PDA

View Full Version : trqbwat mi 5-6 kilograma da swalq,no kakaw e nachina???



{L}{1}{L}{1}
05-01-2006, 20:37
trqbwat mi 5-6 kilograma da swalq i shte sm idealna sashto taka sportywam no towa qwno ne mi e dostatuchno nqkoi ako moje da mi preporucha nqkakaw nachin da swalq tezi 5-6 kilograma nujdaq se ot washata pomosht :roll:

05-01-2006, 21:09
emi stoi na dieta za okolo dve sedmici kato qdesh samo meso i zelen4uci

miloto_girl_4e
05-01-2006, 21:23
emi stoi na dieta za okolo dve sedmici kato qdesh samo meso i zelen4uci


месото по желание(да не кажа задължително) да е пилешко или рибешко, защото от свинското...май се дебелее :mrgreen:
откажи се от тестените изделия,сладкото,газиранот о и.. ще отслабнеш + спорт де :wink:

dream_for_you
05-02-2006, 09:07
спри да се храниш след 17ч.това си е най-ефективното :!: спортувай и особенно важно е да караш велоаргометър.намали до мах сладкото и тестяното.ЪСПЕХ!!! :mrgreen:

teenkopele
05-02-2006, 13:24
emi stoi na dieta za okolo dve sedmici kato qdesh samo meso i zelen4uci


месото по желание(да не кажа задължително) да е пилешко или рибешко, защото от свинското...май се дебелее :mrgreen:
откажи се от тестените изделия,сладкото,газиранот о и.. ще отслабнеш + спорт де :wink:

Аз съм на същото мнение. :)
Успех. :wink:

05-02-2006, 14:13
heh mersi na wsichki za sawetite koito mi dadohte \:D/

Santino
05-02-2006, 14:29
emi stoi na dieta za okolo dve sedmici kato qdesh samo meso i zelen4uci

=; =; =;
Не става така. Рязко не се прави. След двете седмици може да си наддаде двойно повече.


месото по желание(да не кажа задължително) да е пилешко или рибешко, защото от свинското...май се дебелее
откажи се от тестените изделия,сладкото,газиранот о и.. ще отслабнеш + спорт де

\:D/
Правилно. Свинското е наситено с мазнини. Дори и да не трябва да сваляш килограми то е вредно. Има други начини да се приемат мазнини, не са само свинете!


спри да се храниш след 17ч.това си е най-ефективното спортувай и особенно важно е да караш велоаргометър.намали до мах сладкото и тестяното.ЪСПЕХ!!!
:smt012

Може и до 18ч. По-важно е сутринта рано, на гладно да пиеш една чаша топла вода. Сладко може да ядеш, но не и да прекаляваш. Тестяното ако не можеш да изключиш изобщо мини на ръжен хляб. Много полезен е и не се наддават кг. от него.

MiRaCuLiXbb
05-02-2006, 14:37
5-6кг най-лесно с липосукция, ако можеш да си я позволиш... Хем ще е от най-проблемните части на тялото.

midnight...
05-02-2006, 15:28
повече течности + спорт

krisi_sl
05-02-2006, 18:53
абе аз си спортувам ама....не намирам голям ефект ходя по-редовно на тренировки от февруари месец на седмицата 3-4 пъти а от скоро почти всеки ден но за съжаление аз не мога да пия вода незнам защо...просто не ожаднявам за това и не се потя като бягам :(

05-02-2006, 20:54
За месото да кажа нещо :)
Става всякакво месо стига да е прясно и без тлъстини ...
Принципно месо и зеленчуци става да тъй като месото няма въглехидрати (говория за чистото хубаво месо!)а в зеленчуците има доста малко а пък както вече повечето хора знаят няй ефективния метод за слабеене е ниско въглехидратната диета ...
Ето ти малко дръстично НВД но ще има ефект :)

-Сутрин 1/2 грейпфрут (да речем че ставаш в 8ч)
-След 1 час -овесени ядки 100гр (9ч)
-След 3 часа - 2 пържоли + Салата ( 12ч)
-След 2 Часа 1 кисело мляко 2% (14ч)
-Вечерия - 3 ячни белтъка (преди 18ч)

ProstoAz
05-02-2006, 20:59
Не е задължително да не се яде след определен час - "цаката" е да се яде 3-4 часа преди лягане! Но ако ти си лягаш в 24:00 и хапнеш за последно в 17:00 рискуваш през нощта коремът ти да застърже от глад и да се изкушиш с нещо за хапване (най-често изключително вредно за добрата фигура)!
Просто намали въглехидратите (картофи, ориз, хляб и тестени изделия, плодове...) и ги приемай само до обяд! Наблегни на пилешкото и рибата (както вече казаха), също така на пуешкото месо, зеленчуците и млечните произведения (но задължително обезмаслени или поне нискомасленни) - най-подходящи са изварата и нискомасленното кисело мляко.
И спортувай!
Успех! :wink:

Пепи Дъ Ай
05-03-2006, 01:45
Не е задължително да не се яде след определен час - "цаката" е да се яде 3-4 часа преди лягане! Но ако ти си лягаш в 24:00 и хапнеш за последно в 17:00 рискуваш през нощта коремът ти да застърже от глад и да се изкушиш с нещо за хапване (най-често изключително вредно за добрата фигура)!
Просто намали въглехидратите (картофи, ориз, хляб и тестени изделия, плодове...) и ги приемай само до обяд! Наблегни на пилешкото и рибата (както вече казаха), също така на пуешкото месо, зеленчуците и млечните произведения (но задължително обезмаслени или поне нискомасленни) - най-подходящи са изварата и нискомасленното кисело мляко.
И спортувай!
Успех! :wink:
Тя е най-близо до истината... като добавим и малко ядки, зехтин да се включат задължително в менюто. Също така много вода. Задължително мултивитамини. И естествено си следи калорийния баланс - ако не е отрицателен нямаш шанс. :wink:

mariella_17
05-03-2006, 14:31
Не е задължително да не се яде след определен час - "цаката" е да се яде 3-4 часа преди лягане!
da saglasna sam s tova
ako ograni4i6 hranata, koqto poema6 ,ne qde6 sladko, hlqb i vaob6te testeni hrani i sportuva6 aktivno ne ti e nujna dieta,za6toto 6te gi svali6 za normalno vreme i nqma da ti se varnat dvoino

MimiTy
05-11-2006, 09:02
abe to i moq problem e ne6ty podobno hodq po4ti seki den na fitnes i uj se ograni4avam i ne qm ve4er oba4e kat 4eli nqma efekt:((kazaha mi za elkarnitina 4e bil efikasen vii ko mislite??6toto az se 4udq dali da probvam ili ne????

SeXyTo_f
05-11-2006, 09:45
в www.tialoto.bg има мн. различни диети, но на тази възраст..както казва мама...хаха...не е хубаво да се пазят диети! По добре намали следките неща...!

doctordre
05-11-2006, 13:43
в www.tialoto.bg има мн. различни диети, но на тази възраст..както казва мама...хаха...не е хубаво да се пазят диети! По добре намали следките неща...!
намали въглехидратите по-общо казано, избягвай сладки и тестени изделия, както и оризища, грах, е такива неща... :wink:

^sladyranka`
05-11-2006, 17:06
Tova ,4e sportuva6 e 4udesno!Bi mogla da namali6 parjenoto.Priemai pove4e vaglehidrati!Izbqgvai mazninite.Po-dobre qj bqlo meso(riba,pile),taikato v ribata se sadarjat vodoraztvorimi mastni kiselini i te po-barzo se usvoqvat ot organizma i se izgarqt,otkolkoto pri 4ervenite(klani4kite)mesa.Qj pove4e mesni produkti.Ne znam dali ti e izvestno ,no kogato se spazvat dieti se prepora4va da se pie po -malko kafe,alkohol i da se pu6at cigari.Ako spazva6 tezi ne6ta nqma na4in da ne otslbne6!I zapomni-->otslabvai bavno ,no zdrvoslovno!Nedei da gladuva6,za6toto posle vsi4ko se vazvra6ta pri normalno hranene!

doctordre
05-11-2006, 18:34
Tova ,4e sportuva6 e 4udesno!Bi mogla da namali6 parjenoto.Priemai pove4e vaglehidrati!Izbqgvai mazninite.Po-dobre qj bqlo meso(riba,pile),taikato v ribata se sadarjat vodoraztvorimi mastni kiselini i te po-barzo se usvoqvat ot organizma i se izgarqt,otkolkoto pri 4ervenite(klani4kite)mesa.Qj pove4e mesni produkti.Ne znam dali ti e izvestno ,no kogato se spazvat dieti se prepora4va da se pie po -malko kafe,alkohol i da se pu6at cigari.Ako spazva6 tezi ne6ta nqma na4in da ne otslbne6!I zapomni-->otslabvai bavno ,no zdrvoslovno!Nedei da gladuva6,za6toto posle vsi4ko se vazvra6ta pri normalno hranene!
моля те, не говори глупости!!! в предни пост съм написал че ако иска да отслабне, трябва да намали въглехидратите, точно от тях се пълнее най-много, май си спала в часовете по биология...

nunki
05-12-2006, 21:52
sled 17:00h v organizma ti se zadeistvat 2 hormona za otslabvane ako ne qde6 sled 17:00h za 1 sedmica svalq6 3kg

05-13-2006, 08:27
Abe q pyrvo vijte tfa i posle govorete http://www.tiabg.com/?c=n&id=110

teeen_f
05-14-2006, 15:06
NE QJ VE4ER.ama ni6to samo voda moje6 da pie6.t.e sled kato obqdva6 nezavisimo v kolko h spirai da qde6.izpitala sam toq na4in mnogo e efikasen.ne se smakva koi znae kolko barzo no az za 1 god svalih blizo 15 kg.

^sladyranka`
05-15-2006, 15:41
Tova ,4e sportuva6 e 4udesno!Bi mogla da namali6 parjenoto.Priemai pove4e vaglehidrati!Izbqgvai mazninite.Po-dobre qj bqlo meso(riba,pile),taikato v ribata se sadarjat vodoraztvorimi mastni kiselini i te po-barzo se usvoqvat ot organizma i se izgarqt,otkolkoto pri 4ervenite(klani4kite)mesa.Qj pove4e mesni produkti.Ne znam dali ti e izvestno ,no kogato se spazvat dieti se prepora4va da se pie po -malko kafe,alkohol i da se pu6at cigari.Ako spazva6 tezi ne6ta nqma na4in da ne otslbne6!I zapomni-->otslabvai bavno ,no zdrvoslovno!Nedei da gladuva6,za6toto posle vsi4ko se vazvra6ta pri normalno hranene!
моля те, не говори глупости!!! в предни пост съм написал че ако иска да отслабне, трябва да намали въглехидратите, точно от тях се пълнее най-много, май си спала в часовете по биология...

E ti kvo iska6 da qde kato vav vsi4ko ima vaglehidrati?!???!?I ne mi govori za 4asove po biologiq za6toto sam v mn gotino daskalo i v momenta u4a to4no himi4en sastav na razli4ni hrani!Ako qde normalno bez da se tap4e 6te otslabne!

Gd_KEen_on_you
05-15-2006, 17:19
Gladuva6 po cql den dokato stomaha ti spre da iska hrana. Mn e efektivno

MiRaCuLiXbb
05-15-2006, 18:34
После и умираш, а от това ще спестяваш яко пари от храна. \:D/

05-15-2006, 18:53
xexe mili moi blagodarq mnogo za savetite vi
no mislq 4e nevidqh nito edna svqstna dieta nujno e da se qde kolkoto mojesh no ne i da s etap4ish pii mnogo te4nosti
v 4iniqta kat si sipvash si sloji iumruka kolkot ti e iumruka tolkova salata li tam kot iskash da bade,gledai da qdesh si4ko koeto se qde sas race neizpolzvai vilicata i lajicata ..pii mnogo 4aiuve i 6te vidish kak 6te oslabnesj ne sas 5 kilograma a sas 10
pak tova det go kazahte 4e kat svali rqzko kilogramite 6tqla da gi ka4i dvoino..mi i da oslabvash i bavno pak moje da se polu4i sa6tiq efekt si4ko e do uma mili moi
a i da otgovorq i na momi4eto za elkaratina zanimavam se sas leka atletika{kopiehvarlq4ka sam} no kato i da e
davat mi mnogo vitamini ne ti prepora4vam da si go zemash
tova e za muskolna masa da 6te mahnesh slaninite ama 6te stanesh cqlata muskolesta ako iskash tova prodaljavai :) i 6a ta napravim kultorist :))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

milanistkata
05-15-2006, 19:08
ti4ane mu e maikata a i 4uh nqkva dieta takava stranna predi lqgane izqjda6 edna lajica med

doctordre
05-15-2006, 19:34
Tova ,4e sportuva6 e 4udesno!Bi mogla da namali6 parjenoto.Priemai pove4e vaglehidrati!Izbqgvai mazninite.Po-dobre qj bqlo meso(riba,pile),taikato v ribata se sadarjat vodoraztvorimi mastni kiselini i te po-barzo se usvoqvat ot organizma i se izgarqt,otkolkoto pri 4ervenite(klani4kite)mesa.Qj pove4e mesni produkti.Ne znam dali ti e izvestno ,no kogato se spazvat dieti se prepora4va da se pie po -malko kafe,alkohol i da se pu6at cigari.Ako spazva6 tezi ne6ta nqma na4in da ne otslbne6!I zapomni-->otslabvai bavno ,no zdrvoslovno!Nedei da gladuva6,za6toto posle vsi4ko se vazvra6ta pri normalno hranene!
моля те, не говори глупости!!! в предни пост съм написал че ако иска да отслабне, трябва да намали въглехидратите, точно от тях се пълнее най-много, май си спала в часовете по биология...

E ti kvo iska6 da qde kato vav vsi4ko ima vaglehidrati?!???!?I ne mi govori za 4asove po biologiq za6toto sam v mn gotino daskalo i v momenta u4a to4no himi4en sastav na razli4ni hrani!Ako qde normalno bez da se tap4e 6te otslabne!
ми не знам в какво хубаво даскало си ама... естествено че във всичко има въглехидрати, но зависи от количествата... първото нещо за да отслабнеш е да имаш калориен дефицит, тоест да изразходваш повече калории, отколкото поемаш. второ, повечето калории трябва да са от белтъчини и мазнини, въглехидратите трябва да се ограничат до минимум, тва е цялата схема... плюс спорт естествено

^sladyranka`
05-15-2006, 19:51
Tova ,4e sportuva6 e 4udesno!Bi mogla da namali6 parjenoto.Priemai pove4e vaglehidrati!Izbqgvai mazninite.Po-dobre qj bqlo meso(riba,pile),taikato v ribata se sadarjat vodoraztvorimi mastni kiselini i te po-barzo se usvoqvat ot organizma i se izgarqt,otkolkoto pri 4ervenite(klani4kite)mesa.Qj pove4e mesni produkti.Ne znam dali ti e izvestno ,no kogato se spazvat dieti se prepora4va da se pie po -malko kafe,alkohol i da se pu6at cigari.Ako spazva6 tezi ne6ta nqma na4in da ne otslbne6!I zapomni-->otslabvai bavno ,no zdrvoslovno!Nedei da gladuva6,za6toto posle vsi4ko se vazvra6ta pri normalno hranene!
моля те, не говори глупости!!! в предни пост съм написал че ако иска да отслабне, трябва да намали въглехидратите, точно от тях се пълнее най-много, май си спала в часовете по биология...

E ti kvo iska6 da qde kato vav vsi4ko ima vaglehidrati?!???!?I ne mi govori za 4asove po biologiq za6toto sam v mn gotino daskalo i v momenta u4a to4no himi4en sastav na razli4ni hrani!Ako qde normalno bez da se tap4e 6te otslabne!
ми не знам в какво хубаво даскало си ама... естествено че във всичко има въглехидрати, но зависи от количествата... първото нещо за да отслабнеш е да имаш калориен дефицит, тоест да изразходваш повече калории, отколкото поемаш. второ, повечето калории трябва да са от белтъчини и мазнини, въглехидратите трябва да се ограничат до минимум, тва е цялата схема... плюс спорт естествено

e ne ne znaeh ... :smt013 :smt013

doctordre
05-15-2006, 20:51
ми естествено че не знаеш, трай си

MiRaCuLiXbb
05-15-2006, 20:55
въглехидратите трябва да се ограничат до минимум, тва е цялата схема...
Е туй хуу ама после brain power=0 :lol: