PDA

View Full Version : 1 Май - Ден на труда и работническата солидарност!



Communist
05-01-2006, 08:27
Честитя на всички най-светлия (нерелигиозен) празник на планетата! Радвайте се другари! =D> =D> =D>
И не забравяйте мотото: Пролетарии от всички страни - обединявайте се!

the_o.c_girl
05-01-2006, 08:41
10x i na teb stranen profil

hamilcar
05-01-2006, 08:51
Честит празник и от мен.

П.П. Авторе този твой профил ме изкарва извън кожата.Как мразя комунизма.Това само като информация :)

Communist
05-01-2006, 09:04
Казвате че ми е странен профила? Еми аз си споделям доста от тези идеи, така че..... \:D/
П.С. искам само да кажа че съм на 18, не съм в "третата възраст"

05-01-2006, 09:15
Ама то празника трябва да е за вси4и без зна4ение млади или стари вси4ки сме еднакви (нали това ни у4ише комунизммът)

SeXyTo_f
05-01-2006, 09:18
Освен че е ден на труда, сестрами има рожден ден....нече има нещо общо :lol:

Martos
05-01-2006, 09:20
Общото е 4е заедно ще се трудите?!

MidnightScream
05-01-2006, 09:21
az pa ujasno mn se qdosvam! nali e den na truda za kfo ne rabotqt magazinite iskah da si kupq gumenki :D znam che sum egoist :mrgreen:

Martos
05-01-2006, 09:29
То като си се заврял в онзи квартал акво искаш
да ти работят магазините :D

Communist
05-01-2006, 09:34
Моля другари не се карайте на този велик ден [-X

Ipolit
05-01-2006, 09:40
Четит празник!

http://www.plp.org/images/fist.gif

MidnightScream
05-01-2006, 09:54
То като си се заврял в онзи квартал акво искаш
да ти работят магазините :D v koi kvartal weeeeeee :-D (ne se karameee spokii)

sherry
05-01-2006, 10:04
Честит празник и от мен! :)

Martos
05-01-2006, 10:09
тук съм за теб винаги SHERRY
споко

machoka
05-01-2006, 10:15
Казвате че ми е странен профила? Еми аз си споделям доста от тези идеи, така че..... \:D/
П.С. искам само да кажа че съм на 17, не съм в "третата възраст"

Тогава е смешно да твърдиш, че почиташ тези утопични възгледи и целия абсурдизъм, представен ни от режима и изоставил ни с развитието ни за около 20-на години.

Martos
05-01-2006, 10:24
Не важно да приписваме словата на Иван Хаджийски ,но трябва и да ги разбираме. вси4ко това което каза MACHOKA можеше да се напише с много по-прости думи .Това неговото е признак на ниска интелектоалан способнос(не се караме просто пишете хора така 4е вси4ки да ви разбират)има и малки и големи все пак

air_J
05-01-2006, 11:23
Комунизма като идея не е никак лошо, но друг е въпроса, че като реализация е тотално неосъществимо, за справка - България.
П.С.> Сега всеки ден, всеки час, навсякъде, има мат`риал! :-({|=

machoka
05-01-2006, 12:04
Не важно да приписваме словата на Иван Хаджийски ,но трябва и да ги разбираме. вси4ко това което каза MACHOKA можеше да се напише с много по-прости думи .Това неговото е признак на ниска интелектоалан способнос(не се караме просто пишете хора така 4е вси4ки да ви разбират)има и малки и големи все пак

Какво каза, че не те разбрах, извинявай? :-k

RoyTheReaper
05-01-2006, 13:07
а знаете ли защо е точно 1 май???

imalo e nqkakva sta4ka v Chicago prez 19 vek, koqto e bila potu6ena s nasilie i e imalo i jertvi. mai tova be6e.


Комунизма като идея не е никак лошо, но друг е въпроса, че като реализация е тотално неосъществимо, за справка - България.
П.С.> Сега всеки ден, всеки час, навсякъде, има мат`риал!

az puk mislq 4e komunizma e edna dosta tupa ideq. kak taka horata 6te sa ravni po materialen status? ne samo e nevazmojno, no i absurdno.

Communist
05-01-2006, 13:54
относно комунизма има добри идеи, но това, което е било в СССР и целия източен блок е болшевизъм или още познато като държавен монополизъм...
шибана тоталитарна система на болшевики и престъпници, която няма нищо общо с комунизма...

Не трябва да сравняваш Сталинския болшевишки комунизъм с Комунизма от 70те и 80те където беше далеч по-либерален и плодотворен... [-X

hamilcar
05-01-2006, 14:32
относно комунизма има добри идеи, но това, което е било в СССР и целия източен блок е болшевизъм или още познато като държавен монополизъм...
шибана тоталитарна система на болшевики и престъпници, която няма нищо общо с комунизма...

Не трябва да сравняваш Сталинския болшевишки комунизъм с Комунизма от 70те и 80те където беше далеч по-либерален и плодотворен... [-X

За кой е бил плодотворен.За хората които са били пращани в Белене ли да копат в мините като луди.Най-големите учени на България в мините.Е то все пак не е лесно да сложиш на власт някакъв идиот като Бай Тошо.Който в 4 буквена дума прави 4 грешки.Както казаха вече заради този комунизъм сега сме на този хал.

machoka
05-01-2006, 14:42
плодотворен за паразитите, които по цял ден спяха и грухаха на разни постове по разни институти и прочие дирекции, без да свършат реално никаква работо...


и после се пръкват разни дечица на същите елементи, които слушат как едно време е било по- добре...

сигурно е плодотворно да не можеш да разкажеш един виц, да не можеш да слушаш "упадъчна, западна музика" и да си купуваш банани и кренвирши само по Коледа...

:idea:

То да беше само това.. фарса на комунизмът /добре де, социализъм :shock: / е несравним с нищо друго.. какво да кажем за черните печати, за невъзвращенците, за невъзможността да излезеш в други страни освен в соц лагера, за прокудените насилствено хора от България, за хората на изкуството вкарвани в затвори, за цензурата върху печата и писателите.. за .. за ... до утре могат да се изброяват.

За това сме на този хал - защото дай му на българина да 'жмуа' кебачета всеки ден и да почива на морето с месеци и.. гледай сеир.

anonymous464110
05-01-2006, 14:48
относно комунизма има добри идеи, но това, което е било в СССР и целия източен блок е болшевизъм или още познато като държавен монополизъм...
шибана тоталитарна система на болшевики и престъпници, която няма нищо общо с комунизма...

Не трябва да сравняваш Сталинския болшевишки комунизъм с Комунизма от 70те и 80те където беше далеч по-либерален и плодотворен... [-X
nai-plodotvoren be6e prez 1986ta nali,curvul selski? :smt013

Santino
05-01-2006, 17:32
Днес в моя град имаше нещо като митинг.
Сутринта в 10-11ч. видях една дълга колона хора, по-дълга от шествието за обесването на Левски , на които средната възраст беше 70-80 години. Отгоре на всичко и кмета беше там, редом до венците, рамо до рамо с другарите си. Отиваха на паметника на баба Цола.
Следобяд щели да празнуват в един ресторант. И наистина ...преди 1 час минах от там и ги видях :-). Всички пият, ядат и танцуват (колкото могат и колкото ги държат кокалите). Няк'ъв се дереше на микрофона, опитвайки се да пее българска народна песен. :-({|=
Идилия. Другарите се трудят. Живи и здрави да сте комуняги, другото правителство пак вие го изберете, не оставяйте никакъв шанс на младите да изберат под чия опека да живеят! ](*,) ](*,) ](*,)

Наздраве! ](*,) ](*,) ](*,)

Communist
05-01-2006, 17:53
и все пак защо ли си мисля, че говорим със 17 годишен син на някой от номенклатурата, който се е наслушал на приказки колко добре е било преди, защото тогава за да си някой не се е искало умение (освен това да ближеш задници) и т.н.
или пък бащата е фуражка...

Искам да ти кажа че баща ми е бил никой по време на социализма, само за информация. Даже са го смятали за "отрицателен елемент".

vra4ka
05-01-2006, 20:28
Тц, не превръщайте идеята за този празник в идея на комунизма. За комунизма всеки може да си има мнение.
За този празник не мисля, че има мнения.
Жалко е че в България не се празнува както трябва.
Всъщност две трети от хората на нашата възраст не знаят за какво става въпрос. Другаде по света хората наистина празнуват. Тук по телевизията го караха като обикновен ден
](*,) ](*,) Редно е в България човешкия труд повече да се уважава......

Devilsplaymate
05-01-2006, 21:32
Честит празник и от мен! :)

teenkopele
05-01-2006, 21:34
Честит празник на всички и от мен. :wink:

cannabinoid
05-02-2006, 08:14
Не знам, но вчера (1 Май) Морската градина във Варна беше пълна с мангали. Тези хора ако мога така да ги нарека са най-голямата мизерия. Един скивах да пикае в един фонтан. Всички бяха с по 1 тон гел, зализани и с кожени якета разпирасе.
http://server2.uploadit.org/files/lisuger-Rotation.jpg
Аз съм възмутен. Всички на сапууууууун!

Santino
05-02-2006, 13:00
И те знаят, че ще ядат безплатни кебапчета на изборите, но само ако гласуват за БСП.
Вижда се, че отчитат празника. Веселят се. Всеки се весели по негов си начин. Начина на хората от снимката може да се сравни с хунските войски и по-точно, когато хуните нападат. Те опустошават, рушат, викат, имат си свой кодирани думи, дори и нещо като език. Пикаят във фонтани, мажат се с гел и поддръжават на Кондьо. ЕВАЛА БСП! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!