PDA

View Full Version : искам да сам с него но обстоятелстгвата не го позволяват



divakuchka
05-01-2006, 00:50
ве4е 3 месеца сам разделена с бив6ив6ия си приятел,но все оште не мога да го забравя!!!!! А 1-вото лошо нешто е че си има друга заради която ме зарязар а 2-то от което може би някои доста ще се шокират е че във всеки един момент аз знам каде и с кого е понеже имам паролата от Skypa му!!!! хахахаххахааахаах и наи-интересното е 4е когато знам каде е и с кого не ми пука но когато го жидя с нея ми идва да ско4а и да направя някоия глупост!!! помогнете ми някак наистина сам много обаркана..........А ако трагна да жи распражям за характера му няма да пожяржате 4е такав 4ожек ваоб6те саштествува,но к'во да се прави все такива ме привли4ат моля ви даите ми салей :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 \:D/ =; =D> :twisted: 8) :lol: :!: :o :D :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

avril_lavigne
05-01-2006, 00:59
Не разбрах само какъв съвет трябва да ти дадем???Той те е зарязал,заради друга,което ще рече,че няма чувства към теб...Понякога трябва да се примирим с обстоятелствата,колкото и да ни е гадно.

prinkstan_girl
05-01-2006, 07:00
a ,mili4ka p1rvo si opravi pravopisa i togava ste govorim.Az ne mogax da pro4eta kakvo e stanalo ot tolkova mnogo pravopisni gre6ki,,,ZAMISLI SE ZA PRAVOPISNATA SI KULTURA :-k #-o :idea: ,STE TI TRQBVA!! [-o< :idea: :D

05-01-2006, 07:57
а ти земи пиши на кирилица!

MidnightScream
05-01-2006, 08:25
А ако трагна да жи распражям за характера му няма да пожяржате 4е такав 4ожек ваоб6те саштествува,но к'во да се прави все такива ме привли4ат моля ви даите ми салей :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 \:D/ =; =D> :twisted: 8) :lol: :!: :o :D :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: mi kat mu e tolko ... "QK" haraktera dali shteshe da te zareje m? a teq usmifki det si gi tyrila (tolko mn ) radvat hahaha :-D :-D :-D

MidnightScream
05-01-2006, 08:27
a ,mili4ka p1rvo si opravi pravopisa i togava ste govorim.Az ne mogax da pro4eta kakvo e stanalo ot tolkova mnogo pravopisni gre6ki,,,ZAMISLI SE ZA PRAVOPISNATA SI KULTURA :-k #-o :idea: ,STE TI TRQBVA!! [-o< :idea: :D abe vie dobre li ste... nqma nqma pravopisni greshki. a prosto pishe ж вместо в... mi kat ne e sviknala taka e ko vednada se praite na mn gramotni pfff

Krem4eto
05-01-2006, 13:11
Не разбрах само какъв съвет трябва да ти дадем???Той те е зарязал,заради друга,което ще рече,че няма чувства към теб...Понякога трябва да се примирим с обстоятелствата,колкото и да ни е гадно. :smt023

YO
05-02-2006, 18:14
Той те е зарязал заради друга :)shto taka :) se unijavash ako tolkova beshe svesten deto go xvalish ne mislish li 4e oshte shtqxte da ste zaedno :) mi taka samo se samonaranqvash i se unijavash se shte se nameri nqkoi :) svqsno mom4e xaide jivota produljava

EnJoY ThE LoVe
05-02-2006, 20:05
Емми щом има друга трябва да се примириш с факта,че вече не те обича.И аз ся съм в подобно положение и се опитвам да се примиря,защото пробвах всичко и накрая нищо.

ExTr3m3_GiRL
05-02-2006, 20:16
Той е с друга....примири се....не се излагай и не се унижавай да го следиш каде и с кого е постояно било то по скайп :roll: [-(
Просто затвори страницата с бившето гадже ии давай с друг..няма смисъл [-X