PDA

View Full Version : haresvam po golqmo mom4e



viktoriq dimitrova
05-01-2006, 20:26
ami haresvam mom4e koeto e na 25god ima si i priqtelka s koqto hodi ve4e 8god.vinagi me pozdravqva,dori mi iska6e nomera naskoro.zvunim i si pi6em,izlizali sme zaedno,no az sum na 14 god.toi ne iska da razberat za tezi na6i otno6eniq.molq vi kajete mi kak da postupq??????????

Bloodlust
05-01-2006, 20:33
emi viki samiq fakt, 4e toi ne iska da se znae za vr1zkata vi e dostat14no krasnore4iv. ne mislq, 4e trqbva da si gubi6 vremeto s1s nego. p1rvo - toi e mn po - golqm ot teb. vtoro ima si seriozna priqtelka ot 8 godini. treto ti si na 14 i ima6 hilqdi v1zmojnosti. nai - dobre se opitai da prod1lji6 napred. taka 6te e nai - dobre za teb. ne si struva da se habi6 za 4ovek, koito edva li ne se "sramuva" ot tebe. izbor1t e tvoi, no vse pak zamisli se dali imate b1de6te zaedno. uspeh :)

kani4ka
05-01-2006, 20:36
emi pone az sum si slojila nekvi granici az sum na 14 nai golqmoto mon4e s koeto bih se trugnsala e 19 nz ne mi haresva ideqta trugni si s nqkoina tvoite god.

DeSsY`
05-01-2006, 21:08
Недей да се занимаваш с него, няма смисъл. Най-много да те прецака и да иска да те е*е. [-X

Labelle
05-01-2006, 22:14
Момчто иска от теб - неангажираща връзка, сексуален контакт, разнообразие (все пак 8 години е седин човек). Ако си навита да си тайната му любов за известно време - месец, два ,година смело напред. Но той няма да ти предложи нищо повече, винаги връзката ви ще е тайна , ще се криете в най-забутаните заведения, ще се чувате само , когато му е удобно, ще правите секс само, когато поиска той. Въобще една таква връзка може да те разбие направо - ти ще се привързваш повече и повече а той ще си продължава без много много да задълбава. Може да те обича не е изключено , но това няма да му пречи да те наранява всеки ден без да иска. Знаеш ли какво е да стоиш цял ден до телефона, да не смееш да звъннеш, защото не знаеш къде е и кого а на другия ден да каже "Мило ходих с мойта на Витоша за това не ти се обадих Извинявай " Представи си го - не е приятно. Постъпи така както сметнеш за добре, но ти казвам трябва даси много силна ако искаш да си снего и просто да забравиш що е думата гордост. Най - добре за теб ще е да бягаш с 300 от този човек, но все пак имаш си глава на раменета ще решиш сама.

black_dimond
05-02-2006, 08:05
mai ti e malko golemi4uk no az nqma da ti davam ukul no naistina mujete na tazi vuzrast iskat ot po malkite samo sex puk i si ima seriozna priqtelka i sigurno samo iska da si igrae s teb

Atika
05-02-2006, 09:10
Ako ne ti puka dali shte hlatnesh i posle da se chudish kade da si blaskash glavata .. prosto davai po inerciq i da stava kakvoto shte .. samo trqbva da si sigurna che moje da kontrolirash chuvstvata si :!:

^Pretty{}Girl^
05-02-2006, 11:06
mi toi qvno te haresva no iska vryskata vi ako shte ima takava da e taina a i se pak samo te haresva a obi4a priqtelkata si i sigorno tyrsi raznoobrazie s teb ti reshi ve4e sama dali iskash nqkfa neseriozna vryska s nego ili go ostavqsh spirash se zanimavash s nego i namirash nqkoi s koito shte moje da imate nqkfo bydeshte ,no i varianta v koito toi se zanimava s teb i se vlubi v teb sled vreme ne e isklu4en no e malak rashavai sama :P

05-02-2006, 11:18
Ami vij sega spored men e malko golqm za teb,no tova e li4no moe mnenie.Sigurno obi4a priqtelkata si sled kato sa 8 godini zaedno.Sled kato ne iska nikoi da rezbere za otno6eniqta vi qvno go e strah da ne razbere priqtelkata mu i da go zareje.Ako te obi4a6e nqma6e da mu puka,no se sumnqvam 4e e taka(li4no mnenie).

teenkopele
05-02-2006, 15:16
Недей да се занимаваш с него, няма смисъл...[-X

Аз съм на същото мнение. :wink:
Има голяма вероятност да те нарани.

L_i_z_I
05-02-2006, 16:22
Амии виж сега...найстина ще е по-добре да се откжеш от него.Погледни го откъм добрата страна...той е на 25...не мислиш ли,че е прекалено голям за теб :-s пък и с него няма да ти е толкова интересно или забавно или както искаш така го кажи.Но той не може да ти предостави тези малки жестове който примерно може да ти достави едно 15,16 годишно момче...Така,че замисли се добре =; :wink:

bibonka
05-02-2006, 16:28
ima si priatelka ot 8 godini ???? Edinstvenoto koeto shte polychish ot nego e sex,sex i pak sex..i posle shte te narani..PLUS tova e prekaleno golqm...Zabravi go milichka,faktite sami govorqt...nameri lubovta i ne se zanimavai s pochti jeneni muje,koito shte ti donesat samo bolka...
Edit: Toi nqma da skysa s priatelkata si s koqto hodi 8 godini shtom ne iska da se znae za vryzkata vi...

POLA^_^
05-02-2006, 16:30
Недей да се занимаваш с него, няма смисъл...[-X

Аз съм на същото мнение. :wink:
Има голяма вероятност да те нарани.
не....не просто има вероятност..Той ще я нарани!Съжалявам Вики,понеже знам колко жестоко ше прозвучи,но истината е следната:
Той е момче на 25 години,има си сериозна приятелка(предполагам горе-долу на неговата възраст),а ти си на 14..Той осъзнава,че разликата е прекалено голяма и би му коствало прекалено много неудобрения от страна на приятелите му и на околните,да бъде с теб.По-добре го забрави,само ще се подиграе с теб.Сигурна съм,че ще си намериш някой мн по-свестен! :wink:

^sladyranka`
05-02-2006, 20:07
ohh....4oveka e s negovoto momi4e 8 godini,misli6 li 4e 6te q ostavi zada tragne s teb!
Moje bi nqma da me razbere6,oba4e takava vrazka e po4ti nevazmojna
imate prekalena razlika.... spored men tova sa priqtelski otno6eniq!

craitan
05-02-2006, 20:13
Edinstvenoto koeto shte polychish ot nego e sex,sex i pak sex..i posle shte te narani..PLUS tova e prekaleno golqm...


Аз съм на същото мнение.
Има голяма вероятност да те нарани.

ExTr3m3_GiRL
05-02-2006, 20:23
Не се занимавай с него :smt018 Още от първото изречение ми беше ясен отговора :roll: 25 годишен :-k [-X :-& ](*,) а ти си на 14??? ЗАБРАБВИ!!! Най вероятно иска само секс [-(

stasi_girl
05-02-2006, 21:31
Личи си че си на 14год. зашото си още малка и наивна!!! какво може да иска този мъж на 25год. от теб? СЕКС може би? все пак сама казваш че си има приятелка от 8год. и ти си на 14 еми...логично според мен че не иска нещо сериозно а иска една нощ да си направи готиното и толкова!! не прави тази грешка ако съм права де! може да греша :-k внимаваи все пак какво правиш :smt017

art_lady
05-03-2006, 20:55
ami haresvam mom4e koeto e na 25god ima si i priqtelka s koqto hodi ve4e 8god.vinagi me pozdravqva,dori mi iska6e nomera naskoro.zvunim i si pi6em,izlizali sme zaedno,no az sum na 14 god.toi ne iska da razberat za tezi na6i otno6eniq.molq vi kajete mi kak da postupq??????????
Същия проблем,само дето той е на 20 и не е в България... :(

ashly besnata
05-04-2006, 12:24
ae stia be az na 14 ne sum haresvala momvheta s 11 godini po-golemi ot men,a si bqh postavila ogranichena vuzrast momcheta s koito da izlizam naprimer az kato bqh na 14 nai-golemiq s koito izlizah beshe na 17.! zabravi go toq

favor_91
05-04-2006, 18:38
ne se izlagai s tiq "batkovci" nameri si nqkoi na tvoite godini a su6tiqt tozi moje da te narani :!:

Krem4eto
05-05-2006, 16:26
OхОоОоОо 11 години по-голям... :smt011 И това,че неиска всички да разберат за вашите отношения... :smt012

Миличка зае*и го тоя,намери си друг голям горе-долу колкото теб или малко по-голям!Пък и той си има приятелка,какво искаш да развалиш двойката?!Тъпо... #-o


Хайде Успех и си намери друг!!!

Krem4eto
05-05-2006, 16:29
ami haresvam mom4e koeto e na 25god ima si i priqtelka s koqto hodi ve4e 8god.vinagi me pozdravqva,dori mi iska6e nomera naskoro.zvunim i si pi6em,izlizali sme zaedno,no az sum na 14 god.toi ne iska da razberat za tezi na6i otno6eniq.molq vi kajete mi kak da postupq??????????
Същия проблем,само дето той е на 20 и не е в България... :(

OoooOoOooO оставяй го!Още повече че не е в България... :smt011

PLAMENKO
05-05-2006, 21:55
аз пък искам да ме харесват какички по-големи от мене :lol:

05-06-2006, 00:09
абе това ще си е ебаси педофилията честно

Rachel
05-06-2006, 00:18
Има ли смисъл да отговарям изобщо ? Съгласна съм с повечето коментари - много ясно, че иска секс , много ясно че това си е пълна извратня, педофилщина ! Та ти си на 14 , той на 25...Замисляла ли се къде изобщо ще бъдете заедно? Вероятно веднъж седмично ще те мъкне по мотели за по час, два и след това ще те кара до вас . Не можеш да очакваш повече от това. Ако пък това искаш - твой е живота, твой е избора.

strange__
05-06-2006, 08:12
Я се замисли какво ще стане,когато неговата приятелка разбере за "срещите ви"?!Защото бъди сигурна,че ще разбере...дори и да и от някой по-голям град слуховете бързо се разнасят! Таа той не случайно е с нея 8 години....бил е на 17 това е ученическа любов прераснала в нещо много повече :!: Аз ако съм на мястото на оная мацка бих те убила.А принципно нямам нищо против връзките с по-голям,но айде не ка са в границите на нормалното.Навлизаш в неща,които не са ти познати....та те може и за сватба вече да мислят,за деца....защо не?!
Никога не бих позволила на някаква си пикла (нищо лично аз не съм много по-голяма просто се поставям на мястото на гаджето му) да се прави на голяма гъзарка точно с моето момче/мъж...това сега не бих го позволила камо ли като мина 20 :smt012
Може ли да те попитам нещо...какво ти дава той!? Само срещите ли?! Пари?! Кола?! Секс?! Защото любов не може да ти даде :!: Или си поредната му авантюра или в най-добрия случай иска да ти е приятел (само приятел)...за мен просто ще те нае*е и ще си отиде при мацката,а ти понеже си глупава и си мислиш,че си много влюбена след 1 месец ще пуснеш тема:"Спа с мен и ме изостави..." (примерно) Отакжи се докато е време :idea:
П.С. Не ми се четяха другите мнения и нз какво сте писали домързя ме просто :lol:

Тео
05-06-2006, 13:59
14-ка харесва пич на 25 ?!

NO COMMENT !!!

П.С. Бати извратените к**ви братче...