PDA

View Full Version : obarkana sam



yahoo
05-01-2006, 20:57
zna4i haresvah edno mom4e /sega sa6to de/ i edin den sabrah smelost i mu predlozhih da stanem gadzheta . toi se zamisli i mi otkaza.sled nqkolko dni toi prestana da se zadqva s drugi momi4eta , sqda6e na moq 4in po matematika/ne sam dobre v tazi oblast / i pomagaiki mi re6avahme zada4ite . zapo4na da govori po-4esto s men , vednazh legna na koleneti mi dokato az bqh sednala na 4ina i zapona da mi govori kolko mu e gadno i tazhno bez da uto4nqva za kakvo!
toq 4ovek v kraina smetka haresva li me ili ne ili si igrae s 4ustvata mi .a ina4e se razbirame 4udesno rodeni sme na edna i sa6ta data mesec i godina i vinagi ni e interestno.mnogo go obi4am a toi ne mi predlaga i se darzhi stranno , a az ne smeq da mu predlozha otnovo . kakvo da pravq??? ](*,) :-k #-o

{L}{1}{L}{1}
05-01-2006, 21:05
emi wish moje bi te hareswa towa sa jestowe koito izdawat donqkude che ne si mu bezrazlichna shtom ti lqga w kolenete i taka natataka emi ti puk zemi nqkoi put go pregurni towa onowa i wish negowata reakciq ako otwurne polojitelno znachi mu e priqtno i ...leka poleka wsichko shte si kaje dumata :))

LP_girl_14
05-01-2006, 21:47
Мацко,остави всичко на времето.Имало е няква причина-отказал ти е ,а сега може би е осъзнал грешката си и иска да бъде с теб.Мина вече времето на фразата'искаш ли да станем гаджета?" Просто продължавайте да се сближавате,излизайте заедно,не се колебай да му показваш кво изпитваш към него и всичко ще си дойде от самосебе си :wink:

Jinno
05-01-2006, 22:36
Това с предлагането е отживелица 2ри клас работа. Действай по друг начин. Бъдете заедно, излизайте, лафете си. Гушкай си го и някой път се пробвай да го целунеш и така. Няма нищо сложно. Само не протаквай много, за да не станете добри приятели, че после може да стане по-сложна работата ;) Айде и Успех \:D/

black_dimond
05-02-2006, 08:02
be q go pitai napravo nai lesno tukmo 6e se uturve6 ot sumneniqta si

favor_91
05-02-2006, 10:25
ami spored men kogato ti e otkazal e dopusnal greshka ](*,) i sega moje bi se opitva da ti se revan6ira taka 4e dai mu 6ans :mrgreen:

^Pretty{}Girl^
05-02-2006, 11:14
vsi4ko s vremeto si draj se kakto do sega s nego no ne mu predlagai tfa e typo xixi :P li4no az i da omirah za nqkoe mom4e nqmashe da mu predloja :} a ve4e toi ako reshi da ti predloji

IKisseDAGirL
05-02-2006, 12:22
бе то верно, че напоследък момичетата все по-често започват да поемат инициативата, ама чак пък да отида и да кажа на някое момче "хайде да станем гаджета!".... :shock: нз малко неприемливо ми се вижда :?
по-добре спри с постъпки от тоя род и го остави малко той да води парада :P ако иска да е с теб, сама ще забележиш
и пак обаче не прави нищо - нямаш нужда от 2ро разочарование :roll: нека действа той :)

teenkopele
05-02-2006, 15:12
ami spored men kogato ti e otkazal e dopusnal greshka ](*,) i sega moje bi se opitva da ti se revan6ira taka 4e dai mu 6ans :mrgreen:

Аз съм на същото мнение.
Опитай и виж дали ще се получи между вас. :)
Успех. :wink:

blqblqqqqqqqqqqqq
05-02-2006, 16:59
mi ti qvno si nqkoe malko ne 4e az sym mn golqma de ama tva "iskash li da stanem gadjeta" mi se struva strashno smeshno i detsko:) vij sa kakto kazaha po nagore izlizaite si pak, govorete si i gushkai si go tam ako i toi te gushka i ti pokazva po nqkaf na4in 4e go interesuvash(to she si proli4i povqrvai mi) moje i da go cunkash i ot tam natatyk she se reshi kvo she stava.... Uspeh i Celuvki;p

Krem4eto
05-03-2006, 13:54
Има две неща!
1.Играе си с чувствата ти
2.Наистина те харесва

Но сама трябва да разбереш кое от двете е!Така че наистина прегърни го и виж каква ще му е реакцията!!!ХАЙДЕ УСПЕХ!