PDA

View Full Version : pomognete mi pls



05-01-2006, 16:11
Здравеите, пиша тук защото имам спешна нужда от помош. Мисля че имам социална фобия. Много ме е страх да говорв с който е да е. По цял ден си седя в къщи и се притеснявам че немога да излизам. Това е от горе долу 5 години. Сега сам на 18. Нямам мн приятели пак и да обясня на тези които имам няма да разберат.Как мога да си помогна сам. Срам ме е да си призная че имам такъв проблем. Ставам мн ама мн нервен като излизам наван. Дори и до магазина да отида пулса ми се ускпрява супер много. Как мога да се излекувам дори частично. Изпитвам постоянно чуство за вина че сам задръстен понеже имам мн малко социални контакти но ми е нм трудно да ги осъществявам. Мн ми е трудно едва заспивам вечер и се си викам че сам си виновен сам и че няма да мога да си варна изгубеното време, но наистина ми е трудно. какво да правя немга да спра да се обвинявам ] ](*,)

Много ви благодаря предварително

zaharcheto_f
05-01-2006, 16:21
Predi da zapochnesh da se obvinqvash e po dobre da pogovorish s nqkogo za tova (psiholog, roditel, nai-blizkiqt ti priqtel) moje bi vsi4ko se dalji na vazrasta i na po zatvoreniq ti harakter.Trqbva da se otpusnesh i da se opitash da preodoleesh tazi bariera i da spodelqsh problemite si i vsi4ko ostanalo... Ne sajelqvai za vremeto, koeto si propusnal da se zabavlqvash i t.n. a pogledni napred jivota e pred teb i mu se naslajdavai istiski, zashtoto e kratak!Jelaq ti uspeh!!!

Santino
05-01-2006, 16:44
Госте,
поговори с психолог. Най-напред обаче кажи на вашите.
Въпреки обстоятелствата не ми се вярва проблема ти да е толкова сериозен. Ако искаш приятели и си си във вас през цялото време започни да влизаш в чата, skype, icq и пиши по форумите. Познавам хора, които бяха затворени в себе си, но след като започнаха да влизат в чата се отпуснаха.
За някого сигурно звуча като глупак, но не ми дреме, защото знам, че познавам не един човек, който се отрака покрай чатовете, запознанствата в тях и многобройните приятелства, имащ шанс да завърже.
Ако това последното не ти помогне помисли върху първият ми ред.


jivota e pred teb i mu se naslajdavai istiski, zashtoto e kratak!

EnJoY ThE LoVe
05-03-2006, 18:45
Ako iska6 moje da pogovori6 s psiholog :? ,apuk ako ne iska6 moq suvet e da se probva6 da se priob6ti6 kum nqkoi ob6ti razgovori :wink: