PDA

View Full Version : obyrkana.....



Legally_Blonde
05-01-2006, 08:46
Първо извинявайте,че ви занимавам с мойте глупости,но наистина не знам каво да правя ](*,) имам чувството,че съм в някаква дупка и не знам кога ще изляза от нея.
Моята най-добра приятелка учи в иконома.И преди тя се забиваше с един пич,ама нищо не се получи.Аз мн се сближих с него и неговият клас.Неговия най-добър приятел мн ми харесва :oops: Мн е сладичък и добричък и абее паднах си по него и тва е.Обаче те двамата(момчето по което аз си падам и неговия и моя фр.)са адски заети.Само тренировки,училище..никакв време нямат.И с пича по-който се зарибявам почнахме да си писхем и само някакви намеци и се се базикам няма ли да ме взимаш ала бала и тои лятото и си смени ника на "нека бъде лято.." и после ми писа коментар във флирта и аз го коментирам,защото беше написал не всеки може да си има 1 барбие и аз му викам някой могат и той ми каза:"някои...които имат време...:S"И не знам снощи си е писал с моята фр и я е казал..тя ме зарибява нали?оххх как да постъпя..всичко може да са само намеци,но как да разбера?

dEnIsTy
05-01-2006, 09:04
май май....не му пиши малко :-k ако те потърси може би иска нещо..нз :-k леко сложничко :wink:

cMeTaHka
05-01-2006, 09:53
emi 6to ne si razmenite telefonite?!

IKisseDAGirL
05-01-2006, 10:24
мм според мене щом е питал приятелката ти това, значи е мааалко по-сериозно от обикновените намеци :P :-)

аз мисля, че той в момента е объркан, тъй като иска да е с теб, но:
1-во:arrow: не смята, че ще има достатъчно време за теб, тъй като е толкова зает, а не би искал на приятелката му да й липсва нещо :)
2-ро:arrow: задава си абсолютно същия въпрос като теб (дали не е просто безобиден флирт?!), страх го е да направи нещо и за това иска да му мисли, когато ще е вече напълно убеден 8)

най-добре ти или приятелката ти да му обясните, че ти наистина го харесваш :D така ще е свършена половината от работата
след тва вече си сядате само двамката на някое усамотено местенце и ти започваш да му обясняваш на дълго и на широко как това, че бихте прекарвали малко време заедно не е чак такъв проблем за теб, тъй като много си падаш по него, разбираш го напълно и си готова на малко лишения само и само да сте заедно ;-)
дори и да не е много така, ти пак му наговори малко сладки приказки, че да се поразтопи мъничко и да ти падне в ръчичките :P :D :oops: :mrgreen: 8-[ :smt016 O:)
УсПеХ миличка

sometimes_
05-01-2006, 10:28
мм според мене щом е питал приятелката ти това, значи е мааалко по-сериозно от обикновените намеци :P :-)

аз мисля, че той в момента е объркан, тъй като иска да е с теб, но:
1-во:arrow: не смята, че ще има достатъчно време за теб, тъй като е толкова зает, а не би искал на приятелката му да й липсва нещо :)
2-ро:arrow: задава си абсолютно същия въпрос като теб (дали не е просто безобиден флирт?!), страх го е да направи нещо и за това иска да му мисли, когато ще е вече напълно убеден 8)

най-добре ти или приятелката ти да му обясните, че ти наистина го харесваш :D така ще е свършена половината от работата
след тва вече си сядате само двамката на някое усамотено местенце и ти започваш да му обясняваш на дълго и на широко как това, че бихте прекарвали малко време заедно не е чак такъв проблем за теб, тъй като много си падаш по него, разбираш го напълно и си готова на малко лишения само и само да сте заедно ;-)
дори и да не е много така, ти пак му наговори малко сладки приказки, че да се поразтопи мъничко и да ти падне в ръчичките :P :D :oops: :mrgreen: 8-[ :smt016 O:)
УсПеХ миличка
Мда, съгласна съм с това мнение... :wink:
Успех!

Krem4eto
05-01-2006, 13:31
emi 6to ne si razmenite telefonite?!

Ми да!!!И го питай какви са му чувствата!!!