PDA

View Full Version : STOP ............



Qvkata_
05-02-2006, 00:55
Аз отказах цигарите след 3 години пушене по 1 котия на ден
сега сам 9 клас бях ги отказал и лятната ваканция но когато отидах на даскало пак ги почнах преди около 2 месеца реших 4е трябва да ги спра за винаги и от тогава не сам палил цигара всичките ми приатели са заклети пушачи ,но вапреки това не сам прекаснал заимоотношенията си с тях смисал гледам ги как пушат слатко слатко но си казвам АЗ НЕ ПУША и толкова не му мисла повече няколко пати се напих зверски от тогава но сашто не запалих
пове4ето приатели които ги отказват когато се напият запалват
и всичко се проваля
Отказването на цигарите няма да стане с една цигарка по малко или някакви хапове ТРЯБВА да си кажете няма да пуша повече никога през живота си аз не пуша.
Цигарите са вредни убиван младоста и красотата при моми4етата и састаряват мом4етата като им овреждат спермата
Лично забелязах промяна на спермата ми в презервативите които ползвам когато пушех спермата ми беше с леко жълтеникаф цвят ,а сега е снежно бяла
Имам пове4е апетит и се изморявам по малко
Чувствам се чист и силен без грозния навик живота е по приатен
Оште един + е това че ми остават по 2-3лв
които преди сам давал за цигари.
Така4е ги спираите дори не са модерни!!!!!!!!!!!!

Qgodka_
05-02-2006, 08:47
Браво на тебе човек ... правилно, само където целия ти текст е без пунктуация,остави и другите грешки... браво браво :wink:

miloto_girl_4e
05-02-2006, 09:41
радвам се за теб :wink:
не се заяждам, но сега ,ако се научиш и да пишеш грамотно цена няма да имаш :)

RoyTheReaper
05-02-2006, 11:29
a moje6 li da garantira6 4e v ostava6tite ti 50-60-70 godini jivot nqma dori i da si pomisli6 za cigara?

Qvkata_
05-02-2006, 12:25
Да 100% мага да гарантирам
А за грешките да не сам някаф образован човек ве!! ](*,) http://smilies.sofrayt.com/%5E/k0/smashfreak.gif

teenkopele
05-02-2006, 13:39
Браво! =D>

05-02-2006, 14:06
Evala che si gi sprql,no ne bydi siguren che nqma pak da gi pochnesh.Dqdo mi gi e spiral za po 3godini i pak gi e pochval....

R0lfc0pter
05-03-2006, 09:05
Евала.

Dr. Kazimbutt
05-03-2006, 10:32
Спокойно - скоро ще пропушиш пак.

П.П. Научи български.

Estranged
05-03-2006, 19:11
Аз отказах цигарите след 3 години пушене по 1 кУтия на ден
сега сЪм 9 клас, бях ги отказал и лятната ваканция, но когато отидОх на даскало пак ги почнах. преди около 2 месеца реших 4е трябва да ги спра ЗАВИНАГИ и от тогава не сЪм палил цигара. всичките ми прЯтели са заклети пушачи ,но вЪпреки това не сЪм прекЪснал Взаимоотношенията си с тях, Всмисал гледам ги как пушат слаДко слаДко, но си казвам АЗ НЕ ПУША и толкова не му мислЯ повече няколко пЪти се напих зверски, от тогава, но саЩо не запалих
пове4ето прЯтели, които ги отказват, когато се напият запалват
и всичко се проваля
Отказването на цигарите няма да стане с една цигарка по-малко или някакви хапове, ТРЯБВА да си кажете няма да пуша повече никога през живота си аз не пуша.
Цигарите са вредни убиваТ младостТа и красотата при моми4етата и сЪстаряват мом4етата, като им овреждат спермата
Лично забелязах промяна на спермата ми в презервативите, които ползвам. когато пушех, спермата ми беше с леко жълтеникаВ цвят ,а сега е снежно бяла
Имам пове4е апетит и се изморявам по-малко
Чувствам се чист и силен. без грозния навик животЪТ е по-прЯтен
ОЩе един + е това че ми остават по 2-3лв,
които преди сам давал за цигари.
Така4е ги спираите, дори не са модерни!!!!!!!!!!!!

Всеки един знак, всяка една буква в червен цвят показва, че ти нямаш елементарно понятие от родния си език. И това не е само тук. Знаеш ли какво ще ти кажа - скрий се някъде, дрисльо! Първо се научи да пишеш и после ми говори дали да пуша или не. Цяло мъчение беше да ти прочета шибаното мнение! НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ и после си показвай "уменията". А за тва с презервативите, не мога да се сетя за едно момиче, което обича пълната неграмотност, освен някоя циганка, сигурно. Така че, моля те, първо се научи да пишеш поне малко по-грамотно, после обеснявай каквото и да е!

IdiOtKa
05-04-2006, 02:58
ее и аз 6е ги откайа някога е ! дано да е скоро !

CRaZy_IKT
05-04-2006, 22:04
Аз отказах цигарите след 3 години пушене по 1 кУтия на ден
сега сЪм 9 клас, бях ги отказал и лятната ваканция, но когато отидОх на даскало пак ги почнах. преди около 2 месеца реших 4е трябва да ги спра ЗАВИНАГИ и от тогава не сЪм палил цигара. всичките ми прЯтели са заклети пушачи ,но вЪпреки това не сЪм прекЪснал Взаимоотношенията си с тях, Всмисал гледам ги как пушат слаДко слаДко, но си казвам АЗ НЕ ПУША и толкова не му мислЯ повече няколко пЪти се напих зверски, от тогава, но саЩо не запалих
пове4ето прЯтели, които ги отказват, когато се напият запалват
и всичко се проваля
Отказването на цигарите няма да стане с една цигарка по-малко или някакви хапове, ТРЯБВА да си кажете няма да пуша повече никога през живота си аз не пуша.
Цигарите са вредни убиваТ младостТа и красотата при моми4етата и сЪстаряват мом4етата, като им овреждат спермата
Лично забелязах промяна на спермата ми в презервативите, които ползвам. когато пушех, спермата ми беше с леко жълтеникаВ цвят ,а сега е снежно бяла
Имам пове4е апетит и се изморявам по-малко
Чувствам се чист и силен. без грозния навик животЪТ е по-прЯтен
ОЩе един + е това че ми остават по 2-3лв,
които преди сам давал за цигари.
Така4е ги спираите, дори не са модерни!!!!!!!!!!!!

Всеки един знак, всяка една буква в червен цвят показва, че ти нямаш елементарно понятие от родния си език. И това не е само тук. Знаеш ли какво ще ти кажа - скрий се някъде, дрисльо! Първо се научи да пишеш и после ми говори дали да пуша или не. Цяло мъчение беше да ти прочета шибаното мнение! НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ и после си показвай "уменията". А за тва с презервативите, не мога да се сетя за едно момиче, което обича пълната неграмотност, освен някоя циганка, сигурно. Така че, моля те, първо се научи да пишеш поне малко по-грамотно, после обеснявай каквото и да е!
Присмял се хърбел на щърбел :smt005 В "поправките" ти колкото и да не ти се вярва ИМА ГРЕШКИ :lol: И не се прави на много грамотен/грамотна...После си мразил/а наркоманите-а ти къв/ква си щом пушиш един от най масовите наркотици а ?

FizeuRa
05-05-2006, 12:23
браво човече,радвам се че поне някой който е на мойата възраст мисли както би трябвало. =D> =D> =D> :wink: