PDA

View Full Version : daite suvet:(((



05-01-2006, 19:08
hora zdraveite gledam tuka seki se oplakva ot ne6to seki ima nqkakuv problem i re6ih da drasna i az ne6to poneje nqma na koi da si izleq mukata priqteli imam samo edin (gadjeto mi) i to4no toi e problema:((obi4am go mnogo a toi ne mi vqrva vob6te ot 2 meseca na sam postoqnno se karame posle se sdobrqvame i toi mi kazva 4e me obi4a az mu vqrvam no nemoga da izdurjam taka ako skusam s nego neznam kakvo 6te pravq obi4am go mnogo samo nego si imam.Neznam kak 6te jiveq bez nego.Mnogo pati sme govorili i ot dva tri dni ne se karame,no dneska be6e mnogo qdosan i pak se karahme az ni6to ne sum mu pravila a toi se qdosva i se surdi za gluposti neznam kakvo da pravq daite mi nqkakuv savet ](*,) ](*,) :smt010

GreenLadyM
05-01-2006, 19:14
ako hodite ot dulgo vreme e normalno!
razredete malko vijdaniqta si...ne se vijdaite nqkolko dni(ili pone ne po cql den) i shte po4nete da si lipsvate...ne zasqgaite temi s koito se draznite!I nai-ve4e govorete za problemite!Uspeh!

L_i_z_I
05-01-2006, 19:17
В този случай според мен не е удачно да се разделите завинаги.Може би една кратка раздяла може би за седмица,ще ви помогне да си изясните много неща на самите себе си...така май ще е най-добре 8-[ И след като разберете какво искате един от друг,пак можете да се съберете =D>

nunki
05-01-2006, 19:23
ako hodite ot dulgo vreme e normalno!
razredete malko vijdaniqta si...ne se vijdaite nqkolko dni(ili pone ne po cql den) i shte po4nete da si lipsvate...ne zasqgaite temi s koito se draznite!I nai-ve4e govorete za problemite!Uspeh!
hodime ot polovin godina,a za bolnite temi toi gi zasqga po4ti vinagi i tova e problema :smt010

black_dimond
05-01-2006, 19:40
tova mn me zatrudni moje bi trqbva da mu kaje6 4e ti mu ima6 golqmo doverie i iska6 su6oto i ot negova strana za drugo ne se se6am

nunki
05-01-2006, 19:49
tova mn me zatrudni moje bi trqbva da mu kaje6 4e ti mu ima6 golqmo doverie i iska6 su6oto i ot negova strana za drugo ne se se6am
kazvala sum mu go mnogo puti ama toi si znae negovata nikoga za ni6to ne mi vqrva misli si 4e predi kato sa go lugali i az go luja...:(

nunki
05-01-2006, 19:51
В този случай според мен не е удачно да се разделите завинаги.Може би една кратка раздяла може би за седмица,ще ви помогне да си изясните много неща на самите себе си...така май ще е най-добре 8-[ И след като разберете какво искате един от друг,пак можете да се съберете =D>
nie hodime ot 6 meseca i prez tova vreme seki den sme se vijdali ne sme propusnali nito edin den bez da se vidime vremeto za mislene ni e prez ni6tta kogato ne sme zaedno :roll:

Krem4eto
05-03-2006, 12:53
Ми наистина май трябва да направите срещите примерно през ден пък като се оправите пак всеки ден ;)

sasha_90
05-07-2006, 19:15
ne pravi gre6ki,govorete za problemite si i gi obsajdaite,ne kasai samo zaradi gluposti(ne dopuskai moqta gre6ka)pojelavam ti yspeh \:D/