PDA

View Full Version : Как да бъда само с една дълго време?



Deqn
05-02-2006, 09:23
Може би тази тема ще ви се види малко странна... Нещата стоят така:

Нямам проблем да се запознавам с нови момичета. Не знам как (виждам че много пичове тук имат голям проблем с това), идва ми отвътре. В резултат на това получавам доста голямо внимание от женския пол (дори предизвиквам някаква завист от мъжката част), и долу горе вкарвам в леглото си ново момиче всеки месец. Случвало се е дори да бъда едновременно обвързан с няколко момичета наведнъж, и това ми харесва толкова много, че не се отказвам от никоя.

Но може би заради това, не мога да задържа връзка за повече от максимум един месец. Винаги виждам нова, по която се увличам и я получавам, и губя предишната, и по-странното е че НЕ МИ ПУКА.

Може би е добре най-накрая да имам по-дълга връзка с ценно момиче. Но след като спя с някоя губя интерес към нея, и явно си нямам идея как се гради повече във една връзка от просто сексуално влечение.

Как мога да задържа жена до себе си?

[UN]HappY
05-02-2006, 09:52
:-k Ot tova, koeto prochetox razbrah, che ti ne izpitvash chyvstva k1m tezi momicheta, a samo silno vlechenie...i to sexyalno.. Gledash da q vkarash v legloto si i posle..chupkata.. Ami ne stava taka. [-X Edna vr1zka ne se krepi samo na Sex.. Trqbva da ima priqtelstvo i doverie m-y xorata. Opitai se da si namerish priqtelka i posle misli za gadje. Obshtyvai s momichetata, opoznavai gi i shte vidish, che shte doide den, v koito shte si haresash momiche, koeto te privlicha ne samo s v1nshnata si krasota ili seksualno, a i s xaraktera si. Togava ti sam shte iskash da b1desh s neq po-d1lgo vreme.. Dano i tq go poiska.. YspeX! :smt008

05-02-2006, 11:30
Istinata pi4 e samo edna:prosto ne si bil vluben,za6toto ako si bil ne moje da ne ti puka za neq ili ti ima6 samo edna edinstvena cel-da vkara6 samo nqkoq v legloto.Rano ili kusno 6te razbere6 4e ne6to ti lipsva

IKisseDAGirL
05-02-2006, 12:01
Istinata pi4 e samo edna:prosto ne si bil vluben,za6toto ako si bil ne moje da ne ti puka za neq ili ti ima6 samo edna edinstvena cel-da vkara6 samo nqkoq v legloto.Rano ili kusno 6te razbere6 4e ne6to ti lipsva
мисля, че той пуска темата, защото вече го е разбрал :wink:

виж кво ще ти кажа, сега е моментът да си поживееш :) за всяко нещо си има време и явно не е дошъл още момента да имаш сериозни връзки
можеш да се радваш, тъй като любовта не носи само щастие, но и много много болка, пропиляни мечти и тревога :?
когато се влюбиш ще видиш, че не е по рецепта и предписание... просто се случва и тва е :-) един ден ще срещнеш момиче, което уж първоначално ще си решил да е само за 1 нощ, както винаги е било... но просто когато дойде сутринта изненадващо ще откреш, че не искаш и за секунда да я изпуснеш от обятията си... и че ако тя си тръгне, ще си тръгне и някаква нова част от теб.. непозната и красива... която винаги си притежавал, но не си знаел, че я има... до сега :)

Labelle
05-02-2006, 12:03
Отговорът на въпроса ти - трудно. Живей си така като ти харсва. Какво да не би да е лошо , че ги сменяш. Нали в крайна сметка не си сам??? Каква ти дълга връзка без подходящото момиче??? Някой път ще я срещнеш като му дойде времето. И тогава самия ти няма да обръщаш внимание на другите колкото и да са готини. Млад си, готин си явно, живей си живота и се забавлявай, и за дълги връзки има време .

strange__
05-02-2006, 12:22
Istinata pi4 e samo edna:prosto ne si bil vluben,za6toto ako si bil ne moje da ne ti puka za neq ili ti ima6 samo edna edinstvena cel-da vkara6 samo nqkoq v legloto.Rano ili kusno 6te razbere6 4e ne6to ti lipsva
мисля, че той пуска темата, защото вече го е разбрал :wink:

виж кво ще ти кажа, сега е моментът да си поживееш :) за всяко нещо си има време и явно не е дошъл още момента да имаш сериозни връзки
можеш да се радваш, тъй като любовта не носи само щастие, но и много много болка, пропиляни мечти и тревога :?
когато се влюбиш ще видиш, че не е по рецепта и предписание... просто се случва и тва е :-) един ден ще срещнеш момиче, което уж първоначално ще си решил да е само за 1 нощ, както винаги е било... но просто когато дойде сутринта изненадващо ще откреш, че не искаш и за секунда да я изпуснеш от обятията си... и че ако тя си тръгне, ще си тръгне и някаква нова част от теб.. непозната и красива... която винаги си притежавал, но не си знаел, че я има... до сега :)
Права е. Не си налагай да имаш дълга връзка просто така за разнообразие...като срещнеш момичето сам ще го почувстваш :idea:

black_dimond
05-02-2006, 19:49
gore dolo az sum su6ata samo 4e bez legloto taka 4e spoko prosto trqbva da si nameri6 momi4e s koeto da ne si legne6 vednaga i q karai po krotko i tova e garanciq za uspeh

babi_girl
05-02-2006, 20:02
gledaj sega, gubi6 interes za6toto se zanimava6 s po leki momi4eta (bez da obida nikoj) i za6toto edinstvenata ti cel e sex. spored men nqma da e lo6o da se opita6 da opoznae6 edno momi4e i po harakter i interesi, a ne samo vyn6no

pitbullbg
05-02-2006, 20:09
emi 6tom e taka raotata na4i ne si sre6nal podhodq6toto momi4e i ne obi4a6 tiq 6tom sled sex i aide...

^sladyranka`
05-02-2006, 20:13
ami ....prosto badi samo s edno momi4e.....a ne s nqkolko ednovremenno... izbiri si edna i samo s neq.... ama ne nqkoq slu4aina ...podbiri si nqkoq.....ne gledai na neq samo kato seksoalen obekt...si potarsi podhodq6to momi4e

ashly besnata
05-03-2006, 15:16
m dam prava e

Krem4eto
05-03-2006, 15:25
Хм....ти се намираш в прехода от кратките връзки , към вече по-сериозните ;)


Така първо БРАВО,че си се осъзнал

За да имаш по-дълга връзка,
първо намери момиче което те привлича но си наложи,че неискаш само за една нощ
после като се срещнеш с нея повече от три пъти свикваш с нея и само ще се надяваш да станете двойка за по-дълго време :smt023 Успех пич!

FizeuRa
05-03-2006, 17:31
Виж сега,не искам да те обидя,но всичко това става поради простата причина , че самият ти си разглезен относно 'момичетата'.може би ако се замислиш колко много от тях си наранил с деиствията си и си зададеш въпроса дали на теб би ти било приятно от факта че след време когато се влюбиш някоя постъпи така kak ще се чувстваш ? и че може би трябва самият ти да се ограничаваш...
и все пак пожелажам ти наистина да намериш това което търсиш,скоро :D просто почакаи и ще разбереш :smt007 :smt016

DeSiTo0o
05-03-2006, 18:09
Как мога да задържа жена до себе си?
Mi ti mai ne moje6.... :lol:


Виж сега,не искам да те обидя,но всичко това става поради простата причина , че самият ти си разглезен относно 'момичетата'.може би ако се замислиш колко много от тях си наранил с деиствията си и си зададеш въпроса дали на теб би ти било приятно от факта че след време когато се влюбиш някоя постъпи така kak ще се чувстваш ? и че може би трябва самият ти да се ограничаваш...
и все пак пожелажам ти наистина да намериш това което търсиш,скоро :D просто почакаи и ще разбереш :smt007 :smt016
Deqn4o moje bi naistina trqbva da se zamili6 vurhu tezi dumi..... :roll:

Spider_Web
05-03-2006, 20:34
Awe ot tva deto vidqh spored men ti ne iska6 da se obvarje6 samo s edna i to za dalgo a gi smenq6 adski barzo koeto e dosta nekorektno sprqmo momi4etata s koito si spal....ako jelanieto ti e da ostane6 s edno momi4e pove4e ot edin mesec ne e mn uda4no da barza6 tolkova mnogo vse pak jivota e pred teb!

FikyScHetOo
05-03-2006, 21:13
хващаш една и я ОБИЧАШ, любоФ му е майката!!! ако искаш да си с нея за дълго време трябва да я обичаш много силно и не би ти идвало отвътре да и изневериш, да спиш с друга или въобще да си помислиш за друга...познавам един човек, който само задето беше се разбрал да ходи на кафе с друг после неможеше да погледне гаджето си!!!

[LP]```
05-03-2006, 21:29
Ot tova, koeto prochetox razbrah, che ti ne izpitvash chyvstva k1m tezi momicheta, a samo silno vlechenie...i to sexyalno.. Gledash da q vkarash v legloto si i posle..chupkata.. Ami ne stava taka. Edna vr1zka ne se krepi samo na Sex.. Trqbva da ima priqtelstvo i doverie m-y xorata. Opitai se da si namerish priqtelka i posle misli za gadje. Obshtyvai s momichetata, opoznavai gi i shte vidish, che shte doide den, v koito shte si haresash momiche, koeto te privlicha ne samo s v1nshnata si krasota ili seksualno, a i s xaraktera si. Togava ti sam shte iskash da b1desh s neq po-d1lgo vreme.. Dano i tq go poiska.. YspeX!
napalno sam saglasna:))) :) =D> [-o<

denkata
05-03-2006, 21:44
Аз лично мисля че за да задържиш пожече едно момиче трябва първо много добре да се опознаете!!!Секса може да почака малко! Но ако на теб си ти харесва да си ги сменяш понеже ти омръзват продължаваи така!Но аз лично смятам тожа за глупаво и не толко интересно!Абе моят съвет е ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА КАКТО НА ТЕБ СИ ТИ ХАРЕСВА!!!

Deqn
05-04-2006, 16:54
Благодаря ви за мненията. Реших да отговоря на някои от вас поименно.

@[UN]HappY, за да вкарам момиче в леглото си (не, не харесвам леки жени и нямам нищо общо с тях), е необходимо да я опозная и го правя. Прекарваме страхотни 3-4-5-6 часа заедно, разхождаме се, правим неща заедно. Тя ми има доверие. Правя секс с нея. След което тя започва да иска от мен цялото внимание на света. Обичам хобитата, приятелите и работата си, и не мога да ги пожертвам за жена. И ако да бъда само с една означава да се откажа от някое от тези неща - не бих могъл. Поне засега.

@valantain_love, знам точно какво имаш предвид. Но само след няколко дни магията започва да се топи. Тя става предсказуема, привързана, и убива тръпката. А аз съм пристрастен към нея. Дано има жена, която да знае как да поддържа тръпката, а не само да иска да получава любов. Когато жена срещне мъж с който иска да бъде, тя не може да го задържи с нищо повече от външен вид. Поне тези които съм срещал.

@Labelle, знаеш ли, мислил съм за нещо друго. :) Но такъв компромис трудно се прави. Мислиш ли че има момиче, което би било с мен за дълго време, без да обръща внимание на забежките ми? Как бих могъл да бъда с няколко едновременно? Разбира се, без да ги лъжа че няма никоя друга, държа на честността.

@strange__, тренирал съм характера си да не изпитва чувства. Странното е, че именно така получавам много момичета... наистина странно

@black_dimond, ако не легна с момиче до 2-ра, максимум 3-та среща, или аз я приемам само като приятелка, или тя започва да ме приема като приятел. Знам това, защото съм попадал в капана на приятелството МНОГО пъти. Кроткото не създава привличане, създава приятелско доверие. Съгласна си с това нали?

@babi_girl, винаги избягвам леките жени, никога не са били предизвикателство за мен. Опознавам в рамките на 2-3 срещи момичето с което искам да бъда и знам че тя ми има доверие. Логичният завършек на това е леглото. Но освен характера й, имам нужда тя да бъде интересна, забавна, непредсказуема и побъркваща. Малко жени биха могли да ми дадат това. А аз им го давам. И се чувствам аз излъган...

@^sladyranka`, мнението ми по поста ти се съдържа в отговорите към други потребители тук. Прочети ги, ще си отговориш

@Krem4eto, когато свикнеш с някого, интереса ти към него изчезва. И си с него само по задължение и простичка привързаност. Тръпката умира ако не се поддържа от двама ни.

@FizeuRa, знам. Когато преди години бях влюбен в момиче, я обичах силно. След няколко месеца всичко свърши заради друг, с когото тя имаше афера. Поисках да имам друго момиче, но тя ми каза "ние сме просто приятели", така с още много момичета, които ме отритваха и раняваха. Тогава реших да се променя на цената на всичко, и не се грижех за действията си, исках "силата" да мога да ранявам и да бъда равнодушен.
След години се научих да бъда безчувстствен и да имам винаги момичета умиращи да бъдат с мен, и ги ранявах дори съзнателно. Защото може би ми доставяше някакво садистично удоволствие.
Сега виждам, че нямам нужда от това. Искам да имам една, но проблема ми сега е, че не съм срещнал такава която да ми пасва, да бъдем равни. Слабостта и несигурността у жените не могат да ме накарат да изпитвам нищо повече от простичка нужда да ги доминирам...

@FikyScHetOo, това не е ли признак на слабост?

@[LP]```, не съм срещнал досега момиче, което да бъде толкова атрактивно като характер, колкото аз изисквам. Може би днешните момчета твърде много разглезват момичетата, и те остават необиграни, и смятащи че само външната красота им е достатъчна, за да задържат мъж със силен характер.

@denkata, ха! Може би мога да разнообразя живота си с тройка? :) Едва ли бих могъл...

FikyScHetOo
05-04-2006, 18:49
Мили Деянчо, не мисля че е слабост да обичаш и да държиш на някой до толкова, че да ти е гадно дори да си помислиш за нещо. което ще го нарани. Ти не мислиш ли така? Не е ли силно качеството на тези, които могат да приемат човека до себе си с всичките му недостатъци ( Все пак сме хора, не сме съвършенни ). Не е ли силно качеството да обичаш истински и да те боли когато е възможно да нараниш някой, аз на това му викам силни чувства. Ако това за теб е слабост...за мен не е

^Pretty{}Girl^
05-04-2006, 20:30
Виж сега,не искам да те обидя,но всичко това става поради простата причина , че самият ти си разглезен относно 'момичетата'.може би ако се замислиш колко много от тях си наранил с деиствията си и си зададеш въпроса дали на теб би ти било приятно от факта че след време когато се влюбиш някоя постъпи така kak ще се чувстваш ? и че може би трябва самият ти да се ограничаваш...
и все пак пожелажам ти наистина да намериш това което търсиш,скоро :D просто почакаи и ще разбереш :smt007 :smt016
nqma li nqkoe momi4e koeto da ne ti haresva samo vynshno no i vyrtreshno ako ima takova opitai s nego i se strai da si samo s nego no se opitai seriozno !i taka moje i da stane

05-05-2006, 13:22
Блазе ти. :? Я разкажи малко за този твой подход.На колко години си и как ги караш да ти се лепят така?

Sunny_stz
05-05-2006, 14:17
[quote="Deqn"]

@[UN]HappY, за да вкарам момиче в леглото си (не, не харесвам леки жени и нямам нищо общо с тях), е необходимо да я опозная и го правя. Прекарваме страхотни 3-4-5-6 часа заедно, разхождаме се, правим неща заедно. Тя ми има доверие. Правя секс с нея. След което тя започва да иска от мен цялото внимание на света. Обичам хобитата, приятелите и работата си, и не мога да ги пожертвам за жена. И ако да бъда само с една означава да се откажа от някое от тези неща - не бих могъл. Поне засега.

прекарварте страхотни 3,4,5,6 4аса и правите секс?Хаха и това не били лесни жени!Ако намериш някоя която да е по недостъпна и да не ти се дава ,тогава ще разбере6 !

@valantain_love, знам точно какво имаш предвид. Но само след няколко дни магията започва да се топи. Тя става предсказуема, привързана, и убива тръпката. А аз съм пристрастен към нея. Дано има жена, която да знае как да поддържа тръпката, а не само да иска да получава любов. Когато жена срещне мъж с който иска да бъде, тя не може да го задържи с нищо повече от външен вид. Поне тези които съм срещал.

Наистина не си срещнал подходящата която да поддържа тръпката.То4но това са лесните жени,които лесно се привързват и са предсказуеми,които си мислят 4е привли4ат само с вън6ен вид!Това не е достатъ4но разбира се!

@Labelle, знаеш ли, мислил съм за нещо друго. :) Но такъв компромис трудно се прави. Мислиш ли че има момиче, което би било с мен за дълго време, без да обръща внимание на забежките ми? Как бих могъл да бъда с няколко едновременно? Разбира се, без да ги лъжа че няма никоя друга, държа на честността.

@strange__, тренирал съм характера си да не изпитва чувства. Странното е, че именно така получавам много момичета... наистина странно

мммм как става това,ти да не си робот?



@babi_girl, винаги избягвам леките жени, никога не са били предизвикателство за мен. Опознавам в рамките на 2-3 срещи момичето с което искам да бъда и знам че тя ми има доверие.-ммм как ще ти има доверие от първата среща???Още пове4е се убеждавам 4е си хващаш леки жени

Логичният завършек на това е леглото. Но освен характера й, имам нужда тя да бъде интересна, забавна, непредсказуема и побъркваща. Малко жени биха могли да ми дадат това. А аз им го давам. И се чувствам аз излъган...-така е!



@FizeuRa, знам. Когато преди години бях влюбен в момиче, я обичах силно. След няколко месеца всичко свърши заради друг, с когото тя имаше афера. Поисках да имам друго момиче, но тя ми каза "ние сме просто приятели", така с още много момичета, които ме отритваха и раняваха. -е те не са били лесни :))))

Тогава реших да се променя на цената на всичко, и не се грижех за действията си, исках "силата" да мога да ранявам и да бъда равнодушен.
След години се научих да бъда безчувстствен и да имам винаги момичета умиращи да бъдат с мен, и ги ранявах дори съзнателно. Защото може би ми доставяше някакво садистично удоволствие.-и това те е накрало да се 4увстваш силен и доволен!Харесвало ти е да наранява6?Това за мен е престъпно да си играе6 с 4увствата на моми4етата!!!Но и те горките са заблудени не са виновни!!!

Сега виждам, че нямам нужда от това. Искам да имам една, но проблема ми сега е, че не съм срещнал такава която да ми пасва, да бъдем равни. Слабостта и несигурността у жените не могат да ме накарат да изпитвам нищо повече от простичка нужда да ги доминирам...
Пожелажам ти да намериш такава която да те побърква и да доминира над теб!Да не си сигурен ,да те кара да се 4увстваш несигурен!Такава която да ти намери слабото място :)

Пожелажам ти да намериш такава която да те побърква и да доминира над теб!Да не си сигурен ,да те кара да се 4увстваш несигурен!Такава която да ти намери слабото място :)

@[LP]```, не съм срещнал досега момиче, което да бъде толкова атрактивно като характер, колкото аз изисквам. Може би днешните момчета твърде много разглезват момичетата, и те остават необиграни, и смятащи че само външната красота им е достатъчна, за да задържат мъж със силен характер.

Има,но явно не си могъл да ги спе4елиш!Сам описа в твои предишен пост!Не се заяждам ,просто добивам някаква представа какво представляваш.Мислиш си 4е може6 да има6 всяка жена,но всъщност ти се връзват лесните от 2-рата максимум втората среща!Дано намериш някоя която да те побърка до недоумение и тогава ще разбереш,какво съм искала да ти кажа O:) Успех!

Krem4eto
05-05-2006, 19:20
@Krem4eto, когато свикнеш с някого, интереса ти към него изчезва. И си с него само по задължение и простичка привързаност. Тръпката умира ако не се поддържа от двама ни.

Това,че толкова бързо ти минава тръпката е лошо...По-добре първите пъти когато опитваш да си с някоя за по-дълго време да е малко насила!После ще свикнеш с другите жени да ти минава по-бавно тръпката!!!

УСПЕХ!!!

`Death`Whore`
05-06-2006, 09:53
Ще имаш истинска връзка, ако го поискаш. Няма трикове, които да използваш, за да имаш чувства към момичето, с което правиш секс и излизаш често.

belluci
05-07-2006, 07:49
emi mili4uk qvno sa ti dosta slabi angelite.Nau4i se da si kazva6 NE sam na sebe si i v nikoe otno6enie nqma da ima6 problemi,nau4i se da se kontrolira6,a ne da go podava6 na sqka fusta.A seriozna vruzka 6te ima6 kogato ti doide momenta,no predi tova trqbva da napravi6 to4no tova koeto ti kazah gore,za6toto nikoe svestno momi4e nqma da iska da ima po-seriozna vruzka s takova mom4e.Imai malko dostoinstvo,na putq li si si go nameril,4e si tolkova da6ten?

Deqn
05-07-2006, 13:15
@Sunny_stz, Благодаря за изчерпателния пост. Малко хора в този форум умеят да изразяват позиция добре. Мисля че е редно да ти дам и аз отговор обратно:

"прекарварте страхотни 3,4,5,6 4аса и правите секс?Хаха и това не били лесни жени!Ако намериш някоя която да е по недостъпна и да не ти се дава ,тогава ще разбере6 !"
- Какво те кара да мислиш че гоня жените? Всичко което правя е да им дам възможност да ме опознаят, и да проявя мъжка решителност, където е нужно. Лесна е жена, която спи с почти всеки, не тази, която разбира от какво има нужда и се бори за това.

"Наистина не си срещнал подходящата която да поддържа тръпката.То4но това са лесните жени,които лесно се привързват и са предсказуеми,които си мислят 4е привли4ат само с вън6ен вид!Това не е достатъ4но разбира се!"
- Факт е, че повечето, особено много красивите жени нямат нищо друго освен външния им вид. Случвало се е неведнъж да им "помагам" да ме свалят. Спя с тях от съжаление за положените от тях усилия, но не можеш ме накараш да изпитвам чувства към тях.

"мммм как става това,ти да не си робот?"
- Когато съм с момиче съм на върха на тръпката и насладата. Когато си тръгна, не мисля за нея нито секунда. Ако това е дефиницията ти за робот - да.

"е те не са били лесни )))"
- Говорех за времето когато наистина мислех че има лесни и трудни жени, и че стоя по-долу от трудните (а такива не съществуват). И си бях заслужил болката заради това че се опитвах да ги "спечеля". Обвиняваш ли ме че съм я преодолял?

"и това те е накрало да се 4увстваш силен и доволен!Харесвало ти е да наранява6?Това за мен е престъпно да си играе6 с 4увствата на моми4етата!!!Но и те горките са заблудени не са виновни!!!"
- Хах... знам че не са, по дефиниция момичето НИКОГА не е виновна за това което се случва с нея. Виновен е ТОЙ. И така трябва да бъде. Жената има нужда от закрила и силен мъж, който да поема всяка отговорност за случилото се. Аз го правя. И тя се чувства защитена с мен.
Жената ИСКА да бъде наранявана от силен мъж, да мисли за него, да се чуди какво той ще направи, да не е сигурна доколко той я харесва - това създава тръпката. Дори да не го признаваш пред себе си, защото обществото те е научило други "рационални" методи на поведение, съм прав.

"ожелажам ти да намериш такава която да те побърква и да доминира над теб!Да не си сигурен ,да те кара да се 4увстваш несигурен!Такава която да ти намери слабото място"
- Ако това се случи, нито тя, нито аз ще бъдем щастливи заедно.
И не ставай глупавичка, знам че го казваш защото точно ти си се почувствала несигурна от поста ми. Иначе не би ми пожелала това.

"Има,но явно не си могъл да ги спе4елиш!Сам описа в твои предишен пост!Не се заяждам ,просто добивам някаква представа какво представляваш.Мислиш си 4е може6 да има6 всяка жена,но всъщност ти се връзват лесните от 2-рата максимум втората среща!Дано намериш някоя която да те побърка до недоумение и тогава ще разбереш,какво съм искала да ти кажа Успех!"
- Знам какво искаш да ми кажеш, минал съм през цялото това побъркване. А какво те кара да мислиш че ти не си лесна жена? Не съм срещал жена, която да не каже за себе си че не е лесна :). И така е редно, защото обществото забранява на жената да прегърне сексуалността си.
Не вие, жените имате вина. По-скоро мъжете, които се държат като жени и са ви разглезили до степен че виждате винаги себе си като награда, заради която мъжът трябва да се бори.
Никога не проявявам интерес първи към момиче, разговарям с уверен, доминантен тон, гледам я в очите, водя аз разговора накъдето желая, не разкривам себе си, и само след броени минути тя е толкова заинтригувана от мен, че иска да се докаже. Нима ти не би била заинтересувана от мъж, който не проявява интерес към теб, но в същото време те уважава и те кара да се чувстваш добре? Не гоня никоя, тя сама се връзва в емоциите си. Аз само я водя към тези емоции.

Надявам се да прочетеш това.



@belluci,
Не се засягам на това, което каза за достойнството ми, защото го каза от ненужна агресия. Кажи ми спокойно и невраждебно каквото имаш да ми кажеш. Ще го прочета и ще отговоря, бъди сигурна.

SeXyTo_f
05-07-2006, 13:42
Istinata pi4 e samo edna:prosto ne si bil vluben,za6toto ako si bil ne moje da ne ti puka za neq ili ti ima6 samo edna edinstvena cel-da vkara6 samo nqkoq v legloto.Rano ili kusno 6te razbere6 4e ne6to ti lipsva
мисля, че той пуска темата, защото вече го е разбрал :wink:

виж кво ще ти кажа, сега е моментът да си поживееш :) за всяко нещо си има време и явно не е дошъл още момента да имаш сериозни връзки
можеш да се радваш, тъй като любовта не носи само щастие, но и много много болка, пропиляни мечти и тревога :?
когато се влюбиш ще видиш, че не е по рецепта и предписание... просто се случва и тва е :-) един ден ще срещнеш момиче, което уж първоначално ще си решил да е само за 1 нощ, както винаги е било... но просто когато дойде сутринта изненадващо ще откреш, че не искаш и за секунда да я изпуснеш от обятията си... и че ако тя си тръгне, ще си тръгне и някаква нова част от теб.. непозната и красива... която винаги си притежавал, но не си знаел, че я има... до сега :)
Аз съм напълно съгласна с теб! 8-[

Devilsplaymate
05-07-2006, 14:08
Ами гледай да не ги вкарваш толкова бързо в леглото.

maldini
05-07-2006, 19:18
Може би тази тема ще ви се види малко странна... Нещата стоят така:

Нямам проблем да се запознавам с нови момичета. Не знам как (виждам че много пичове тук имат голям проблем с това), идва ми отвътре. В резултат на това получавам доста голямо внимание от женския пол (дори предизвиквам някаква завист от мъжката част), и долу горе вкарвам в леглото си ново момиче всеки месец. Случвало се е дори да бъда едновременно обвързан с няколко момичета наведнъж, и това ми харесва толкова много, че не се отказвам от никоя.

Но може би заради това, не мога да задържа връзка за повече от максимум един месец. Винаги виждам нова, по която се увличам и я получавам, и губя предишната, и по-странното е че НЕ МИ ПУКА.

Може би е добре най-накрая да имам по-дълга връзка с ценно момиче. Но след като спя с някоя губя интерес към нея, и явно си нямам идея как се гради повече във една връзка от просто сексуално влечение.

Как мога да задържа жена до себе си?
От това,което разбрах от написаното е,че ти си един пълен женкар

и изобщо не се интересуваш от никое момиче,а просто гледаш да я изебеш

и да я разкараш за да вземеш нова!По дяволите ти замислял ли си се

какво им е на момичетата,явно не,защото си личи,че не ти пука за нищо!

Sunny_stz
05-10-2006, 12:13
[quote="Deqn"]@Sunny_stz, Благодаря за изчерпателния пост. Малко хора в този форум умеят да изразяват позиция добре. Мисля че е редно да ти дам и аз отговор обратно:
A sega i az 6te ti otgovorq otnovo:)

"прекарварте страхотни 3,4,5,6 4аса и правите секс?Хаха и това не били лесни жени!Ако намериш някоя която да е по недостъпна и да не ти се дава ,тогава ще разбере6 !"
- Какво те кара да мислиш че гоня жените? Всичко което правя е да им дам възможност да ме опознаят, и да проявя мъжка решителност, където е нужно. Лесна е жена, която спи с почти всеки, не тази, която разбира от какво има нужда и се бори за това.--

Не съм казала 4е гониш жените.Мисля 4е им даваш много голяма възможност, т.е. достъпност!Лесна жена не е само тази която спи с всеки,а и тази която бързо се дава!!!Тази която е привле4ена от мъжа и тои бързо може да я вкара в леглото си!!!Всяка трябва да има самоуважение и малко недостъпност за да има тръпка и да разбере дали мъжа има 4увства наистина ,или само иска да я вкара в леглото!!!

"Наистина не си срещнал подходящата която да поддържа тръпката.То4но това са лесните жени,които лесно се привързват и са предсказуеми,които си мислят 4е привли4ат само с вън6ен вид!Това не е достатъ4но разбира се!"
- Факт е, че повечето, особено много красивите жени нямат нищо друго освен външния им вид. Случвало се е неведнъж да им "помагам" да ме свалят. Спя с тях от съжаление за положените от тях усилия, но не можеш ме накараш да изпитвам чувства към тях.
Това е безсмислено!Няма смисъл да им вкарваш излюзии 4е имаш 4увства към тях!Те сами се заблуждават!

"мммм как става това,ти да не си робот?"
- Когато съм с момиче съм на върха на тръпката и насладата. Когато си тръгна, не мисля за нея нито секунда. Ако това е дефиницията ти за робот - да.

"е те не са били лесни )))"
- Говорех за времето когато наистина мислех че има лесни и трудни жени, и че стоя по-долу от трудните (а такива не съществуват). И си бях заслужил болката заради това че се опитвах да ги "спечеля". Обвиняваш ли ме че съм я преодолял?
Болката в любовта не се преодолява като нараняваш и 4овек неможе да преодолее тази болка!От любовта няма лек,ако наистина си имал силни 4увства!!Рядко хората правят разлика между влюбване и оби4!!!Но това е друга тема де!Таа то4но това е 4е ти не си преодолял болката ,нея все още я има вътре в теб!Тази болка се преоболява с нова любов,ама наистина любов!

"и това те е накрало да се 4увстваш силен и доволен!Харесвало ти е да наранява6?Това за мен е престъпно да си играе6 с 4увствата на моми4етата!!!Но и те горките са заблудени не са виновни!!!"
- Хах... знам че не са, по дефиниция момичето НИКОГА не е виновна за това което се случва с нея. Виновен е ТОЙ. И така трябва да бъде. Жената има нужда от закрила и силен мъж, който да поема всяка отговорност за случилото се. Аз го правя. И тя се чувства защитена с мен.
:-k тук немога да разбера много неща които казваш,защо мислиш 4е знаеш от какво се нуждае една силна ,амбициозна ,с твърд характер жена??Мислиш ли 4е тя неможе да се справя сама ???Какво искаш да кажеш със ,,Виновен е ТОЙ''???Мъжа да ппоема всяка отговорност за слу4илото се!!!Оле ,ако тои поема вси4ки отговорности незнам какво ще се слу4и просто :))))) Да не да си о6те по тезата 4е мъжете са главните в семейството???Да не си мислиш 4е те могат да доминират над жената??Не повяжай ми НЕМОГАТ!!!Не и над жена която все още не си срещал :wink:
Жената ИСКА да бъде наранявана от силен мъж, да мисли за него, да се чуди какво той ще направи, да не е сигурна доколко той я харесва - това създава тръпката. Дори да не го признаваш пред себе си, защото обществото те е научило други "рационални" методи на поведение, съм прав.
Не съм съгласна!Това мъжа го иска!И ти имаш нужда то4но от такава жена!Която да създава тръпката!Това го казах и в минали постове.Имаш много разли4на представа и се убедих 4е мислиш ,4е можеш да доминираш над жените!!

пожелажам ти да намериш такава която да те побърква и да доминира над теб!Да не си сигурен ,да те кара да се 4увстваш несигурен!Такава която да ти намери слабото място"
- Ако това се случи, нито тя, нито аз ще бъдем щастливи заедно.-не се знае!
И не ставай глупавичка, знам че го казваш защото точно ти си се почувствала несигурна от поста ми. Иначе не би ми пожелала това.-
хахаахах боже боже!!Про4ети предния пост то4но от каква жена се нуждаеш!И въобще не се по4увствах несигурна :wink:

"Има,но явно не си могъл да ги спе4елиш!Сам описа в твои предишен пост!Не се заяждам ,просто добивам някаква представа какво представляваш.Мислиш си 4е може6 да има6 всяка жена,но всъщност ти се връзват лесните от 2-рата максимум втората среща!Дано намериш някоя която да те побърка до недоумение и тогава ще разбереш,какво съм искала да ти кажа Успех!"
- Знам какво искаш да ми кажеш, минал съм през цялото това побъркване. А какво те кара да мислиш че ти не си лесна жена? Не съм срещал жена, която да не каже за себе си че не е лесна :). И така е редно, защото обществото забранява на жената да прегърне сексуалността си.
хаха,за това 4е не съм лесна е друга тема!В момента няма такива забрани в обществото ,в 21 век живеем ,ако не си се събудил да ти кажа,няма ве4е такива неща!В момента даже жените станаха мъже!!Силни ,оправни,твърди характери!Но това отножо е друга тема!!!

Не вие, жените имате вина. По-скоро мъжете, които се държат като жени и са ви разглезили до степен че виждате винаги себе си като награда, заради която мъжът трябва да се бори.
Никога не проявявам интерес първи към момиче, разговарям с уверен, доминантен тон, гледам я в очите, водя аз разговора накъдето желая, не разкривам себе си, и само след броени минути тя е толкова заинтригувана от мен, че иска да се докаже. Нима ти не би била заинтересувана от мъж, който не проявява интерес към теб, но в същото време те уважава и те кара да се чувстваш добре?- уважава???Не съм обедена 4е може да е така!!!Знаеш ли колко трудно може да ми докаже 4е ме уважава.......


Надявам се да прочетеш това.

Ами това е ако искаш да ми споделиш нещо друго може да пишеш на sunny_stz@abv.bg За да не става flood

crazy_bonbon
05-10-2006, 15:51
predpolagam 4e iska6 horata da badat iskreni s teb no riadko se polu4ava.e az 6te bada-ujasen si.ti si ot onia tip mom4eta koitone znaiat kakvo e liubov.a i mejdu drugoto ne ti li e minavalo prez uma 4e ima momi4eta koito sa s edno mom4e samo za da spiat s nego? :smt018

ashly besnata
05-10-2006, 17:31
Istinata pi4 e samo edna:prosto ne si bil vluben,za6toto ako si bil ne moje da ne ti puka za neq ili ti ima6 samo edna edinstvena cel-da vkara6 samo nqkoq v legloto.Rano ili kusno 6te razbere6 4e ne6to ti lipsva
мисля, че той пуска темата, защото вече го е разбрал :wink:

виж кво ще ти кажа, сега е моментът да си поживееш :) за всяко нещо си има време и явно не е дошъл още момента да имаш сериозни връзки
можеш да се радваш, тъй като любовта не носи само щастие, но и много много болка, пропиляни мечти и тревога :?
когато се влюбиш ще видиш, че не е по рецепта и предписание... просто се случва и тва е :-) един ден ще срещнеш момиче, което уж първоначално ще си решил да е само за 1 нощ, както винаги е било... но просто когато дойде сутринта изненадващо ще откреш, че не искаш и за секунда да я изпуснеш от обятията си... и че ако тя си тръгне, ще си тръгне и някаква нова част от теб.. непозната и красива... която винаги си притежавал, но не си знаел, че я има... до сега :)
Права е. Не си налагай да имаш дълга връзка просто така за разнообразие...като срещнеш момичето сам ще го почувстваш :idea:

frozen
05-13-2006, 15:16
Докато разглеждаш жените по начина, по който тук си написал, няма да имаш нищо трайно и истинско. Дори и да си с някоя за по-дълго време, няма да й бъдеш верен и от там.. всичко се обезсмисля. Тази липса ще си остава.. Замисли се, щом чувстваш липса, следователно нещо някъде не е наред. Търсиш нещо, но не го откриваш? И защо проблема непременно трябва да е в другите, не може ли да е в теб? За да има някаква промяна, трябва да започнеш от себе си! А не да чакаш на готово да се появи идеалната жена..? Ако чакаш това, ще има доста да почакаш.. :wink:
Струва ми се, че сам не си особено честен със себе си, защото ако беше, нямаше да се понасяш :) Не може да използваш жените само за самочувствие и кеф, прекалено е повърхностно, а ти не изглеждаш да си такъв. Потърси проблема в себе си, там ще го откриеш. И по-добре го направи скоро, защото това, което си в момента някой ден ще рефлектира върху теб и ти ще страдаш. Дори и да си попадал на по..плитки момичета, някои не са били такива и си изпуснал добри възможности. Цялото ти мислене относно жените е едно самозалъгване, което има за цел да ти осигури чиста съвест. Но това ще е до едно време.. И някой ден ще се събудиш сам и грозен :P пак ще се чудиш какво липсва.. и така...докога?
Нищо не става насила и който каквото и да говори, ако ти не го почувстваш така, едва ли ще се промени нещо. Няма да ти казвам "помисли за бедните момичета, които си наранил", защото и да го кажа няма полза. Ти си достатъчно голям егоист, сега си решил, че искаш дълга връзка. Ами за да я получиш, вгледай се в себе си и прецени кое не ти е наред! Друг начин няма! Чакаш ли на готово, просто така да ти се случи, изхода от всяка връзка ще е същия както е бил и до сега, понеже ти ще си същия :D
Все пак.. сещам се за една приказка "Дори и майстора си намира майстора", някой ден.. :wink:

teenkopele
05-13-2006, 15:21
Ще имаш истинска връзка, ако го поискаш. Няма трикове, които да използваш, за да имаш чувства към момичето, с което правиш секс и излизаш често.

Именно. :wink:

belluci
05-14-2006, 04:08
Deqn -nqma6e nikakva agresiq:))))tova e mnenieto mi za mom4eta kato teb....sujalqvam ako e prozvu4alo agresivno:)))

Deqn
05-18-2006, 11:33
@frozen
Дори и да си с някоя за по-дълго време, няма да й бъдеш верен и от там
Нямаш си идея дори колко си права... може би е моя вината че не формулирах въпроса си добре - Как да имам дълга връзка с прекрасна жена, и да спя с други през това време. Искам тя също да знае за това и да го приема, против лъжата съм.

И защо проблема непременно трябва да е в другите, не може ли да е в теб
Проблема Е в мен мила.

Не може да използваш жените само за самочувствие и кеф, прекалено е повърхностно, а ти не изглеждаш да си такъв
Знам какво искам, как да го получа и го правя. И това ти звучи повърхностно? ;) Както кажеш. Но мисля че имаш добра интуиция и дори от няколко поста тук знаеш по-добре дали съм повърхностен или не.

Струва ми се, че сам не си особено честен със себе си, защото ако беше, нямаше да се понасяш
Би ли искала да бъдеш мой психиатър и терапевт? :)

И някой ден ще се събудиш сам и грозен :)[i]
Така е... след 40 години.

[i]Ти си достатъчно голям егоист, сега си решил, че искаш дълга връзка
Мисля че трябва да намеря по-голяма егоистка и от мен ;) Дали ще се получи тогава?

Все пак.. сещам се за една приказка "Дори и майстора си намира майстора", някой ден..
Може би в миналото си съм намерил майсторката си ;) и сега искам да достигна нивото й, за да мога да съм с нея... хрумвало ли ти е? ;)

P.s. @belluci, всеки има право на мнение :) всеки има право да мрази някого. Уважавам избора ти :)

DeSsY`
05-18-2006, 11:47
Ще имаш истинска връзка, ако го поискаш. Няма трикове, които да използваш, за да имаш чувства към момичето, с което правиш секс и излизаш често.

Именно. :wink:

Да, и аз подкрепям това мнение. ;)

jadna_za_lubov
05-21-2006, 00:33
i az sam taka sq...:D

literbebe
05-21-2006, 07:58
[quote="Deqn"]@frozen
Дори и да си с някоя за по-дълго време, няма да й бъдеш верен и от там
Нямаш си идея дори колко си права... може би е моя вината че не формулирах въпроса си добре - Как да имам дълга връзка с прекрасна жена, и да спя с други през това време. Искам тя също да знае за това и да го приема, против лъжата съм.

Първо мисля 4е няма да намериш такова моми4е,вси4ки искаме да са ни верни да сме единствени.щом искаш да си с други тя за какво ти е? :?


Все пак.. сещам се за една приказка "Дори и майстора си намира майстора", някой ден..
Може би в миналото си съм намерил майсторката си ;) и сега искам да достигна нивото й, за да мога да съм с нея... хрумвало ли ти е? ;

Явно не си намерил истинския майстор,когато откриеш някоя която да те подлудява а да не мойеш да я вкара6 в леглото и тя да ти диктува правилата ще види6 истинския майстор.Това е истинска жена :) която ще те оби4а и ще ти дава на малки порции и няма нито да искаш да скъсате нито да си с сдруги ще ти даде сила да се бориш за нея :D

18
05-21-2006, 15:48
@Deqn
Вървя по твоя път, но аз съм още в началото. Щях да те попитам за мейл или icq, но не знам дали ще ти е удобно. Бих искал да те питам за някои неща, ако намериш време --> icq:130926778, mail:nebesen1@yahoo.com

snooppy_f
05-21-2006, 16:07
Стига да обичаш някого истински...да изпитваш истински чувства към него/нея...да живееш за даден човек...да споделяте чувства...да си имате доверие...да споделяш радост и мъка...Само това би те накарало да не се разделяш с този човек, защото знаеш че не можеш да живееш без него/нея. :wink:

sladkata_poli69
05-21-2006, 16:31
ti qvno kakto vsi4ki maje ne moje6 da obi4a6