 години, не занят какво искат![/quote

emi ima i obarkani devoicheta koito neznaqt kade se namirat kakvo iskat i kakvo stava ima i nqkoi koito gore dolu sa naqsno kakvo iskat i malko sa tezi koito veche sa napravili planovete za jivota si . az lichno se prichislqvam kym vtorite 8-[

FizeuRa
05-03-2006, 19:37
колкото и да го мисля... 'всичко с времето си' това е :P всеки да си живее както си иска то после пак до него ще опре ](*,) :wink:

^sladyranka`
05-03-2006, 19:39
ami da ....sega iskame edno samo sled nqkolko minutki dr... a sled 4as ve4e savsem dr ni e v glavata....:)
pak i normalno .. ot vazrasta e
pak i kvo tolkova da se vprqgame sas seriozni ne6ta :-s

I'm the new cancer
05-03-2006, 20:29
Съгласна съм че болшинството от момичета на моята възраст не знаят какво искат.Е,колкото и изтъркано да звучи - "Аз не съм такава".Много добре знам какво искам и точно поради това съм соло,защото това,което искам за момента не ме е намерило,а докато стане това не бих си позволила да си играя с чужди чувства.Виждала съм достатъчно и мога да добия представа как свършва всичко ако си играеш с хората.Така че,момчета, моля ви не се изказвайте толкова общо - "момичетата не знаят какво искат",защото освен "обърканите" и тези,които ви заобикалят има и другаде живот. :wink:

Nadelina
05-03-2006, 20:32
Az znam kakvo iskam...no kogato go polucha veche ne go iskam! :) :) :) :) :) :)

Jinno
05-03-2006, 20:47
Az znam kakvo iskam...no kogato go polucha veche ne go iskam! :) :) :) :) :) :)
Ами значи не го искаш найстина, демек - не знаеш какво искаш :)

FikyScHetOo
05-03-2006, 21:04
Всяка жена знае какво иска, но ...примерно аз не съм сигурна в чувствата си и понякога се измъчвам заради това...иначе не може да се каже че всички жени/момичета са еднакви...

macka123
05-05-2006, 14:24
Има разлика от момиче до момиче...нали разбираш...Зависи си от самия човек според мен - нямаш право да слагаш всички под общ знаменател. :wink: Така е!

PLAMENKO
05-05-2006, 21:34
ако питаш мене те го искат ... като им скимне искат друго... и аидееееееее :-({|=

FikyScHetOo
05-05-2006, 21:37
всяка знае какво иска, но не всяка знае как го изка поднесено...

ebalo si e porodata
05-06-2006, 21:03
iskat ma mene we pederaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii



pp qjte mi mydata

Dr. Kazimbutt
05-06-2006, 21:09
Значи днес пътувах с автобуса и едно момиче на около 15-16 години до мен си говореше с приятелки. Момичето каза: "ние момичетата на тази възраст изобщо не знаем какво искаме". Говореха си за момчета. Според вас така ли е? Момичетата в тинейджъпска възраст и особено от 14 до към 18 години, не занят какво искат!
Те цял живот не знаят какво искат.

Angel_eyes
05-07-2006, 09:57
Малко момичета през периода на пубертета знаят какво искат!Но се намират малки изключения които са сигурни че искат нещо определено и са готови да се борят за него,но това са уверявам ви,наистина малко момичета.На този етап от живота като че ли сериозните неща нямат значение,гледаме как да живеем от ден на ден и да си правим кефа или аз бъркам?[/b]

Jinno
05-07-2006, 20:54
всяка знае какво иска, но не всяка знае как го иЗка поднесено...
Смисъл ?

FikyScHetOo
05-07-2006, 21:12
съжалявам за правописната грешка :oops:
Ми примерно ако иска да успее, знае какво е успеха, какъв успех иска да има, но незнае как по-точно да го постигне.
Ако иска любов, то тя незнае кой ще и я даде, но се бори за това
...или иначе казано жените знаят какво искат, но се доверяват на интоицията си за да го постигнат. Те могат, но трудно избират начина, по който да стигнат до целите си. А честата смяна на тактиките кара околните да си мислят друго...

Da_Bitch
07-10-2006, 02:28
Винаги във всичко има изключения..но аз в тоя случай не съм от тях.. :roll:

koalka
07-10-2006, 05:36
Според мен си зависи от човека,а не от пола.