PDA

View Full Version : Moderated:Как харесвате момичетата - с или без грим?!



love:)
05-01-2006, 20:22
mom4eta kak haresvate momi4eto pove4e sas ili bez grim?


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

pickpocket
05-01-2006, 21:13
Въпреки че съм за естественото отговора ми е - Зависи :lol:

teenkopele
05-02-2006, 13:30
Зависи. :)

`Death`Whore`
05-02-2006, 13:40
Ако бях момче, щях да се дразня единствено на червилата /вчера как омазах мъжа си с червено червило...забавно е как всички мус е смеят...:mrgreen:/, но ако гримът е красив или шизофреничен, няма лошо.

05-02-2006, 14:39
Предпочитам да няма грим, но има момичета, на които страшно им отива

MiRaCuLiXbb
05-02-2006, 14:39
Естествено, че с грим сте по-красиви, нали затова е измислен.
Но тъй като въпросът е как ви харесваме повече, ми еднакво разбира се. Гримът е най-малкото за което бих харесал едно момиче.

light_purple
05-02-2006, 20:09
Takava tema ne e li imalo ve4e?

Надя
05-03-2006, 18:34
Ами аз, като момиче, мога да говоря мн по темата. Значи ще почна от там, че баща ми не обича да си слагам мн грим, а майка ми не ми дава да си слагам спирала(синя ... и то беше за даскало само май). Както и да е ! Та аз не си слагам мн грим, само някой гланц да устни или нещо от сорта и мн леки сенки. За сметка на това, съученичките ми си слагат фон дьо тен, пудри, ружове, тъмни/тежки сенки, очен молив, тежко червило и неща от сорта (бтв, съм 7ми клас) ... и само като ги погледна ми става лошо ... в смисъл, че мязат на ... айде да не казвам оная 5-буквена дума, започваща с К. И вижте сега, някои момичета са по-хубави с по-лек грим, дреги са по-хубави с по-тежък, а някои са си перфектни и НАТЮР(дет' се вика) ...

Ама си имам едно наум - тея, дето си слагат мн грим в повечето случаи имат да прикрият нещо от външния си вид и ако някога(не дай си Боже) ги видиш без грим може даже да не познаеш и да осъзнаеш какво чудовище си харесвал всъщност.

П.П.Не искам да обидя никого, просто споделам мнение :) PEACE \/

sexy_play_baby
05-03-2006, 19:55
Еми зависи :D