PDA

View Full Version : moje li da su6testvuva priqtelstvo m/u momi4e i mom4e???



nunki
05-01-2006, 21:05
aide sega kajete kak mislite :D

{L}{1}{L}{1}
05-01-2006, 21:11
mmm mai ne za da iskat da se sblijat kato priqteli momicheto i momcheto se ot ednata strana pone ediniq shte iska neshto poweche ot edno priqtelstwo

Bloodlust
05-01-2006, 21:37
Ne! tv1rdo, nepreklonno, glavno. pod4ertano, udebeleno, izkre6tqno NE! tva sa nqkvi izmislici, samo i samo nqkoi da se dokopa do nqkoi po uj "bezobiden" na4in.

naia
05-01-2006, 21:39
Аз имам един супер добър приятел харесваме се,но е невъзможно за момента да сме заедно та обаче се чувстваме супер заедно споделяме си всичко и сме супер добри приятели

[UN]HappY
05-01-2006, 21:44
:? Ne mislq che nikoga ne bi se poluchilo priqtelstvo m-u momiche i momche. Az predpochitam da spodelq s nqkoe momche nqkoi taini, zashtoto znam, che kolkoto i istinska da mi se pishe nqkoq priqtelka, te shte zapochne ili da revnyva ili da licemernichi.. :( ne che i momcheto ne moje da go napravi.. :smt011 I vse pak.. rqdko se sreshtat istinski priqteli, ot kak1vto i pol da sa te. Osven tova, ako ima priqtelstvo m-u momiche i momche, to te shte mogat da razberat mnogo "taini" za drygiq pol.. :)

n0mak
05-01-2006, 21:49
aide sega kajete kak mislite :D

mn qsnu.... ako i 2ta sa adski gro...... okei tva nema da go pi6a 4e 6e mi ze razsurdite :D a sega v duha na foruma

obi4kam vi vsi4ki... mi6lenca... mnogo vi obi4kam mnogo ste sladi4ki i gotinki mi6lenca.... gospod da e s vas 6u6ita... (i galq ot karizma ne moe da go napi6e taka) {P}{P}{P}{P}{P}

05-01-2006, 22:00
NE ! v nikakav sluchai malko ili mnogo zadaljitelno ima privlichane mejdu momcheto i momicheto nikoga ama nikoga ne mojesh da imash priatel ot drugiq pol... btw ako tva privli4ane go nqmashe... nqmashe da sme majki i jenski nali ?! :smt014 :wink:

LP_girl_14
05-01-2006, 22:01
Разбира се че е възможно,само че в голяма част от случаите единия от двамата осъзнава че изпитва не само приятелски чувства към френда си и общо взето ства като оная реклама на Спрайт ;-)

n0mak
05-01-2006, 22:03
Разбира се че е възможно,само че в голяма част от случаите единия от двамата осъзнава че изпитва не само приятелски чувства към френда си и общо взето ства като оная реклама на Спрайт ;-)

te mai se haresvat v reklamata we :)

oba4e taq drugata s looser-te e adskata :D trea da si q svalq :wink:

vuob6te az se 4uda 6to Sprite ne e sponsor na foruma???

nunki
05-01-2006, 22:27
haha lesno vi e na vaz a az zaradi taq reklama se subrah s gadjeto mi,s koeto predi tova si bqhme nai dobri priqteli
Nali se se6tate za mnenieto mi dali moje da su6testvuva priqtelstvo ili ne :D :D

n0mak
05-01-2006, 22:29
haha lesno vi e na vaz a az zaradi taq reklama se subrah s gadjeto mi,s koeto predi tova si bqhme nai dobri priqteli
Nali se se6tate za mnenieto mi dali moje da su6testvuva priqtelstvo ili ne :D :D

mi az ne se se6tam...

p.s. ./love spam ?? ](*,) :mrgreen:

Labelle
05-01-2006, 22:36
Може разбира се как да не може......... Винаги съм държала много на хората от вече бившия ми клас, с половината момчета още се виждаме и бих казала сме много близки, но никога с никой не е имало "нещо повече"

nunki
05-01-2006, 22:45
haha lesno vi e na vaz a az zaradi taq reklama se subrah s gadjeto mi,s koeto predi tova si bqhme nai dobri priqteli
Nali se se6tate za mnenieto mi dali moje da su6testvuva priqtelstvo ili ne :D :D

mi az ne se se6tam...

p.s. ./love spam ?? ](*,) :mrgreen:
ne se li se6ta6 :lol: :lol: NEMOJE!!!

nunki
05-01-2006, 22:46
Може разбира се как да не може......... Винаги съм държала много на хората от вече бившия ми клас, с половината момчета още се виждаме и бих казала сме много близки, но никога с никой не е имало "нещо повече"
za teb ne e imalo ama za tqh nedei da si sigurna...

Labelle
05-01-2006, 22:58
Може разбира се как да не може......... Винаги съм държала много на хората от вече бившия ми клас, с половината момчета още се виждаме и бих казала сме много близки, но никога с никой не е имало "нещо повече"
za teb ne e imalo ama za tqh nedei da si sigurna...
Не можеш да ме убедиш , че десетина момчета са били влюбени в мен и аз не съм забелязала . Просто прекарвахме по-много време заедно, познавахме се и 5 години бяхме адски близки с повечето момчета, с някои и сега сме близки,. Въпрос е на гледна точка какво искаш от един човек и какво получаваш , приятелството си е приятелство. По тази логика значи че момичетата имат само и единствено приятели момичета и обратно.

05-01-2006, 23:05
Може разбира се как да не може......... Винаги съм държала много на хората от вече бившия ми клас, с половината момчета още се виждаме и бих казала сме много близки, но никога с никой не е имало "нещо повече"
za teb ne e imalo ama za tqh nedei da si sigurna...
Не можеш да ме убедиш , че десетина момчета са били влюбени в мен и аз не съм забелязала . Просто прекарвахме по-много време заедно, познавахме се и 5 години бяхме адски близки с повечето момчета, с някои и сега сме близки,. Въпрос е на гледна точка какво искаш от един човек и какво получаваш , приятелството си е приятелство. По тази логика значи че момичетата имат само и единствено приятели момичета и обратно.a ti nemoje6 da me obedi6 4e prez tiq 5 godini nito edno ot tiq mom4eta ne ti e bilo pone simpati4no ili ti na tqh

black_dimond
05-02-2006, 07:57
moje bi da no na men ne mi se e slu4valo

Смехурка
05-02-2006, 08:22
Винаги съм предпочитала да споделя с приятел от противоположния пол,отколкото с некое момиче.Но приятелството доста често преминава в нещо повече.

dream_for_you
05-02-2006, 08:45
от опит знам,че приятелство има,но не е само то ](*,) почти винаги единия се влюбва в другия,но като се замислиш това е напълно нормално,защото щом човек от противополжния пол ти е толкова добър пр,то значи той претежава голяма част от качествата,които търсиш.прекарваш повечето време с него,забавлявате се,споделяте си и така как няма да се влюбиш :smt010

Смехурка
05-02-2006, 09:21
Така е ;) Но в повечето случаи ,когато връзката се разпадне...и приятелството също си отива :( :cry:

Dobromir
05-02-2006, 21:00
Съществува това (поне според мене) мога да кажа че съм сигурен че поне 3-4 момичета сме приятели(нищо повече)... много е приятно макар да не изпитват нищо към мене както и аз към тях...

I_love_dead_people
05-02-2006, 21:11
Глупав въпрос
момиче съм и лично се разбирам по-добре с момчета,от колкото с момичета!

`Death`Whore`
05-02-2006, 21:15
Mама каза нещо много умно вчера - мъж и жена могат да са приятели единствено ако мъжът харесва жената и дълбоко в себе си вярва, че един ден може да стане нещо между тях.
Едно от нещата, за които съжалявам най-много, е, че не съм имала траен приятел мъж.

Heart_Break_Kid
05-02-2006, 21:35
Аз имам френдка от доста време се знаем и не изпитваме някакви по-дълбоки чувства,но човек никога незнае :roll:

pitbullbg
05-03-2006, 11:25
e mn qsno 4e moje kfo kato sa momi4e i mom4e.... tap vapros

ashly besnata
05-03-2006, 14:47
razbira se che moje da ima priqtelstvo i to nai-dobro mejdu momche i momche zashtoto az imam nai-dobur pirqtel ot nqkolko godini na koito se doverqvam i mi e kato brat i nikoga ne mse se karali i se nadqvam da ne se i karame

^sladyranka`
05-03-2006, 14:56
da razbirase :-)

Krem4eto
05-03-2006, 15:04
НЕ! Неможе да има...Гадно,факт но това е истината,реалността

Ето и пример:

Аз съм приятелка с едно момче (бивше гадже)
И той ми пише Обичам те!
Какъв приятел е тогава?!
Аз вече не го обичам/харесвам,но все пак си споделям
с него!Макар,че понякога е издрънквал какво си приказваме
като няма на кой на него споделям!!!Но пак казвам аз не го харесвам....но за него незнам!

ashly besnata
05-03-2006, 15:06
e da naprimer bratovchedkami se vlubva v nai-dobrite si priqteli,no ima sluvchei v koito moje da sushtestvuva takova priqtellstvo

silviika
05-03-2006, 18:14
razbira se 4e moje da sy6testvuva.za6to da ne moje?? :wink: \:D/

_FroZeN_TeaRs_
05-03-2006, 18:29
razbira se 4e moje da sy6testvuva.za6to da ne moje?? :wink: \:D/
Защото винаги приятелството им свършва с приказки за любов :-({|=

malkata^^
05-03-2006, 18:38
Да, може би може, но е трудно. Просто все така се получава че някой ще се влюби в приятеля..
Например аз преди 1 год се запознах с едно момче. Бяхме само на здрасти. После почнахме много да си говорим , а пък после станахме много добри приятели и всичко си споделяхме. Винаги сме си казвали "Обичам Те" но просто приятелски.(Дори сме се целували :) С времето започнах да го харесвам :oops: но той харесваше моята приятелка (но нямаше шанс с нея) а аз си малчах че го харесвам. И после спрях. След 2-3 месеца той започна много често да ми казва че ме обича и да ми говори някви работи там. И така нататака разбрах че той е почнал да ме харесва.. И тогава ми стана супер тъпо..не го харесвах..Тръгнах с едно момче и той като разбра много ми се цупи не ми говореше няколко седмици..И така стана че приятелството се развали. Просто не можех да му споделя нищо вече..:(( За което много ме е яд ! Дори сега вече не съм с онова момче.. Отново с това момче си говорим и си споделяме някоя друга глупост..Но нищо вече не е същото...Дори немога да му кажа сега кои харесвам.Супер ми е тъпо!
Може би приятелството може да съществува, но просто трябва да попаднеш на човек.... ( И ДА ВНИМАВАШ ДА НЕ ГО ЗАОБИЧАШ МНОГО!)

art_lady
05-03-2006, 20:52
Не може да съществува просто приятелство между момиче и момче,винаги единия се влюбва в другия...рано или късно. :)

avril_lavigne
05-03-2006, 22:09
Естествено,че може момче и момиче да бъдат приятели.Не винаги това приятелство се превръща в любов,както твърдите повечето.

05-03-2006, 22:28
Много рядко се среща приятелство между момиче и момче,но все пак мисля че съществува.В повечето случаи се зараждат чувства от едната страна и ако не са споделени приятелството им отива на кино.Нещата вече не стоят по същия начин.. не можеш да се отпуснеш да си споделяш по-лични неща (например за някоя момиче/момче) ,защото знаеш,че по този начин ще нараниш този човек.Просто нещата не са както преди,когато знаеш,че "приятелят" ти има чувства към теб.
Е.. виж друга е ситуацията,когато чувствата са споделени и от двете страни.Тогава се заражда една наистина хубава връзка =)

att
05-04-2006, 00:56
със сигурност НЕ! това дето някой ми го разправят за чистото и преданно приятелство между момче и момиче, трябва да е някой съвсем ненормален. че нали затова е създаден света- двете противоположности за да се привличат! приятелство - глупости! [-(

FikyScHetOo
05-04-2006, 07:13
Да, има...аз имам много приятели И момчета. С тях споделям откакто се помня и те с мен. Приятелството ни е много хубаво и самият факт че го имам ме прави щастлива. Иначе имам и други приятели момчета, с които си говоря за всичко и ме разбират.

honey_reflection
05-04-2006, 10:22
Nai dobroto priqtelstvo e mejdu momiche i momche !

honey_reflection
05-04-2006, 10:25
Не може да съществува просто приятелство между момиче и момче,винаги единия се влюбва в другия...рано или късно. :)

Ponqkoga tova sushto e vqrno !! ;P

sasho_metallico
05-04-2006, 11:39
афе.... май може ;>

ashly besnata
05-04-2006, 12:34
a mi da i az nali vi kazah che moje

KRaLiCa_na_OrGaZmA
05-04-2006, 15:47
moje mnogo qsno :)

SmiLe_BaBy{P}
05-04-2006, 15:53
Мне.Не може ... първо за да стане едно момче приятел с момиче ще я погледне отвънка как е...строена ли е ..всичко ОК ли е.Което означава че има и някви задни помисли,които още повече се учеличават (същевременно се прикриват) ... #-o Другия вариант е НАЙ-ДОБРИЯ ТИ ПРИЯТЕЛ ,на който винаги си споделяла,който винаги те е утешавал когато си страдала по някоя момче СЕ ВЛюБВА В ТЕБЕ ... те тфа е...

kaka_lara
05-04-2006, 16:26
много добри познати - може, но приятели - не O:)