PDA

View Full Version : ИтАлИаНсКа ЛюБоВ



05-01-2006, 10:29
Здравейте!Всички разказвате вашите истории, реших и аз да споделя моята.Пролетната ваканция бях на екскурзия в Италия.Естествено всичко беше супер.Случайно се запознах с няколко италианеца в хотела, защото бяха в съседната стая.Още от първата вечер си говорихме с тях - аз със сестра ми и още една приятелка.Много яко си беше и доста смешно докато се разберем...защото не знаеха английски, а ние малко италиански.На втората вечер след като се прибрахме в хотела тяхната врата не беше отворена, както предишната, но аз оставих нашата отворена.След малко моят човек се приближи и каза scusa означава извинете/извинявай и ме попита какво правим и дали ще излизаме вечерта.Говорихме си малко пред вратата и след това отидохме в тяхната стая уж да гледаме мача с МилАН от шампионската.Седяхме в тяхната стая този път само аз и сестра ми.Аз бях на неговото легло на момчето, което ми направи най -много впечатление, казва се Майкал и си говорихме.Сестра ми си тръгна щото беше вече късно и аз останах сама с три момчета :oops: после с Майкал се гледахме право в очите без да си казваме нищо, след това се приближихме един към друг и след малко тои ме прегърна после ме целуна и така...За по удобно легнахме на леглото и така ...беше супер яко но не сме правили sex.По някое време реших, че е време да си тръгвам и той ме изпрати до моята стая.Никога няма да забравя целувките му, беше супер.На следващата вечер ние се прибрахме малко по късно и след вечеря всеки по стаите.Аз пак не бях в моята стая този път сестра ми изобщо не влезе с мен.Всичко беше перфектно и останах цяла нощ при него в неговата стая, в неговото легло... :oops: Но това беше последната ни вечер заедно, за съжеление не знам дали ще го видя пак.Още на другия ден ми се обади по телефона, говорихме си, после след няколко дни вече като си бях в България пак ми званна, още си пишем smsи но само това...дори не мога да го видя...очите му,лицето му...голям сладур е :smt007 .Липсва ми но не се заблуждавам, знам че едва ли отново ще го видя някога :(

Е това беше моята история, исках просто да я споделя, не искам от вас съвети просто, който иска може да каже мнението си.GRAZIE благодаря на всички, които я прочетоха цялата \:D/

MaCeTo_
05-01-2006, 13:19
Прекрасна история :) Хубаво преживяване си имала, уви, за кратко. Те италианците имат един такъв чар убийствен :P от личен опит знам :mrgreen: . В интерес на истината при желание и от двете страни, защо да не се видите пак? Той на колко е? Ако е достатъчно голям може да ти дойде на гости примерно или знам ли :-k Хубаво е, че имаш някакви координати, което дава някаква надежда :). Аз също имах едно такова подобно преживяване, само че моята любов дойде тука на почивка в България, така се запознахме. 10 дена лИбоФ, либоф...ама аз съм голяма патка и прекъснахме връзка #-o . Както и да е, не следвай моя пример ами си гледай италианската любов преди да е отлетяла \:D/

zaharcheto_f
05-01-2006, 13:53
Мерси много за отговора, има малка надежда, защото е на 19 a аз съм на 16 все пак има някав шанс да дойде лятото, не сме говорили скоро за това, единственото, което искам е да не прекъснем връзката :roll: :smt006

Krem4eto
05-01-2006, 13:56
За съжаление може наистина повече да не го видиш...Продължавай напред и не давай надежди на онова момче...

rusalkata_
05-01-2006, 20:12
наистина супер изживяване си имала.аз снощи се прибрах от Италия(кво съвпадение,а?).за съжаление не говоря италиански и не се запознах с италианчета,въпреки че един ме изкефи страшно мн. :-D както и да е.при теб има вероятност да се видите отново.той има навършени 18,така че няма проблеми да дойде тук... :) айде успех! :D

ExTr3m3_GiRL
05-01-2006, 20:20
Страхотна история наистина :smt007 :oops:
Да, може да не се видите, но ти трябва да имаш надежда и да не прекасваш връзка с него...пишете си пък какво може някой ден да се видите. А и защо да не е скоро? Той е на 19 и може да дойде в България, а и на теб може да ти се отдаде възможност да идеш в Италия :mrgreen:
УСПЕХ!!! \:D/

^Pretty{}Girl^
05-01-2006, 20:50
mn gotino :} no ne vazlagai golemi nadejdi 4e shte moje da se vidite pak daje da ne kazvam nikakvi .....

zaharcheto_f
05-01-2006, 20:57
mersi mnogo za vsichki otgovori...ne si mislq 4e nai-logichnoto neshto e da se vidim otnovo no vse pak posledna umira nadejdata

white_chik
05-02-2006, 09:43
qvno v italiq naistina si q ima lubovnata magiq :smt007

IKisseDAGirL
05-02-2006, 12:56
не взимай нещата прекалено на вътре, за да не се чувстваш зле
приеми, че е било от онези красиви авантюри, които ти носят хубави емоции, но нищо повече - просто малко приключение, което ще остане сладък спомен за в бъдеще :oops: :D ;-)
имала си готинко преживяване, била си с яко момче, дал ти е няколко целувчици и си си изкарала супер :smt058 :smt050 сега можеш само да си спомняш с усмивка за случилото се O:)
не се впрягай прекалено, защото няма да има никаква полза - ясно е, че всичко е приключило, от тук нататък ти си решаваш дали да се превърне в сладък момент от миналото или в източник на много блъскане на главата в стената, чудене, тревоги и т.н. :wink:

sexy_play_baby
05-02-2006, 13:03
Страхотна история :smt007 ама може наистина повече да не го видиш
но не се впрягай сега можеш единствено да си спомняш за това но може и да се дойде в България или ти да отидеш в Италия :D
Успех ! :wink:

Shadow_Walker
05-02-2006, 13:47
Било е супер, изкарали сте си страхотно - това е най-важното.Хубавите спомени, забавлението :wink: Вярно може би няма да го видиш отново, но важното е да не забравяш щтастливите мигове и един ден да се сещаш усмихната за тази случка :)
Пък и може да го видиш отново-всичко е възможно :P

ATAKABG
05-04-2006, 03:04
Ще ти остане хубав спомен само. :) Това е тъй наречената 'невъзможна любов'. Въпреки че защо някой ден да не се видите отново...

Glezlata
05-04-2006, 20:27
Lele ebati gotinata istoriq...trupki me pobiha ot kef.Super qko zvu4i =P~

sexy_dizzy
05-05-2006, 16:39
Много яка историйка!Силно се надявам тя да е с отворен край!Поне те успокоява,че чувствата ви са взаимни и поддържате връзка!