PDA

View Full Version : Vkaraha me v "neveroqten" film



!!!Obarkana!!!
05-01-2006, 16:20
Taka neka da vi razkaja moqta istoriq i da vi pomolq za savet. Ot edna sedmica izlizam s edno momche, toi e simpatichen i mi e zabavno s nego , no e mamino sinche s mnogo pari i tova strashno mnogo me otblaskva :!: A i edna blizka priqtelka mi kaza che e tapanar i edva li shte izleze neshto , no i sashto "ne go reji zaradi mene ti se revash, prosto az ne go poznavam ot vchera". Takmo malko se uspokoih che ne e kurvar i moje bi shte izleze neshto, no sled tezi dumi koito chuh se obarkah shtashno mnogo :!: Da prodalja s nego ili prosto da sloja kraq :?: Ne mi se iska nito edno ot dvete, zashtot neznam kakvo da mu kaja za kato predtekst da spra da izlizam s nego , a da prodalja oznachava edno vecheno samnenie , palna nesigornost. I sega opredeleno neznam kakvo da pravq...

sexy_macka
05-01-2006, 16:23
em mila,sorry,ama nie ot kude da znaem...Trqbva da vidish kak se chufstfash dali ti e po-dobre kogato se priberesj vkushti i si kajesh "nai-setne se pribrah" ili ti se iska poveceh vr da si s nego i si kajesh "iskm po-buso da doide vr za sledvashtata ni sreshta"
pomisli i si zadai vuprosa koi ot tezi 2vuprosa si zadavash...i moje bi shte rasberesh kakfo iskash \:D/

[UN]HappY
05-01-2006, 16:26
:( Ami pogovori s nego :!: islq, che predi da tr1gnesh s edno momche, ti trqbva p1rvo da go opoznaesh... I vse pak...nqmash li my doverie? Ako my imash doverie i toi znae tova..nqma da te predade! No se vslushai i v s1vetite na priqtelkata si.. Izslushai i drygi mneniq za nego, popitai nqkoi vash obsht poznat i sled tova vzemi krainoto si reshenie.. No ne se bavi, zashtoto ne se znae dali nqma da ima losh krai i ti da si naranenata :( Yspex! :smt008

!!!Obarkana!!!
05-01-2006, 16:30
Prosto obicham da sam s nqkoi koito nepoznavam da ne sam sigurna v nego, tochno tam se krie trapkata v nesigornosta , no dosega nikoga ne sam bila tolkova obarkana, a i doskoro imah dalga vrazka i opredeleno imam nujda da izlizam s nqkoi, no qvno tozi ne e nikak podhodqsht! NEZNAM!

Labelle
05-01-2006, 16:34
Как може да си съставяш мнение за човек само по думите на приятелката ти ??? Ако е свестно момчето??? Ако се държи с теб добре и с уважение??? Ти твоя глава нямаш ли си , че да прецениш за какъв човек става на въпрос??? Ако толкова ти харесваше това момче и искаше да си с него нямаше да питаш тук. Явно нещо ви куца във евентуалната връзка по-добре просто не се занимавай с него ако не ти е интересен. Но никога не се води от хорското мнение. По-добре сама да си опраиш ръката на котлона отколкото винаги да се чудиш защо не проверих горещо ли е....

ThE_DaRk_AnGeL'''
05-01-2006, 18:12
Никой не може да ти каже дали го обичаш/харесваш
и дали да бъдеш с него,дори да го познава!!!
Тва можеш да го решиш само ти,щото в крайна
сметка важното е как се чустваш ти,като си с него,
а не кво ше кажат за тоя човек другите..............
Хора - много и всичките говорят различно.
Помисли струва ли си да продължаваш напред :roll:

literbebe
05-01-2006, 18:51
имах същия проблем,вси4ки така говореха за гаджето ми,4е сме 6тели да скусаме на 1та седмица,4е бил курвар и сякакви такива,но аз сум с него ве4е 3 месеца(е не толкова много) ,но го опознах и разбрах 4е другите просто имат грвешно впе4атление.Опитай се и ти да го опознаеш.АЗ разбрах 4е външния вид лъже просто трябва да вникнеш в ду6ата.Успех! :)

LP_girl_14
05-01-2006, 18:57
Според мен е рано да си правиш изводи з анего.Тва че излизате нищо не означава.Опознайте го още малко и си изгради мение за него не от приказките на приятелката си,а от собствените си наблюдения.Всеки човек е изграден от положителни и отрицателни черти.Ако откриеш че лошите са повече от положителните,тогава просто не общувай с него =P~

black_dimond
05-01-2006, 19:49
napravi kakto ti smqta6 za dobre no az mislq da ne kusa6 s nego i samo ako se proqvi 4res nqkakva podobna postupka 4ak togava go kusai

e_l_i_z_a
05-01-2006, 19:53
Излизайте заедно,ти му се отдавай,но се дръж на ниво.Винаги имай готов отговор на всички възможни намеци от негова страна да късате или да се прай на мн отворен.При такова нещо недей да се държиш като сопол(с извинение).

От друга страна-миличка,само да те светна за едно нещо-ВИНАГИ ПО ЕДНО ВРЕМЕ СЕ ОКАЗВА,ЧЕ 99% от приятелите ти,не са ти приятели!
Това го помни от мен!
Защото тая където ти е говорила за това момче може да е права-това може и сама да провериш и без нейните "съвети".Затова разчитай само на себе си и понякога недей да допускаш някой хора да ти се месят до такава степен в живота!Все пак той си е твой!(и живота,и момчето(засега) ) :D

Krem4eto
05-03-2006, 12:59
Prosto obicham da sam s nqkoi koito nepoznavam da ne sam sigurna v nego, tochno tam se krie trapkata v nesigornosta , no dosega nikoga ne sam bila tolkova obarkana, a i doskoro imah dalga vrazka i opredeleno imam nujda da izlizam s nqkoi, no qvno tozi ne e nikak podhodqsht! NEZNAM!

Поеми риска!Живей на ръба,в противен случай заемаш много място!

teenkopele
05-03-2006, 13:40
Никой не може да ти каже дали го обичаш/харесваш
и дали да бъдеш с него,дори да го познава!!!
Тва можеш да го решиш само ти,щото в крайна
сметка важното е как се чустваш ти,като си с него,
а не кво ше кажат за тоя човек другите..............
Хора - много и всичките говорят различно.
Помисли струва ли си да продължаваш напред :roll:

Напълно съм съгласен. :wink:

ashly besnata
05-03-2006, 15:25
ThE_DaRk_AnGeL''' написа:
Никой не може да ти каже дали го обичаш/харесваш
и дали да бъдеш с него,дори да го познава!!!
Тва можеш да го решиш само ти,щото в крайна
сметка важното е как се чустваш ти,като си с него,
а не кво ше кажат за тоя човек другите..............
Хора - много и всичките говорят различно.
Помисли струва ли си да продължаваш напред


Напълно съм съгласен. mmda pravi sa

midnight...
05-03-2006, 16:59
по-добре сама да се убедиш в даден факт, отколкото след това да съжаляваш за нещо неизживяно :wink:

Psyxodelia
05-03-2006, 17:01
Ами аз също имах подобно съмнение преди да "тръгна" с моя приятел.Всичките ми разправяха как бил несериозен,държал се лошо с момичетата,пиел и т.н.Дълго време се колебаех..но накрая се престраших и излязохме заедно...мина известно време и се убедих,че така наречените ми "приятели" просто не са искали да бъдем заедно,но ние напук на всичко и всички сме по-щастливи от всякога и се обичаме безкрайно много.Всичко по негов адрес е било една дебела лъжа.Имай си едно наум..аз дълго време си "го"имах,но с времето съмненията изчезват,или обратното.Не казвам,че при всички задължително има хепи енд.

moni4ka
05-03-2006, 17:16
При всички случаи не се вслушвай в това което ти е казала твоята приятелка.Нищо не ти пречи да се позабавляваш с него... и да слагаш някаква граница му вас.... времето само ще покаже как ще се развият нещата... сама ще разбереш какъв човек е и дали би могло да има нещо между вас.За сега слагай някаква граница ... :roll:

^sladyranka`
05-03-2006, 19:45
ami tva 4e pr misli taka za nego ne ozna4ava 4e i s teb 6te e taka.... izlizai s nego pak ako useti6 4e e smotan prosto spri da se vijda6 s nego... paki ne razbiram za6to se samnqva6.....nali kaza 4e ti e bilo gotino s nego veselo... zna4i moje i da ne e takav kakavto go predstavq pr ti :!:

ATAKABG
05-07-2006, 12:57
не вярвайте на такива слухове и кой кво казал. докато не се убедите лично изобщо не трябва да вярвате на такива неща. аз лично съм се нагледал и наслушал на простотии,двуличия и слухове и за мои познати,приятели,за мен,за гаджето ми и така нататък.
'тоя кво казал,оня кво направил'...не се вкарвайте в такива филми и не вярвайте на такива хора.
Ако харесваш някого,какво ти пука какво ще кажат приятелите ти/приятелките ти за нея/него?

hack3r
07-11-2006, 23:45
Как може да си съставяш мнение за човек само по думите на приятелката ти ??? Ако е свестно момчето??? Ако се държи с теб добре и с уважение??? Ти твоя глава нямаш ли си , че да прецениш за какъв човек става на въпрос??? Ако толкова ти харесваше това момче и искаше да си с него нямаше да питаш тук. Явно нещо ви куца във евентуалната връзка по-добре просто не се занимавай с него ако не ти е интересен. Но никога не се води от хорското мнение. По-добре сама да си опраиш ръката на котлона отколкото винаги да се чудиш защо не проверих горещо ли е....
Абсолютно права си!!! И мисля че си доста мъдър човек по тези думи.
А за това момиче дет направи темата - ти си някаква супер тъпа,незнам курветина ли си каква си..
Как може да излизаш с човек само заради това че него познаваш?
Ами помислила ли си какво ще стане ако той те обикне и му кажеш че ти е писнал,или че го зарязваш защото вече го познаваш и няма тръпка?Как би се отразили на него тези думи?
Нима излизаш само за секса ?
Ми ако е така ето ти магистралата чу*** се колкото си пожелаеш!!
Незнам просто от какъв акъл направи тази тема!

По темата: Това да слушаш приятелката си за човека е много тъпо.
Представи си те са имали връзка преди това и се са скарали и тя иска да му направи гадно,или пък тя го харесва и иска да ти го отнеме?
Мойто мнение е че нетрябва да се слушат нито приятелите,нито познатите!
[-X Единствените хора които могат да ти кажат дали струва или не това са единствено родителите ти.
Баси..Непредполагах че може някой да падне до такава степен на самотност че да се хфане с някой който нему харесва.
Ми щом е мамино детенце и има парички и това нети харесва,хвани си друг,който няма пукната пара,такъв бедняк дет неможе да те черпи едно кафе! ](*,) ]
Какво да ти кажа, защо се обръщаш към форумите на teenproblem с въпрос с кой да се хфанеш и дали го харесваш?
Ми ако ти кажем хфани се с някой циганин да те дърпа всеки ден,би ли се хфанала ? Ужас нямам думи!
:-k :x :o :shock:

^BaBy^
07-12-2006, 00:08
mi nabludacai darjanieto my kam teb i kam drygite momi4eta,razpitai o6te xora za nego i preceni,no vse pak ako mn go xaresva6 prodaljavai da izliza6 s nego,dokato ne si"pokaje rogata",ako izob6to gi pokaje :) nai-dobre e sama da preceni6 kakav e i dali si zaslujava vse pak :)

Master_88
07-12-2006, 08:05
Прецени го ти,не се поддавай на слуховете,които се носят за него. Като го прецениш що за приятел е,сама можеш да решиш дали да го отблъснеш или не

cskamoni4ka
07-12-2006, 09:29
Остани с него.

`Death`Whore`
07-12-2006, 10:15
С надути хора с пари не се занимавай.

iiirish
07-12-2006, 10:27
всеки си има лично мнение по отношение на хората, които познава. добра приятелка или не, това момиче може наистина да е убедено в думите си, но ти не бива да се доверяваш просто така. опознай човека и после мисли какво да правиш

Nadelina
07-12-2006, 13:28
Razsmq me.. Horata koito se vliqqt ot chujdoto mnenie i nqmat sobshteveno.. nqmat sobstvena samolichnost.. ne znaqt kakvo haresvat i kakvo ne haresvat.. (mm.. nali ne bqh prekaleno kraina?) .. Shtom ti iskash da si s nego.. bydi s nego.. opoznai go sama.. ne slushai horskoto mnenie.. zashtoto povqrvai mi za mene se govorqt sumati neshta (i az znam zashto - ot zavist) ot koito povecheto sa neverni.. Horata koito me poznavat ne im obrashtat vnimanie.. Horata koito imat smelostta da me opoznaqt sa kasmetlii.. A drugite .. da si hodqt po pytq :)