PDA

View Full Version : Мъжки проблем



05-01-2006, 17:14
Така.Hi на всички и преди да започна искам да кажа , да не прибързвате с докторските съвети.Та моя проблем е следния.От два-три дни в областа около тестисите и по точно на самата свивка на бедрото от вътрешната страна забелязах , че имам нещо като малка бучка , която при по-силен натиск е болезнена.На самото място нямам зачервяване или нещо и тази "бучка" може да се забележи само при пипане ......... иначе неси личи.Намира се някъде под самата кожа.Иначе неми причинява дисконфорт или нещо такова , но ме притеснява.Нямам си и на идея какво може да е , а ако не изчезне до няколко дни най-вероятно ще хода на доктор.Ако някой може да каже нещо различно от "Отиди на доктор" да заповяда.

MorTi6a
05-01-2006, 18:38
mi moje da e ot brasnene

05-01-2006, 18:42
Може би е подкожна мазнина или нещо такова..и аз имах такова топ4е, притеснявах се отначало, но реших да го "изстискам" и то излезе и сега е добре.

05-01-2006, 20:57
Така.Принципно наскоро го бръснах там ама не невярвам да е погънат косъм , защото и преди са ми се подгъвали но нестава така.........пък и това ми се струва е малко по надълбоко или.......... и аз незнам.Иначе да е мастна тъкан - абе изведнъж за една нощ да се появи така неми се вярва.Пък и при стискане ме боли.

DrSmurph
05-01-2006, 23:16
Лимфен възел!

Анонимно човече
05-02-2006, 10:17
и според мен е лимфен възел.и аз имах едно малко по малко топче точно в началото на пениса ама за седмица 2 изчезна.но ако те е страх хубаво е да идеш на лекар :P

05-03-2006, 16:38
споко тва е от браснене имал съм го същото...:)