PDA

View Full Version : Не знам кво искам



Объркана
05-01-2006, 19:29
Вече 2 седмици ходя с едно момче.Той е идеалния,много е хубав,много си подхождаме да не кажа че сме идеалната двойка и на външност и на характер.Всичко върви супер добре и има тръпка.Не казвам че имам чувства за толкова кратко време но наистина ме кефи ...Обаче от няколко дена усещам нещо в мене отвътре ... Абе искам да съм свободна,не искам да съм ангажирана към никой и не знам кво да правя...Ако го изгубя ще съжалявам щото е мн пекан и е по-различен от другите момчета и и си го харесвам.Но наистина искам свобода не искам да ми тежи отвътре.Това нормално ли е ? Случвало ли ви се е това ? Как да му го обясня ? Да го лъжа ли или да му кажа истината ? Ще ме намрази ли ?
Тоя случай може да кажете че съм ненормална но дано ме разберете.Наистина от година и половина ходих с много момчета и наистина сега искам няква свобода.Истината е че с него наистина се виждахме честичко но имах пълна свобода да излизам с който си искам и това не е причината!
:)
Дано ми помогнете на въпросите по-горе!

black_dimond
05-01-2006, 19:36
mi da slu4valo mi se e i az kazah na mom4eto s koeto bqh 4e iskam malko da iz4akame i 4e sled vreme moje bi 6e sum gotova moje da probva6 :wink:

penywise
05-01-2006, 19:39
ти си просто някво хлапе...

вземи го остави на мира и не го занимавай със себе си..

никое момче не е длъжно да търпи прищевките на няква лигла

ае дърпай!

danger_love{F}
05-01-2006, 19:39
аз си мисля че наистина ти е нужна свобода при положение че си с него от две седмици,и започва да ти тежи...но тогава за какво си тръгнала с него? :roll:

e_l_i_z_a
05-01-2006, 19:41
Хах,интересно колко много си приличаме!
Аз съм същата с малката разлика,че това чувство за нужна свобода го проявявам когато ходя с някого,но в същото време харесвам друг.При положение,че при теб не е така(очевидно),ти трябва да се замислиш дали наистина искаш да си с този човек.Щом наистина си преценяваш,че сте идеалната двойка,не мисля,че трябва(поне засега) да угаждаш на чувството си за свобода.Просто не приемай връзката ви толкова надълбоко,но в същото време все пак се дръж добре с него.Надявам се да успееш да ме разбереш. \:D/ И тогава ще разбереш,че за едно уважаващо себе си момиче(като теб) е нормално да ходи с пекано момче.И все пак...недей да се виждаш толкова често с него,за да не те задушава връзката ви и да не си омръзнете.
Как да ти го кажа-хватката е там-да не приемаш връзката ви като банална класическа скучна връзка!!!Ето,ти самата го каза-тръпката я има!Затова за миг се опитай да си представиш,че все още не сте гаджета,и ти се опитваш да го свалиш-тогава чувството ти за натрапчива нужда от свобода ще изчезне!
Успех и надявам се ти помогнах поне малко! :wink:

Lovebaby
05-01-2006, 19:50
Един път да мога и аз да помогна на някой.НЕ ГО ОСТАВЯИ! [-X :smt018 [-X :smt018 [-( Ако наистина имаш чувства към него по-добре недеи!И аз писах в този форум моята история и сега като прочетох твоята и разбирам че това е моята история но преди да сгреша и да оставя лубимия човек :smt010 не го оставяи еи така да си отиде .. и аз бях така исках свобода и я получих но след време осъзнах че отново имам чувства към него .. но нищо не се получи тогава и до ден днешен аз съм сама и все още незнам какво да правя с него .. а много бих искала отново да сме заедно но тогава го нараних УЖАСНО МНОГО и той неможа да го понесе.Затова ти казвам колкото и да искаш да си свободна не го оставяй защото след време отново ще ти се прииска да сте заедно но ще си го наранила и той ще ти прости мн трудно,а може и да си е намеирл друга!НЕ ГО ОСТАВЯИ!!! [-X [-X [-X ако искаш да видиш какво се случи с мен след като направих тази грешка виж темата ми .. и си помисли за последствията .. ---> http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=37050 <--- и още веднъж ти казвам не го оставяй!!!

nunki
05-01-2006, 19:57
ne go ostavqi za ni6to na sveta [-X [-X 6tom te kefi tolkova prosto razredete sre6tite si i ako zapo4ne da ti lipsva 6te razbere6 dali naistina ima6 4ustva kum nego ili prosto vremenno vle4enie

{L}{1}{L}{1}
05-01-2006, 21:32
towa e zashtoto si izlizala s mnogo momcheta prostooo ti ne si gotowa da budesh s edno momche za dulgo s we dumi ti oshte ne mojesh da imash nqkwa seriozna wrazka ako smqtash che ne iskash neshto seriozno i che ne si gotowa prosto mu go kaji ne si zaslujawa da mu zamazwash ochite ili da go lujesh sama si preceni izbora e twoi budi otkrowena sprqmo nego i teb

Labelle
05-01-2006, 22:22
Ти сама не знаеш какво искаш, как може някой друг да знае какво ти е в главицата. В такива случай се сяда и се мисли какво губя и какво печеля от ситуацията и как д постъпя.

Jinno
05-01-2006, 22:25
Ами просто си хлапе ! Порасни малко. Наскоро и аз имах такава случка с една мацка - супер много ме харесвала, супер много ми се кефела, обаче не била сигурна дали иска връзка, била мноо объркана и тн. бе същата раота. Просто вземи порасни и не си играй с чуствата на момчето. Лигла ! :evil:

05-02-2006, 16:36
axhaixha (http://www.abv.bg)
fuu (http://gbg.bg)

Krem4eto
05-03-2006, 13:48
Ами просто си хлапе ! Порасни малко. Наскоро и аз имах такава случка с една мацка - супер много ме харесвала, супер много ми се кефела, обаче не била сигурна дали иска връзка, била мноо объркана и тн. бе същата раота. Просто вземи порасни и не си играй с чуствата на момчето. Лигла ! :evil:

Така стана и с една приятелка....Много тъпа постъпка!!!Само ще нараниш момчето :( като искаш го оставяй и си стой сама...Но това хич не е приятно,казвам го от личен опит и аз съм била сама и неискам,защото е ужасно :evil:

ashly besnata
05-03-2006, 15:12
Jinno написа:
Ами просто си хлапе ! Порасни малко. Наскоро и аз имах такава случка с една мацка - супер много ме харесвала, супер много ми се кефела, обаче не била сигурна дали иска връзка, била мноо объркана и тн. бе същата раота. Просто вземи порасни и не си играй с чуствата на момчето. Лигла !


Така стана и с една приятелка....Много тъпа постъпка!!!Само ще нараниш момчето като искаш го оставяй и си стой сама...Но това хич не е приятно,казвам го от личен опит и аз съм била сама и неискам,защото е ужасно aaaaa tuka sa absolutno pravi

05-07-2006, 14:48
zdr..ne se pritesnqvai 4e taka se 4uvstva6 i az naskoro izpitah sa6toto ne6to i sqga otnovo sam vlubena i pak me e strah ot tova...no moje bi toi ne e bil podhodq6tiq za teb...badi 6tastliva i misli ponqkoga samo za sebe si.... :)

jadna za lubov
05-07-2006, 14:51
zdr..ne se pritesnqvai 4e taka se 4uvstva6 i az naskoro izpitah sa6toto ne6to i sqga otnovo sam vlubena i pak me e strah ot tova...no moje bi toi ne e bil podhodq6tiq za teb...badi 6tastliva i misli ponqkoga samo za sebe si....
naistina e taka i pri men se slu4va mn 4esto...:)

05-10-2006, 02:09
Гледай я па тая мухоморка ква е :smt013 .Що лъжеш момчето ма?Кажувай му истината по-бърже,он може да иска сериозна връзка,а не неква пикла да му губи времето с капризи.Кат не искаш връзка оди си играй с куклите ма,ко объркваш на хората чувствата =;

`Death`Whore`
05-10-2006, 08:30
Никoй не иска да е сам, просто не иска да е със съответния човек. Когато срещнеш истински човек за себе си, няма да искаш толкова свобода.