PDA

View Full Version : Шествие на анархистите ?!?



teenkopele
05-01-2006, 01:28
Хора, утре от 12:00, от пилоните на НДК тръгва шествието на анархистите. Някой от вас мисли ли да ходи или само да отиде да види за какво става въпрос? :mrgreen:
Аз, ако няма какво да правя може и да отида, ама незнам. Не съм решил все още. :o

anonymous464110
05-01-2006, 01:40
6to ti anarhist li si?

teenkopele
05-01-2006, 01:45
Не съм, но ще ми бъде интересно, а и в последно време съм изпушил нещо, незнам защо. :o

Ти?

anonymous464110
05-01-2006, 02:00
az li?hahah sus sigurnost ne... :mrgreen: ako ne spodelq6 takiva politi4eski vuzgledi e absoliutno bezsmisleno da se vre6 na takova 6estvie.ni6to koi znae kolko interesno nqma da vidi6,grupa punkari/sharp/rash/trad. skinove/rudita i t.n. hodqt s lozungi i plakati piqt i se veselqt.

teenkopele
05-01-2006, 02:50
az li?hahah sus sigurnost ne... :mrgreen: ako ne spodelq6 takiva politi4eski vuzgledi e absoliutno bezsmisleno da se vre6 na takova 6estvie.ni6to koi znae kolko interesno nqma da vidi6,grupa punkari/sharp/rash/trad. skinove/rudita i t.n. hodqt s lozungi i plakati piqt i se veselqt.

Пропусна нещо- млатят всеки видян циганин. :o

Communist
05-01-2006, 09:06
Анархистите са по-малките братя на комунистите, въпреки това не ги уважавам :smt011

MidnightScream
05-01-2006, 09:29
TAM SUM ...... nqma da ostana shtoto sum na d-lo ot 1i30 ama she otida :Phttp://digilander.libero.it/theburp/Controinfo/logo_anark.jpg

Communist
05-01-2006, 10:05
TAM SUM ...... nqma da ostana shtoto sum na d-lo ot 1i30 ama she otida :P

Днес на училище ли си?? :shock:

MidnightScream
05-01-2006, 10:08
Хора, утре от 12:00 mi ne sum na uchilishte neska qvnoo... ama utre

05-01-2006, 11:02
Хора, утре от 12:00 mi ne sum na uchilishte neska qvnoo... ama utre

Шествието е днеска, 1ви Май... :mrgreen:

teenkopele
05-01-2006, 11:02
Това горе бях аз. :wink:

Jamalska
05-01-2006, 11:06
И на първи май не се учииии :-s
То 12 вече минава а и не ме блазни иначе идеята:)

teenkopele
05-01-2006, 13:09
az li?hahah sus sigurnost ne... :mrgreen: ako ne spodelq6 takiva politi4eski vuzgledi e absoliutno bezsmisleno da se vre6 na takova 6estvie.ni6to koi znae kolko interesno nqma da vidi6,grupa punkari/sharp/rash/trad. skinove/rudita i t.n. hodqt s lozungi i plakati piqt i se veselqt.

Пропусна нещо- млатят всеки видян циганин. :o


в момента се чудя дали си отишъл на шествието и си тръгнал да млатиш някой циганин...
наистина ще е забавно... муахахахахахахахаххаха

аман от невежи бе деееееееееееба

:-$ :lol:

anonymous464110
05-01-2006, 14:24
brumze 4ovek predi da iztrese nqkoq idiot6tina trqbva da se zapoznae s razlikite m/u sharp/rash/traditional skinheads/rude boys - nazi skinheads.qvno i za teb kato za 98% ot horata dumata skinheadz=nazi no ne te vinq,nevejestvoto e masovo qvlenie i e zarazno.

teenkopele
05-01-2006, 18:00
сподели колко циани видяха да бият...

ако беше отишъл как ли щеше да реагира на големия черен транспрант: Анти Фашистко Дейстивияе....


ама тихо... ти явно си специалист :lol:


Станах едва 11:45 и нямах възможност да отида. :o :lol:

teenkopele
05-01-2006, 18:03
сподели колко циани видяха да бият...

ако беше отишъл как ли щеше да реагира на големия черен транспрант: Анти Фашистко Дейстивияе....


ама тихо... ти явно си специалист :lol:

Никъде не съм казвал, че съм специалист, нито съм се правил на такъв, но както и да е...

:arrow: Да, не ги знаех някои работи и се изказах неподготвен, но нали човек се учи докато е жив? :)

i'm so excited!
05-02-2006, 09:03
е аз пък бях там, разбира се .... къде без мене :D
бяхме повечко хора от миналия път, сигурно благодарение на групата от пловдив, с които след тва доста добре пийнахме.............
единствената пречка събитието да протече нормално, бяха олигофрените от БНС, които се постараха максимално да ни провокират (браво, другари....).. но фуражките си свършиха работата и не ги допуснаха въобще да стигнат до народния театър.
и тъй. другия месец пак :-D

anonymous464110
05-03-2006, 16:22
е аз пък бях там, разбира се .... къде без мене :D
бяхме повечко хора от миналия път, сигурно благодарение на групата от пловдив, с които след тва доста добре пийнахме.............
единствената пречка събитието да протече нормално, бяха олигофрените от БНС, които се постараха максимално да ни провокират (браво, другари....).. но фуражките си свършиха работата и не ги допуснаха въобще да стигнат до народния театър.
и тъй. другия месец пак :-D
nqkoi den 6e si spretnete takova mele s "idiotite ot BNS" 4e 6e vi se zavie svqt...oniq sa ludi ne im dreme da rugnat nqkoi...a ina4e izre4enieto " с които след тва доста добре пийнахме............." potvurjdava tezata mi,4e pove4eto (NE VSI4KI,no POVE4ETO!)hora se subirate tam ob6to vzeto da si dadete povod za piene.tvurde harakterna 4erta za vseki sunarodnik.za sujalenie...

ATAKABG
05-04-2006, 05:25
Точно след шествието тъй наречените 'анархисти' правиха зулуми из София,в една градинка станах неволен свидетел как изпадналите наркомани (анархистите) надраскаха църквата Св. Никола с разни простотии като "Без Бог,без господар" и "Jesus is dead". Това се нарича оскверняване и е голяма простотия. Бог ще ги накаже!

ATAKABG
05-04-2006, 05:31
И ми е много интересно тези позьори,които се правят на 'анархисти' по форумите,осъъзнават ли изобщо какво значи понятието АНАРХИЯ?

АНАРХИЯТА е БЕЗ РЕД,БЕЗ ДЪРЖАВА,БЕЗ ПОЛИЦИЯ,БЕЗ ЗАКОНИ.

А беззаконието до какво води? До престъпления.

Ами те точно това искат пропадналите наркоманчета - да могат да се друсат,да се напиват,да се бият и да драскат по черквите съвсем свободно и никой да не може нищо да им каже.

ПЛЮЕМ ВИ НА АНАРХИЗМА! :mrgreen:

i'm so excited!
05-04-2006, 08:22
да, и аз се издразних на тва, че са драскаха върху църквата, да и аз бях против, беше тотална дрисня от негова страна, да, видях кой го направи, бяха двама или трима човека ако си следял внимателно, а ние колко бяхме? знаеш ли? вероятно мъничко повече от 2-3 нали? а знаеш ли също така, че и останалите бяха толкова вкиснати колкото и аз? така че не ни причислявай всички към простащината на някои хорица... но въпреки тва останах докрая да вися пред рпу-то, защитих ги (част от които въобще не бяха направили нищо), изядох палките, защото 'солидарността между хората ... тралалала....'.
ама ти какво си мислиш бе, видях ви много добре едни момченца как седяхте и се цъклехте смотано, един от тях го видях и на протеста как се беше домъкнал с бнс.. смешки :-D сега много ни псуваш, ама защо тогава не дойде да го направиш в очите а?
деееба и ...

АНАРХИЯТА е БЕЗ РЕД,БЕЗ ДЪРЖАВА,БЕЗ ПОЛИЦИЯ,БЕЗ ЗАКОНИ.
вили е прав, че трябва да научиш другата гледна точка на нещата, а не едно си баба знае едно си баба бае...
а аз повярвай ми достатъчно добре знам какво е анархия, не е нужно точно ти да ме поучаваш.

а на justinsfhc да кажа, че когато бях на протест - протестирах. а какво правя преди протеста или след протеста си е лично моя работа=)

ATAKABG
05-05-2006, 06:18
Човекът е така устроен,че НЕ МОЖЕ ДА ЖИВЕЕ НОРМАЛНО,ако няма кой да го управлява и ако няма закони,полиция и така нататък. Просто настъпва анархия в буквалния смисъл - беззаконие,безредици.
И аз попринцип съм против репресивните органи,но друг начин просто няма. Така че дори идеята за "анархизъм" да е свестна в оригиналния си вариант,тя е неприложима. А тези наркомани,които се изживяват като 'анархисти' примернп из София съм сигурен,че изобщо не държат на идеалите на "анархизма",а просто са позьори и се чудят с кой да се напият и надрусат и за това движат в такива компании.


i'm so excited!,не знам за какви момченца говориш. Аз лично не съм ходил на митинг на бнс и не ме интересува. Бях случаен минувач през градинката точно като станаха тея зулуми. Ако такива надписи,надраскани по свято място като църква са нормални за вас,то за мен не са.

machoka
05-05-2006, 10:50
И ако някой реши да граби сред анархистите, какво се получава?

Как ще се развиват като съвкупоност, като общност, след като всеки ще изисква своето си и няма да има водач, който да ги обедини ? :-k

machoka
05-05-2006, 11:08
Разбирам що-годе, но отново бих искал да напомня, че това си е чиста утопия. Не разбирам кое те привлича в нещо, което сам знаеш че е практически неизпълнимо? ;)

Същото е, все едно аз да вярвам в комунизма - не теория..перфектен братче, лайф из лайф дето се вика, но уви, няма такива филми.

Човешката раса е твърде ограничена за да живее свободно, тя ще се самоунищожи. Тя и така ще го направи, но при едно анархично общество ще е твърде бързо, да не говорим пък за българите в частност ..

При твоят модел с атома има застой - седи си един човек на върха, другите 'преживят', нямат интерес да се развиват. Докато при пирамидата - създава се среда на конкуренция, която се бори ожесточено да стигне до върха. И говоря за честната борба - 'кариеристиката', демек.. американския начин на живот - бачкаш, бачкаш като ненормален, развиваш се в инкубационната среда на конкуренцията, която зачева нови и нови 'умове' и капацитети в дадени области, за да достигнеш онзи така мечтан връх.

Подобно общество ще се развие много по-бързо, неговата перспектива е прогресът, докато същата при анархистите е просто един застоял начин на живот - всичко е решено ясно и точно и..си седи така.

ATAKABG
05-10-2006, 03:17
Разбирам що-годе, но отново бих искал да напомня, че това си е чиста утопия. Не разбирам кое те привлича в нещо, което сам знаеш че е практически неизпълнимо? ;)

Същото е, все едно аз да вярвам в комунизма - не теория..перфектен братче, лайф из лайф дето се вика, но уви, няма такива филми.

Човешката раса е твърде ограничена за да живее свободно, тя ще се самоунищожи. Тя и така ще го направи, но при едно анархично общество ще е твърде бързо, да не говорим пък за българите в частност ..


Точно! И аз това се опитвам да им обясня,но май някои не искат да разберат.
То и комунизма,и фашизма като идеи са добри начини на управление,но както виждате са неприложими и се израждат в нещо лошо.

stop_the_war
05-11-2006, 19:25
ее, не знаех, че има толкова анархисти във форума, браво
да живее свободата!

doctordre
05-11-2006, 19:50
ее, не знаех, че има толкова анархисти във форума, браво
да живее свободата!
:smt075 :smt067 :smt068 :smt070 :smt062 :smt021

stop_the_war
05-11-2006, 20:37
ее, не знаех, че има толкова анархисти във форума, браво
да живее свободата!
:smt075 :smt067 :smt068 :smt070 :smt062 :smt021



кво ще рече тва? заплаха за убийство?

doctordre
05-12-2006, 09:21
мне, просто ненавиждам такива хора

Communist
05-12-2006, 20:44
мне, просто ненавиждам такива хора

Защо ненавиждаш хорицата бе. И те заслужават да живеят, пък и анархизма не е лоша идеология... :lol:

i'm so excited!
05-12-2006, 21:16
мне, просто ненавиждам такива хора
:lol:

doctordre
05-12-2006, 21:44
мне, просто ненавиждам такива хора

Защо ненавиждаш хорицата бе. И те заслужават да живеят, пък и анархизма не е лоша идеология... :lol:
никой не е казал че не трябва да живеят, не ми допада изобщо тази идеология...