PDA

View Full Version : далеч,далеч,...



DaRk_BaBy
05-01-2006, 21:24
момчето,което обичам и с което скоро ще станем гаджета :) живее доста далече :( и мога да го виждам само събота неделя и ако има някоя ваканция :( мислите ли че това може да ни пречи???

n0mak
05-01-2006, 21:37
za spravka v tozi epizod na "How I Met Your Mother" se obqsnqva vsi4ko za t. nar. Long-range relationships... i glavno kak "it sucks".

http://www.arenabg.com/details.php?id=39013

[UN]HappY
05-01-2006, 21:38
Nishto ne moje da poprechi na liubovta.. Az s1m imala gadje, koeto beshe ot Germaniq i s koeto mojehme da se vijdame samo prez lqtnata vakanciq.. no tova ne ni poprechi na vr1zkata. Osven tova, nie imame k1smeta da jiveem v preiod, v koito ima golqmo raznoobrazie na komunikaciq- Internet, GSM, domashni telefoni, poshta.. Ako naistina se obichate, nishto ne moje da vi spre.. Kofti e, che nqma da se vijdate.. No ot drga strana, shte imate mnogo nasabrani chyvstva i emocii, koito shte spodelite, kogato se vidite :D

LP_girl_14
05-01-2006, 22:55
Не,не би могло да попречи!Наистина понякога е гадно да устояваш на липсата,да се чудуш какво ли прави сега,да ти се иска да го прегърнеш и т.н. и като цяло тези връзки са си труднни за поддържане,но когато има силни чувства,когато сте готови на компромиси,вярвате си и искате да сте заедно ще намерите начин и километрите няма да ви попречат.Има ли чувства всичко друго е на второ място :wink:

SweetBunny
05-01-2006, 23:13
Не,не би могло да попречи!Наистина понякога е гадно да устояваш на липсата,да се чудуш какво ли прави сега,да ти се иска да го прегърнеш и т.н. и като цяло тези връзки са си труднни за поддържане,но когато има силни чувства,когато сте готови на компромиси,вярвате си и искате да сте заедно ще намерите начин и километрите няма да ви попречат.Има ли чувства всичко друго е на второ място :wink:
Da, taka e :-)
Osven tova taka nqma da si omruzvate i vsqka va6a sre6ta 6te e edno nepovtorimo i neveroqtno prejivqvane...za6toto dulgo vreme 6te ste iskali da se vidite i nakraq .... 6e e qko :D taka trupkata 6te e po-silna...
Nqma ni6to lo6o ako vruzkata vi e ot raztoqnie, ako imate silna duhovna druzka i se obi4kate :-) :smt004

black_dimond
05-02-2006, 07:55
mi do edna stepen da za6oto nqma da se vijdate mn no ot druga strana ima trupka vuv vruzkite ot razstoqnie

strange__
05-02-2006, 13:21
Защо я заблуждавате? Ще пречи разбира се...причини много,но няма да ти ги изтъкна,за да не се обезкуражиш от сега ;-) Но в крайна сметка нищо не ти пречи да опиташ,нали?! :D

Jane{}
05-02-2006, 14:10
Dali shte poprechi si zavisi IZCQLO ot vas samite! Ot edna strana moje deistvitelno da e zdrava vruzka, izpulnena s emocionalni makar i redki sreshti, i t.n, i t.n... Obache ot druga moje i chuvstvata vi da ohladneqt kato ne ste zaedno... Zatova mnogo zavisi ot situaciqta v po-podroben plan, a ne kato cqlo.
I vse pak, vajnoto e da vqrvash! Dokato si zadavsh vuprosa za prechkite, te neminuemo shte sa na patq ti...

05-02-2006, 14:25
момчето,което обичам и с което скоро ще станем гаджета :) живее доста далече :( и мога да го виждам само събота неделя и ако има някоя ваканция :( мислите ли че това може да ни пречи???
ot kade si mace?

teenkopele
05-02-2006, 15:00
Ако и двамате имате желанието и волята е напълно възможно. :)
Успех. :wink:

Krem4eto
05-03-2006, 13:24
Не,не би могло да попречи!Наистина понякога е гадно да устояваш на липсата,да се чудуш какво ли прави сега,да ти се иска да го прегърнеш и т.н. и като цяло тези връзки са си труднни за поддържане,но когато има силни чувства,когато сте готови на компромиси,вярвате си и искате да сте заедно ще намерите начин и километрите няма да ви попречат.Има ли чувства всичко друго е на второ място :wink:
:smt023