PDA

View Full Version : ogromen problem..



Zashtooooooo
05-02-2006, 12:53
здравейте,надявам се да сте добре;)

ето и моят проблем,който си го имам от доста време,незнаех къде да напиша,тъй като не е за нито една от графите,надявам се на смислени отговори ,без бъзици,щото тъй ли иначе си ми е кофти ...

аз съм на 19,почти 20г ,150 висока(сега се питате защо ви се описвам,но по надолу ще разберете защо) 41кг ,33номер крак,без бюст:( с детска физиономиика...ии никои не ми дава повече от 13-14 годинки ,да сега ще кажете къв ти е проблема-радвай се...но не е така ,търся си работа ,но немога си намеря,от миналата година си търся,но все ме режат-била съм малка и неспособна на работа ..е те откъде знаят, и ако не ми дават шанс как те ,та и аз ще знам дали мога или не..чувствам се ужасно,а и съм наивна ,свита в черупката си ..имам приятели,но в много малък кръг..по мен се заглеждат лапета на по 15-16 год и ме свалят или мъже над 30,дето си мислят ,че може ако ми купят дрънкулка да се залъжа -тъй као съм на 14...абе луда работа..всички ми казват да се радвам,да МОже ,но когато съм на 30..

princess
05-02-2006, 13:08
zdrasti tova ,koeto kazva6 e mnogo gadno :( kak moje da ti kajat,4e si nesposobna da raboti6 za6toto si po nisi4ka i si s po detcko lice,tova sa palni gluposti:(((((((.Neznam kak moje da re6i6 tozi problem tei kato po visoka edva li 6te stane6 .Mislq 4e prosto nqkoi trqbva da ti dade edna vazmojnost za da im pokaje6 kakvo predstavlqva6 i 4e ne vinagi vsi4ko e v van6nostta na 4oveka :smt018

teenkopele
05-02-2006, 13:08
За това, че не можеш да си намериш работа... предрасъдъци. [-(
Колкото и трудно и невъзможно да ти звучи- примири се с положението си. Няма друг начин.
Успех. :wink: