PDA

View Full Version : kakvo mislite?



05-01-2006, 08:01
Kakvo mislite e tova,da ste imali dulga vruzka s edin 4ovek i da ne si govorite.Kogato mu zvunnete toi vinagi da otklikva,no za pred vsi4ki ostanali da se durji meko kazano nenormalni-pred priqtelite si govori za vas nqkakvi gluposti,pravi se 4e ne vi poznava,a kogato ste v tqh sus sestra mu,da vliza da tru6ka vrati i fizionomiqta mu e nqkva super ubidena!Za tazi dulga vruzka se ima v predvid 4e 90% toi vi e naranqval.Kato kakvo ocenqvate tova povedenie?Na kratko-pred horata prai nqkakvi demonstracii,4e ne mu puka,kogato vi vidi liceto mu izcqlo se promenq i prosto pravi nqkakvi neadekvatni ne6ta v opita si da pokaje draznenie ili nz kakvo,a v su6toto vreme vinagi kogato mu klipnete primerno da zvuni da otklikva!az ne moga da si go obqsnq!za tova vi pitam,tui kato mi se vijda stranno:)

cMeTaHka
05-01-2006, 09:42
pfff mi moje da si go obidil toq 4ovek s ne6to...mojeee..hm,moje da se pravi pred drugite i da si otri4a 4uvstvata poradi pri4ini izvestni samo na nego zasega.spored men s takuv 4ovek trqbva da se sedne i da se pogovori za otno6eniqta v tazi vruzka i ot dvete strani :!:

sometimes_
05-01-2006, 11:04
Явно още има чувства към теб, но се опитва да ги прикрие... :-k

LP_girl_14
05-01-2006, 12:24
Опитва се да се прай на недостъпен,опитва да се да се прави на силен,само че маската му не може да прикрие това,което наистина чувства ;-)

05-01-2006, 13:45
mi to ot edno 7,8 meseca nqma vruzka.I povedenieto mu mi e stranno

nunki
05-01-2006, 20:30
ne e stranno daje e normalno za mom4etata da se pravat na interesni qd go e 4e ve4e ne e s tebe i ako ti si go ostavila o6te po zle pravi se na surdit i na silen poneje go e qd 4e nqma s koi da si igrae ve4e ne mu obru6tai vnimanie zabravi go

ExTr3m3_GiRL
05-01-2006, 20:36
Мисля, че още има чувства към теб, но не иска да си признае, не иска да ги показва....за това се прави, че не му пука за теб. Не иска приятелите му да разберат, че те харесва....и аз съм правила така... :roll:

05-03-2006, 11:42
KATO GLEDAM KOLKO MALKO OTGOVORI ,QVNO NE SAMO AZ NE MOGA DA SI OBESNQ TOVA NENORMALNO POVEDENIE:)

Labelle
05-03-2006, 11:53
Начина , по който е завършила вяръзката ви? Явно е много наранен и го е страх да покаже отново чувствата си, или ако той е бил виновен е гузен за стара постъпка и му е неудобно. Но повече ми прилича на някой зарязан, който не може да се пребори със себе си и за да не е смешен в очите на другите се прави на непукист.

05-03-2006, 12:12
e da sled kato me naranqva6e dosta puti go zarqzah....