PDA

View Full Version : как да жзема правилното решение



Мони
05-01-2006, 12:13
От 4три години сам влюбена в едно момче,а то неми обръщаше никакво внимание,но от един месец ходим заедно на кафе,постоянно ме прегръща хваща ме за ръката и т.н.Можеби е жъпрос на време да ми предложи,но ако ми предложи тои ще изка да спи с мене........?Какво да правя помогнете ми..колкото до информацията той е на 17 аз на 14 :smt008 :(
[/code]

peperud4icata
05-01-2006, 12:17
mi obqsni mu 4e ti ne iska6 da spi6 s nego vse o6te.ako tolkova mnogo nastoqva-razkarai go :roll:
moje da se e sblijil s teb samo za6toto nqma s kogo i kato vijda 4e ti si vlubena v nego i si e kazal "o,6to pak da ne q probvam".
kolkoto i da si vlubena i zagubena, vinagi misli s glavata so :!:
succes :wink:

dream_for_you
05-01-2006, 12:17
не е задължително веднага да спиш с него.все пак ако е свестен и наистина те харесва би се сеобразил с теб и би почакал.ако пък чак толкова настоява,поговорете и му обясни,че още не си готова
УСПЕХ!!!

LP_girl_14
05-01-2006, 12:21
Ако наистина тва момче ти харесва-бъди с него!И ако той наистина изпитваз нещо към теб и ти си убедена в това,значи той ще те чака колкото е необходимо и ще го направите когато и двамата се почувствате готови.Пък ако си мислиш че той иска да е с теб само заради секса,тогава просто не се занимавай с него ;-)

Krem4eto
05-01-2006, 13:48
Той би ти предложил само секс така че няма смисъл!Той само ще се подиграе с теб!ВНИМАВАЙ!

Labelle
05-01-2006, 17:21
Защо реши, че ще иска секс??? Да ти е казвал такова нещо??? И защо въбще трябва да ти предлага за да започнш да излизаш с някой нужно ли е задължително да присъства детския въпрос "Искаш ли да си станем гаджета. ? " Я по-сериозно продължавай да си излизаш с него дръж се миличко , но и на ниво и нещата ще потръгнат от само себе си . Той сам ще ти каже какво изпитва и какво иска.

L_i_z_I
05-01-2006, 19:11
Ако тръгнете ще бъде съвсем нормално той да иска секс.Все пак момче е,на 17 е и има нужди.Но само ти можеш да решиш кога ще го направите,защото когато не си готова и го направиш това може да ти донесе сериозни последствия за по нататък и дори може да се отвратиш от секса.Затова не бързай.Направи го когато се чувстваш готова \:D/

black_dimond
05-01-2006, 19:46
az li4no ne vijdam problem vse pak tova sa samo 3 godini razlika no trqbva da o4akva6 i 4e toi po nqkoe vreme naistina 6e si poiska sex

nunki
05-01-2006, 20:47
ako toi naistina ima 4uvstva kum tebe 6te te 4aka kolkoto e neobhodimo ti sama trqbva da re6i6 dali da spi6 s nego ili ne se pak si na 14

{L}{1}{L}{1}
05-01-2006, 20:57
za da go hareswash tolkowa wreme bi trqbwalo da si go opoznala dobre i da znaesh kakwo shte pojelae ako ti ne si gotowa da spish sas nego prosto ne go prawi nikoi nqma da te kara na sila towa e mnogo wajen moment ot jiwota i sama ti trqbwa da si reshish koga da go naprawish taka ako iska oshte ot samoto nachalo towa prosto go reji towa shte si pokaje che iska samo towa ot teb a ako weche mine wreme i ako ti e dokazal che te i obicha i poiska towa ot teb weche ti si preceni dali si gotowa :)