PDA

View Full Version : MN sym obyrkan neznam kvo da praq ve4e....???



Оbyrkan
05-02-2006, 12:37
Zdr na vsi4ki problema e takyf : Haresvah edno momi4e sigurno godina i polovina i bez da napravq nishto po vyprosa postepenno 4uvstvata kym neq otminaha.....Sega ve4e hodq s neq ot okolo sedmica i neshto. Kaza mi 4e mnogo me bila haresvala i t.n. , no ne sym ubeden, zashtoto izlqzahme predi nqkolko dni , i kato otivah da q izpratq do tqh q pregyrnah no tq ne mi otvyrna na pregrydkata , sled tova stignah do tqh i o4akvah che shte se pospre pone za celuvka - no ne tq kaza "4ao" i si otidi , vse oshte hodq s neq i neznam kakvo da pravq , (m/u drugoto samo dva pyti sme izlizali vse ne i se izlizalo ili imala rabota ili pyk nakazana). Inache vseki den se vijdame(na daskalo) no ne mi obryshta absoliutno nikakvo vnimanie nemoga da q razbera , nqkoi moje li da pomogne i da kaji kvo da praq(minaha mi mnogo misli prez glavata dori i tazi da skysam s neq , no nemoga da go napravq ot mnogo otdavna q haresvam i nemoa da postypq az taka)

Labelle
05-02-2006, 12:43
забави малко темпото може да се притеснява момичето.. Все пак сте излизали едва 2 пъти. Дали те харесва не си ли личи??? По държанието и по погледа??? Изчакай излезте още няколко пъти спечели и доверието бавничко ти кво искаш от 3-тата среща вече да ти обяснява , че си единствен на света. Тея неща не стават така от вратата за краката.

I_love_dead_people
05-02-2006, 12:44
Ще ти кажа нещо...когато бях по-малка,и аз бях същата,не можех да се отпусна пред гаджето си,беше ме срам.Да не си помислиш,че мисля,че сте на по 11,не е така.Но може би има нужда да те опознае по-добре,все пак седмица и половина...може би и трябва време да се поотпусне... Ако е имала предишни връзки,свери държанието си към теб с предишните й приятели... Но мисля,че просто й трябва време! И не се съмнявай,че те обича.Щом е тръгнала с теб,вярвам,че има някакви чувства.

n0mak
05-02-2006, 12:45
Zdr na vsi4ki problema e takyf : Haresvah edno momi4e sigurno godina i polovina i bez da napravq nishto po vyprosa postepenno 4uvstvata kym neq otminaha.....Sega ve4e hodq s neq ot okolo sedmica i neshto. Kaza mi 4e mnogo me bila haresvala i t.n. , no ne sym ubeden, zashtoto izlqzahme predi nqkolko dni , i kato otivah da q izpratq do tqh q pregyrnah no tq ne mi otvyrna na pregrydkata , sled tova stignah do tqh i o4akvah che shte se pospre pone za celuvka - no ne tq kaza "4ao" i si otidi , vse oshte hodq s neq i neznam kakvo da pravq , (m/u drugoto samo dva pyti sme izlizali vse ne i se izlizalo ili imala rabota ili pyk nakazana). Inache vseki den se vijdame(na daskalo) no ne mi obryshta absoliutno nikakvo vnimanie nemoga da q razbera , nqkoi moje li da pomogne i da kaji kvo da praq(minaha mi mnogo misli prez glavata dori i tazi da skysam s neq , no nemoga da go napravq ot mnogo otdavna q haresvam i nemoa da postypq az taka)

ako na tva mu vika6 gadje az 6e si otreja edniniq tu6ak i 6e si naprava omlet! [-X :mrgreen:

Obyrkan
05-02-2006, 14:31
Ще ти кажа нещо...когато бях по-малка,и аз бях същата,не можех да се отпусна пред гаджето си,беше ме срам.Да не си помислиш,че мисля,че сте на по 11,не е така.Но може би има нужда да те опознае по-добре,все пак седмица и половина...може би и трябва време да се поотпусне... Ако е имала предишни връзки,свери държанието си към теб с предишните й приятели... Но мисля,че просто й трябва време! И не се съмнявай,че те обича.Щом е тръгнала с теб,вярвам,че има някакви чувства.
Всъщност и двамата сме на 15 но тя е някак си с по-детинско държание , нямала е предишна връзка и аз все с това си го обеснявам държанието й , и току що ми каза че ще сме можели да се видим след седмица или 2 седмици , и напрао са побърквам.....
незнам дали тя изпитва нещо толкова колкото аз към нея , аз съм много влюбен в нея и това ми е грешката за сега, много ми допада.....

^Pretty{}Girl^
05-02-2006, 14:42
emi eto be nqmala e predishna vryska sigorno ne moje i da se celuva spored men e ot tova prosto se pritesnqva
spe4eli i doverieto

teenkopele
05-02-2006, 14:49
Според мен, има две възможности: или се притеснява (Може да не е имала кой знае колко връзки до сега.) или няма кой знае какъв интерес към теб. :o
Дано разбереш кое от двете е. :)
Успех. :wink:

П.П. Колкото и банално да звучи, опитай се да говориш с нея и да се разберете.

krisi_love
05-02-2006, 14:51
виж не всичко е лесно..а и всичко идва с времето си,защо не помислиш че може би и тя не е сигурна в чувствата ти се пак за да осъзнаеш нещо ти е нужно време дай и ..няма да съжеляваш ако найстина я обичаш ,ще стискам палци да излезе нещо :)

black_dimond
05-02-2006, 19:35
spoko si4ko s vremeto si

POLA^_^
05-03-2006, 09:17
най-вероятно се притеснява!Все пак е първата и връзка,говори с нея и я успокой,и недей да бързаш!Успех,готин! :wink:

05-03-2006, 10:22
Ami spored men trqbva napravo da q pita6 kakvo izpitva kum teb,za6toto taka qvno samo se izmu4va6.Neznam dali ima 4uvstva kum teb pri polojenie 4e ne ti e dala edna celuvka i postoqnno si namira nqkakvi opravdaniq.Tova e moe mnenie.Pitai q direktno.Neznam za6to ne ti obru6ta vnimanie v u4ili6te,pri polojenie 4e ti e gadje.Spored men ne si zaslujava.Uspeh!

LP_girl_14
05-03-2006, 11:29
Момичето сигурно е притеснено и неопитно.Просто незнае как да се държи с теб...Трябва й време-това е всичко.Не й притискай,бъди мил с нея и й покажи че може да се отпусне пред теб без да се притеснява и да бъде себе си O:)