PDA

View Full Version : Dali da go napravq ?



Nevidima
05-01-2006, 14:32
S priqtelq mi veche sme 6 meseca,ne e koi znae kolko vreme,ama se obichame naistina mnogo.I sega doide momenta kogato i dvamata pochnahme da si govorim se po i po chesto za sex.Okaza se,che i dvamata iskame,no men sqkash me e strah.Tykmo sym se uspokoila i reshavam,che nqma nishto strashno i roveiki se v saita popadam na nqkoq tema kadeto pisha `` men pyrviq pyt mnogo me boleshe``,` ne mojeh da vyrvq sled tova ` i t.n.Imam pylno doverie na priqtelq mi i znam,che ako az ne go iskam nqma da me nasilva ili da me ostavi.Ama sym obyrkana mnogo.Spored vas dali tova se dylji na tova,che oshte ne sma gotova ili kakvo??? :smt017 :-k #-o

kotence_f
05-01-2006, 14:36
mi vseki e obarkan taka v na4aloto ... i az bqh taka a na vsi4koto otgore edna priqtelka me laje6e 4e 6te me boli 1-2 meseca,4e 6te hodq razkra4ena i vsqkakvi takiva GLUPOSTI ama az togava otkade da znam 4e sa gluposti . i priqtelq mi kazva6e 4e tq me laje ama az ne .. ;) 6tom vqrva6 na priqtelq si zna4i nqma problemi .. toi 6te e vnimatelen i takam...ama dali si gotova neznam...ti trqba da si re6i6 no moga da te posavetvam da ne si pravi6 iluzii za parviq pat 6toto edva li 6te e kato v prikazka ... dori priqtelq ti da e mn vnimatelen vse 6te ima bolka osobeno ako si tqsna ... no ako se pritesnqva6 tolkova mn ot takiva ne6ta zna4i ne si gotova o6te .. to po taq logika nikoga ne trqbva da pravi6 seks... mi uspeh si pojelavam i da polzvate prezervativi ;)

sometimes_
05-01-2006, 14:42
Ами недей да четеш във форума ! Или поне не влизай в раздела "Секс", щом те стряскат темите тук...
Не се плаши толкова - не е болка за умиране, а и не всички ги боли.
А пък ако не си готова - недей да го правиш...

SuN4o_F
05-01-2006, 15:11
mi moq savet e da ne 4etesh gluposti makar 4e naistina ima mnogo vqrni ne6ta.... ako se pritesnqvahs mnogo zna4i ne si gotova, 6 meseca predpolagam 4e ste se opoznali dostata4no dobre i mislq 4e 6te bade vnimatelen...ti sama si re6avash ako go iskash napravi go :smt026

freestyler
05-01-2006, 17:36
be gluposti na tarkaleta - moa da ti kaja 4e v toq forum vlizat nekvi 10-godi6ni gupaci i koito 4ul ne6to ot nqkade i go pusne kato tema,ne sam momi4e i ne znam kvo e ,oba4e sas sigurnost ne e tolkova stra6no 6toto sam go prail dva pati s devstveni i ni6to koi znae kvo im nqma6e

gangbang
05-01-2006, 17:45
Направи го, за да не го направи друга преди теб :-D