PDA

View Full Version : ВАЖНО!!!



05-02-2006, 06:56
Здравейте деца. Аз съм една жена на вече 62 години и се надявам тук да намеря нужната помощ и утеха.
1. Тревата ми свърши и никаде не мога да си намеря. Растенията ше цъфнат чак през август и ся я карам на амфетамин.
2. Наскоро правих аборт че забременях и ме беше страх да кажа на мама и на тате.
3. Знаете ли каква гъзарка съм преди седмица издрусах 2 грама амфети и изпих 6 литра водка.
4. Баща ми ме изнасили и ся ми е много гадно срам ме е да се изповядам в черквата и на някоя дружка и реших да го кажа тук.
Моля за помощ и разбиране...

ТАКА ДА СИ ДОЙДЕМ НА ДУМАТА ТАЗИ ТЕМА Е НЕЩО КАТО МОЛБА КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА. ЦЕЛИЯ ФОРУМ ПОГЛЕДНАТ ОТСТРАНИ ОТ ХОРА КАТО МЕН (КОИТО НЕ ПИШАТ А САМО ЧЕТАТ И СЕ СМЕЯТ) ИЗГЛЕЖДА КАТО ТОВА КОЕТО НАПИСАХ ГОРЕ. НАИСТИНА СПОРЕД МЕН И МНОГО ХОРА С КОИТО СЪМ ГОВОРИЛ НА ТЕМА TEENPROBLEM.NET СА НА ТОВА МНЕНИЕ - ГОРЕНАПИСАНОТО Е СТЕГНАТО РЕЗЮМЕ НА ЦЕЛИЯ ФОРУМ. МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА НАЛОЖАТ МАЛКО РЕД, ДА ТРИЯТ ТЪПИТЕ ТЕМИ И ДА БАНВАТ ХОРА КОИТО ПУСКАТ САМО ТАКИВА. НЕ МИ ПУКА ЗА НАРЕДБИТЕ КОИТО ЩЕ ОТНЕСА СЕГА НО ГО ПРАВЯ ЗА ВАШЕ ДОБРО И ЗА ДОБРОТО НА ИНАЧЕ ДОБРИЯ САЙТ.

GoThiC_GirL
05-02-2006, 07:09
Mi az mislq 4e tva e spam :-# za tva no comment :!:

05-02-2006, 07:57
Ми споредне целта на целия този форум е точно това - всеки да пише проблемите си независимо те какви се, а тва че някой хора пишат глупости и бесмислици е съвсем друг въпрос.............

Icaki
05-02-2006, 07:58
Ми споредне целта на целия този форум е точно това - всеки да пише проблемите си независимо те какви се, а тва че някой хора пишат глупости и бесмислици е съвсем друг въпрос.............

ProstoAz
05-02-2006, 08:30
11 точка от правилника!
Благодаря!